Veselé záplaty (26.5. - 1.6.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Koupila jsem 70PL-asi mi přeskočilo- a když jsem si na kole neštěstí potřetí přečetla hlášku-Máš to ale štěstí-, za červenou stáj myslela jsem, že mě trefí.:mad::music:
    Jinak nálepka je doma:p;)
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, Nepovídej, fakt? Neznáš zásady ajťáků? Rada č.1 zkuste to vypnou a zapnout, rada č.2 proces opakujte, rada č 3 nezavěšujte jste v pořadí... :p

    ezzra, pokud a to bývá dost často jsou padátka součástí mlýna, tak je nejjednodušší si to zkontrolovat ve mlýně. Tam bývá už správný počet. U párty lístků se připisují přesně v okamžiku, kdy se roztočí kolo a než se dotočí, tak už jsou na "kontě" Zkus si to pohlídat, že dostaneš výhru dřív, než ji uvidíš :)

    sašenko, šitíčko si nech na večer k televizi, ještě je den a je potřeba sázet, žádné prostojexD[​IMG]
     
  3. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, bez stonků na pokracení to šlo rozpěstovat pomalu, ale zato mi udělaly radost padátka z 368 polí hortenzie a 34 stromů mi vypadlo 397 nití a 29 knoflíků a to JC se zapomněli v liště (jen tak mimochodem - postraní lišta mi na hlavní ukázala 57 ks a na mýtině dokonce jen 19 nití). KŠ mi dalo z volňásku +1 a 70 PL asi 100 SH a spoustu braků, hlavně chlévů a výroben, uvidím jak to půjde dál skončit můžu vždycky. Všem přeji šťastnou ruku u točení.
     
  4. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Ahojte,
    Skali mám dotaz - kúpila som obrovský kôš a vo FAQ je uvedených 150 textilných záplat, pripísalo sa mi 75. Kde máme chybičku?
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dana9494 - ahoj, ve FAQ je, zdá se, chyba. Správně by mělo být 75 textilních záplat. Díky za upozornění, nechám to opravit :)

    image_2021_05_26T15_56_04_400Z.png
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Chybí 8 záplat, abych byla v polovině, jde to s bonusy skvěle :p
     
    Lyzarka a sovicka64 tohle ocenili.
  7. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] a teraz uz len tak zlahka :p
     
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

  9. .Henrieta.

    .Henrieta. Pisálek fóra

    Ahoj všem, nejde mi na plátno umístnit záplaty o_O. Ani restartování hry nepomohlo. Má někdo stejný problém, nebo měl? Prosím o radu. Dík
     
  10. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Ďakujem
     
    Skali tohle ocenil(a).
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    .Henrieta. - úplně se odhlas ze hry a znovu přihlas ;)
     
  12. .Henrieta.

    .Henrieta. Pisálek fóra

    Bohužel nepomohlo :cry:, ale děkuji.
     
    danielaloblova a Jonsdorf tohle ocenili.
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, .Henrieta., mrkni na starší video od dobena. Snad pomůže. Také ve FAQ je návod jak záplátovat. ZDE ;)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Janka79, 14087 a pajakolos tohle ocenili.
  14. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    mě také nejdou umístit záplaty, byl udělán restart, počítač vyčištěn a nic. Takže chyba asi někde jinde.
     
  15. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Když se daří, tak se daří! A tentokrát to myslím vážně, vůbec ne ironicky. [​IMG][​IMG][​IMG]

    Když si člověk vytočí 200% do stodoly, neodklikne si nesmyslně bylinkový a dožínkový řádek a využije naplno SH a třeba i zuzanu, pak to jde jak po másle:

    Poskládáno: 19 záplat
    Semleto ve stodole: 245 záplat (19 záplat přepěstováno)
    Zbylo akční: 45 ks
    Zbylo padátek: 30 ks

    Na akci je vše potřebné, jen poskládat záplaty a zas na týden klídek a pohoda. [​IMG][​IMG] Přeji ať se všem daří a získají to co si přejí.
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sasasa - ahoj - koukla jsi na to video ? Tam je perfektní návod, jak postupovat. Začínat u knoflíku...Záplatu uchopit za tu část, kterou chci ke knoflíku připojit...atd
    Vyzkoušela jsem položit darované záplaty a jde to, mrkni ještě na to video, co vložil Dave Lister nad tvým příspěvkem :)
     
    -Jara05- a 14087 tohle ocenili.
  17. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Hlasim hotovo.
    Dnes bolo koleso ku mne velmi priatelske - 5 otocky a boli 2x +100% urody. Viacej zahravat sa s nim sa mi nechcelo, tak som aktivovala dalsie bonusy (+2 rastliny, 4x Jack darceky, +200 urody do slotu). Ale vela SH som minula, co uz, mala som, minula som, a to nie kupovane, ale "vlastna vyroba".
    Nemam rada zaplaty, predsa ale dnes som konecne dosla ako na to, lenze az po polovici umiestenych zaplat. Neplnila som celu plochu, isla som len pre mince. A hej, pouzivala som stale ten nahradny gombik, mala som ho dost (zo stromov celkom dobre mnozstvo na zaciatku som dostala). Ked mi nedalo tie mincove zaplaty, som umiestila len 2 ks a isla dalej.
    Z obchodu som zaobrala vsetky vylepsenia, quokky, debny s posilneniami, bonus L na zber a nakoniec aj PL a len 1 minca mi zostala na vymenu na konci akcie.
    Keby som dopredu vedela, ze sa naucim tu mini hru hrat vykonnejsie, tak by som tolko nepestovala, ale ked som rastliny mala, tak som aj padatka narobila (cca 900 ks) a takto.
    Prajem vsetkym priemne sitie a vela minci!
     
  18. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    "Leje a leje" jsem si říkal odpoledne...
    No málem jsem na akci zapomněl!
    Tak jsem musel roztočit kolečko a ono to půjde!
    Tak že pomalinku kupředu levá!
    :D:D:D

    [​IMG]

    Přeji všem krásný a příjemný cokoli...

     
  19. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    Skali moc děkuji, už to jde
     
    -Jara05- a Skali tohle ocenili.
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no ... jak pomalu, takto máš za chvilku hotovo, nemusíš se s tím otravovat celé odpolednexD
    šití si nechám na zítra,už je po večerníčku...


    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.