Veselé záplaty (28.11. - 3.12.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Přišito 235 záplat, dojíždím na volnoběh, už ani nezuzím a neesháčkuju.

    Šmarjápanno, proč všichni měníte podpisy :eek:? Chrochrouš aby se v tom vyznal :p;)...
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak konecne stonek... vsichni tady jsou svadlenky nebo co... asi napadalo na kole stesti, dal jsem v kuse 50 toceni a neziskal jsem nic - vubec zadny bonus na cokoliv, tak jsem si to odmakal komplet...
    Ale uvidime, ted budu dumat co vlastne z toho obchodu vzit, to je horsi nez ta hra :)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evainfo, paráda, ale až se to sestříhá na ten kabát... ;)

    Já jsem plnila na hvězdičkomince; když nebyla riflovina, položit základ a pryč. Ještě mi chybí 15 hvězdiček na poslední dekoraci, teď sem sklidila bez mrkfošky :cry:, tak ještě budu muset chvíli ten akční plevel pěstovat...
     
    Naposledy upraveno: 2/12/19
  4. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Stonek stonkuje, tak teď už jen lážo , plážo... Finišujícím držím palečky a rychlíkům ať se ještě kouří od jehel a nití :)
     
  5. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo ;)
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Přišito 293 záplat a z toho vzešlo zatím 497 hvězdičkových mincí...
    ...myslím, že bych se měl podívat na to, co zato? ;)
     
  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem zašila 183 záplat, stonek už funguje, jen ty mince nějak stávkovaly, tak jsem si vybrala pouze 1 kupon na 24 hodin a 2x SK, i tak jsem spokojená, snad se to podaří všem ostatním taky došít, držím paleček.
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    Hotovo už včera odpoledne ale záplatuji dál.Tohle mě prostě baví.Penízků napadáno dost až jsem se divila.Pomalu to vybírám.No celé se to vybrat nedá ani náhodou.Ale SK,SH,zuzinu a ty bedny se zvířaty mám vybrané.
     
  9. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Tak akci nedokončím bohužel zničil se mi počítač. nemám vypadavatka ani květiny vůbec nic. Nevadí budou jiné akce ´. Tak příště až koupím počítač.
     
  10. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky mám od včera hotovo.Dekorky jsem nevybírala,jen to ostatní.Mám 196 her a ještě dnes napadalo na tři další a tím končím.Tahle hra mě bavila a i dost mi toho napadalo.Hlavně krajcary a tak přemýšlím za co to utratím.;)
     
    evainfo, jindrasofr a burds tohle ocenili.
  11. beda.m

    beda.m Zelenáč fóra

    Hezký den, tak sešito 152 záplat, stonek asi nebude, chybí padátka, všem ostatním ať se daří
     
    evainfo a burds tohle ocenili.
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, Vánoce, vánoce přicházejí ...:D jsem se na to už duševně připravil po té dýňové smršti:)
    Ještě 3 záplaty a taky bude ušito, jen riflovina byla nedostatkové zboží, teď jen růžová (asi vědí jak ji mám rád;)) nebo kombinace.

    beda.m : to je divné, pěstuji jen akční plus po okrajích stromy, na divošce mix, stáje, stromy, políčka a mám nití dost.
     
    Naposledy upraveno: 2/12/19
  13. forstlady

    forstlady Pisálek fóra

    ještě finišuji chybí mě na stonek dost ale zítra zase akce tak už asi nesklidím je to divné vždy nová akce začíná až druhý den tak kdo finišuje jako já tak hodně štěstí
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. ruze159

    ruze159 Pisálek fóra

    ahoj taky stonek nebude me chybi 100 zaplat padatka nejsou vse ostatni mam
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    forstlady - ahoj, ale vždyť můžeš v klidu na hlavní louce sázet akční látkovku dál, a padátka ze stájí na divoké louce taky můžeš sbírat.

    Zítra nám bude vypadávat od 14:00 hod:
    rukavice.png Takže stáje či výrobny připravit na divošku a mýtinu ;)
     
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Zatím použito 329 záplat. Šafrán se mi opravdu moc líbí. Chybí pár padátek, šup, udělám jednu otočku. Kaštánek jsem si pořád šetřila, až bude nejhůř, protože se týden čeká na další použití, a většinou jsem ho nakonec ani nevytáhla.
    Moje nejlepší dečka:

    [​IMG] [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 2/12/19
  17. doben

    doben Ikona fóra

    Drobné změny této akci prospěly. Možnost použít knoflíky trochu snižuje míru náhody a navíc mi přijde, že se nyní objevuje více použitelných herních plánů pro pokládání záplat. Celkově se tato akce posunula mezi mé aktuálně nejoblíbenější. ;)

    Můj nejlepší výsledek:
    [​IMG]
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak knoflik nemam zadnej, ale dumam co za ty mince... kdyz nejsou potreba dekorky na stonek, tak jsem vybral akorat kupon na stroje a druhy mozna zitra, vic minci jsem jaksi nenasetril... nejak nemam tolik modrych abych je mel na velky plose...
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tahle akce mne bavila, celkem 320 záplat.
    Vybráno za * mince: SK, SH, vrtule, ponožky, PL, Bedny se zvířaty a 5 x 24 h kombajn, + 24 h pomocník na stonku.
    Zbylo 6*mincí, 38 kytek a 40 padátek.
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Koupila jsem dekorace, jednu bednu se zvířaty, látkovka ještě roste. Snad ještě nějakou bednu vyzvednu. Jinak tam není nic moc nabídka...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.