Veselé záplaty (22.8. - 28.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. doben

    doben Ikona fóra

    bludička49 je to jak píše Pitrýsek. Já už mám položeno 49 záplat a přitom jsem snad u 4. hry. ;)


    zejdy66 tak to může být tím, že držíš záplatu na opačné straně, nebo ji neumisťuješ na správné políčko. Jestli je to první záplata, tak musíš dát tu část záplaty, kterou držíš na jedno z políček vedle knoflíku.
     
    zejdy66 a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Jo už jsem to doplnila.ale i tak 500?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No 500, mají pěkně roztrhané kabáty či co a z nás se stanou švadlenky nebo krejčí. Asi taky dlouho nevydržím, ale zatím mě minihra baví ,-)).

    Edit: získal jsem 35 mincí.
     
    Naposledy upraveno: 22/8/19
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    77 záplat prišitých, byť to v reále, tak ešte prišívam prvú xD Napokon som pri pokusoch pochopila princíp a už to ide veselo, nevzdávajte to. Doben nesklamal a dal videonávod - tak tam si to treba dobre opozerať a skúsiť, ono sa to poddá a budú pekné odmeny.
     
  5. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    168 zaplat prisito, 2 mi zbyly plus napestovano na dalších 20 kousku, vytocila jsem si 200 % do stodoly, tak poustim zilou superhnoji :). Takze za 35 minut jeste naposledy sklidim, pak v noci natahnu budika a kolem druhe budu mit na dalsich cca 100 pokusu. Ale dosly padatka, takze pak pujde na pole dlouhodobka. Bavi mne minihra, takze mne nevadi obětovat cca tisicovku SH. Jedine, co mne neba, ze se neda hrat na mobilu. Na to nemam nervy a radeji jsem to hrala na pc.
     
  6. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Mám "přišitých" 52 záplat, padátek habakuk, ale došla látka :) Minihru chválím. Je to něco úplně nového a hodně mě baví. Prvních pár záplat jsem bojovala než jsem zjistila, jak na to a teď už to jde samo.
     
    evainfo, puntík50 a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No zatím nevím jak na tom jsem, zítra o tom popřemýšlím... držím se strategie napěstovat a mezitím během pár dnů zjistím co vlastně mám dělat. Základ by byl:
    [​IMG] a tak se to nějak během pár hodin sešlo xD
     
    Naposledy upraveno: 22/8/19
  8. DaliaMia

    DaliaMia Zelenáč fóra

    Nooo ďalšia hlúpa hra ktorá sa nedá hrať cez mobil (bez myší) škoda kúpeneho balíčka myslím za tých 11,49€ táto hra má začína viac štvať ako baviť....
     
  9. mazde

    mazde Pisálek fóra

    dala jsem dvě záplaty a další mi nejde,co vlastně mám dělat?ví někdo?
     
  10. rampusak

    rampusak Veterán fóra


    Nejde mi to, první záplata položena ke knoflíku, stejné díly by byly k dispozici vedle ale nejdou vzít myškou. A to melu 73 ve mlíne. Ani Marťa na to nepřišla a těšila se. Halt, jsem šikovná na vyšívání, záplaty řeším nažehlovačkami :p. Jdu pročíst fórum jestli někdo neradí a kdyby se vám chtělo klidně mi poraďtě i dneska. Díky moc. Martina

    Podle videa ok ale zelená pluska u prázdných míst po záplatách nemám.

    Pitrýsku díky tobě jasně že chybělo jenom potvrzení fajky. Ještě jednou díky za vaše rady.

    -pechfógl- dej záplatu na pole a uprostřed dvou políček je fajfka tak ji potvrď jako že se ti umístění záplaty líbí a ona se tam usádlí. A tak pokračuješ dál.
     
    Naposledy upraveno: 23/8/19
    Trepifajksl, Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Taky v tom tápu.....
     
  12. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky sice podle rady vím,že se to má odfafjkovat,ale jak se ta záplata dá otočit a kolikrát ta záplata nejde ani k druhé přišít.Nevím asi nějak nechápu:sleepy:
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dámy, položte barvu k barvě, stejnou (modrá k modré, hnědá k hnědé..) otočí se víceméně sama, pak klik na fajfičku zelenou, ne na "kříž". Chytit za správnou půlku křížem,barevnou. Kříž musí být na barvě k barvě ,-)) při šití, pak si záplata sedne. Než potvrdíte, můžete ji zrušit, otočit. Zkoušejte, půjde to.
    Pozor na překážky na látce, nitě, jehla atd. na ně nejde záplata přišít, ale pokud je tam místo, dá se otočit.

    Tak se zase zeptejte, pokud to nepůjde.
    69 her, 55 mincí
     
    Naposledy upraveno: 23/8/19
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem zkusila darované záplaty a akce mne ukrutně nebaví, ještě že jsem jí nechtěla dělat :p
     
  15. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  16. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Tak to já dávám jednotku, miniakce je moc pěkná
    a klidně si nechávám rozpracovanou deku než napěstuji na další látky.
    124 látek přišito (tedy kdyby Pepan v noci nespadl z postele tak by jich bylo o dvaatřicet méně)
    což je 1/4 na stonek... takže no stres​
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ta minihra mě baví, škoda, že akci nebudu moci dokončit, od zítřka budu mít k internetu jen sporadický přístup. Tak 1x denně, to na napěstování stačit nebude. No, nevadí, budu minihrát, jak to půjde a stonek oželím - jako ostatně většinu těch prázdninových :)
     
    Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  18. libakos

    libakos Polobůh fóra

    doben- díky moc,vypadá to od tebe děsně jednoduše xDdarované pokusy jsem trochu odbyla,měla jsem počkat na tvé video , akci jedu též.Internet nepadl,artrózu mám stejně ,tak se nic nemění;)přišito 150 záplat a kdybych počkala , bylo by jich víc,šila jsem bezhlavě...xD
    kiki-dej si poho pole
     
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    libakos: No tedy, to je ono! Já je prakticky nepoužívám, tak mě to vůbec nenapadlo :p Ale na tohle se fakt šiknou - ještě, že jsem se zmínila, díky!!!:)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. raddre

    raddre Baron fóra

    po 110 záplatách můžu říct, že teoriticky vím co mám dělat, prakticky je to horší, ale mám před sebou 390 pokusů, tak se to časem zlepší, prozatím bojuji se záplatama kdo z koho, prostě to chce klidnou mysl a pevnou ruku:D
     
    Trepifajksl, evainfo a davidson00 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.