Veselé záplaty (28.11. - 3.12.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Záplatovala jsem 159x, hvězdičkových mincí mám 138. To pude. Až se vyspím, nikam nemusím, tak to snad dnes došiju :)
    Na divošce mám směs ořešáků a javorů, dávají docela dost, teď mám v zásobě 103 špulek. Až to odpoledne sklidím, jdou do lišty a budu pěstovat co mi chybí, než zas bude další akce...
     
  2. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Dnes mě to šití štve. Záplata se přišívá až na 3 kliky. Často bezdůvodně utíká.
    Včera bylo šití OK.
    Přichází většina záplat nářaďových a krejcarových a po změně zase to samé.
    Došly modré knoflíky, nechám to na indy. Přece se nebudu nervovat.
    :(
     
    modro.ocko22 a dasa1143 tohle ocenili.
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak stromy (vseho druhu a casu) dostihly kytku, takze tech 118 zaplat uz je OK, melo by byt 103, ale dost se jich dostalo na zacatku darovanych...
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  4. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Nejlepší výsledek: [​IMG] :inlove: [​IMG]
     
  5. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Casey27 já jsem nezpochybňovala zisk 52 hvězdičkových mincí, jen jsem tento počet nenašla v tabulce.
    třeba pod patnácti spojených záplat (tolik jich vidím na tvém obrázku) je v tabulce zisk 27 hvězdičkových mincí.

    musím říct, že jsi šikovný, ani políčko nazmar.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Když použiji zaplatu i když mám další na přikládání, nejdou mi vyzvednout....proč? nemůžu si ani přivolat další. Asi tuto hru vůbec nechápu...
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ja-pe - ahoj, když položíš tu záplatu, musíš na ní ještě kliknout, aby se přišila. Jinak to dál nepůjde.

    Záplata se musí nejenom položit, ale taky kliknutím přišít na ten podklad. Když ji nepřišijete, tak prostě nedrží a nepustí vás to dál ;)
    přišití záplaty.png
     
    michnaj, Jonsdorf a dasa1143 tohle ocenili.
  8. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Tak jsem na divošku naflákala XXL stromy bo mi z těch nití švihne,kytek hafo,pajdátka žádný,tak snad to napadá ;)
     
  9. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) Dozáplatováno,základ hotov,ještě budu šít dál. 8)

    [​IMG]

    Hodnocení: 8)8)8)8):cry: (4/5 - jedna plocha,přítomnost knoflíků na změnu záplaty,celkem slušná akce)​
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Zase jsem to zblbla, dala jsem vytuněné růže bez vánočky, poroste 2h 30min.:mad:;)
     
  11. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak ako som tuto akciu robit nechcela,tak som ju dnes za 6 hodin uplne dokoncila ;)
    prvych 15 kusov akcnej som rozpestovala na 1x2 polickach,a potom som uz sla na 188 mini polickach,ale to len preto,lebo sa mi zadarilo vytocit na kolese + do stodoly niekolkokrat a 1 mini policko mi dalo az 20 akcnej,tak som to otocila 5 x ,s vianockou a bielou nevinnostou,obetovala par zelenych kvapiek a aj renatkou som nesetrila a je hotovo.
    ziskala som 18 800 akcnej,padatka boli-tak som to dorazila :);)
    tym co finisuju drzim palecky a nech vam sije nit :);)
     
  12. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    mooooc děkuji.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No nevím, ale asi jsem propadla a kurz šití si musela zopakovat, Navíc jsem ještě dostala 16 dek po škole navíc. Ale konec konců, jeden reparát na textilní průmyslovce byl, proč ne i na farmě ? :)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 1/12/19
  14. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Položeno něco přes půlku záplat, akci do konce nedotáhnu - děti jsou nemocné a nestíhám víc jak 2 sklizně, na kole štěstí žádný bonus nepadl takže nic ... nevadí , třeba příští akce , za BZ se nehoním takže mně řádek až tolik netrápí
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... hezký večer všem při záplatách :) na jedné ploše látkovka, na druhé ploše pohanka hnojená superkem, knoflíků taky pár bylo a tato deka je můj asi nejlepší výtvor :p

    [​IMG]
    [​IMG]

     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dek zatím přišito 278 ks a podařilo se zlepšit rekord mincí na jeden zátah a to 90 kousků!8) Látal jsem to na mobilu a byl to krapet vopruz!:wuerg:
     
  17. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, deky zatím 134 + 18 připraveno. Akce na jedné ploše je super, aspoň si můžu okolo dělat ty svoje ptákoviny. Zítra bude snad hotovo.

    Všem přeji ať to dotáhnou do zdárného konce.



    Hezkou hru ...
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Zjistila jsem, že už musím odklikávat minihru jenom po dvou záplatách,jsem teprve na 155 a konec se blíží.:p;)
     
    evainfo, marketka47 a jindrasofr tohle ocenili.
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    dasa1143

    No pokud nechceš lepší odměny tak je i tohle řešení.
    Které Tě ale nikam rychleji neposune.
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Přesně tak. Do té měrky ke stonku se počítá počet přišitých záplat. Kolik odehraješ miniher je ouplně fuk. Klidně si tam můžeš nechat rozkoreněnou minihru do druhého dne, až zase nějaké záplaty vyrobíš ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.