Veselé záplaty (22.8. - 28.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Prvně jsem zažila,že mi z každýho pidipolíčka hortenzie vypadlo 1 padátko!!!
    3JC,plná legenda,řádky a mazlíci a rajskej věnec,MJS,cukíňák,jarní věnec a mrkvovej chleba.
    Fakt jo - 202 nití z hlavní i z divoké!!!
    [​IMG] :inlove::inlove::inlove:
     
  2. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Když se dívám na video,tak si říkám to půjde,ale houby ne a ne dát záplaty k sobě.Pořád se mi nedaří.Záplaty se mi vracejí zpět do sloupečku.Snad na to než skončí akce přijdu.Padátka nejsou problém mám napadáno.Na noc dám zase něco delšího a pak jen akční,akční....
     
    evainfo a jesterka74 tohle ocenili.
  3. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Jak je to se záplatami, které zůstanou v žebříku poté, co už nemám místo na položení záplaty? Přijdu o ně nebo se mi vrátí do celkového počtu záplat k dispozici?
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ze bych chapal co delam tak to zas ne... ale umistil jsem vsechno co se dalo, dve policka dal od sebe zbyla, tak jsem ukoncil zelenou fajfkou... co se stalo s tou dekou co byla jiz "otevrena" ale nepolozil jsem ji nikam?
    Ztratila se nebo ne?
     
    Honzulka05 a Xenie6161 tohle ocenili.
  5. doben

    doben Ikona fóra

    ojfp. a Tassadar11 nevyužité záplaty se přesouvají do dalších her. ;)
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím 9.880 látkovky a 1.034 jehlonití.:)
    Minihra není nijak složitá.Akorát na mobilu je to takový kostrbatý.o_O
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Koupila jsem si ten balíček záplat, bylo jich tam 10. Dalších 10 jsme všichni dostali na rozjezd, to je dohromady 20. Jak je možné, že jich v současné době mám 25 umístěných a ještě jedna nevyužitá je ve sloupečku? o_O
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. irsko

    irsko Aktivní autor

    Tak mně se hra po pár pokusech zatím docela líbí :) Je to něco jiného, mohu strategií trochu ovlivnit, co získám. Pokud ne, nemusím moc namáhat mozek, naházím na plochu čtyři záplaty a jedu na další hru. Pro mě asi druhá nejlepší minihra (po hledání předmětů) - je to i o dost rychlejší než labyrint. Možná i využiju Jacka na větší sklizeň :)))

    A komu se záplaty vracejí - bohužel je tahle minihra hodně citlivá na myš - tj. i záleží, za jakou půlku tu záplatu chytnete a k čemu ji přitáhnete. Takže pokud se vám vrací, i když by se měla chytit, zkuste v dalším pokusu dát myš na druhou půlku a pak táhnout... mně to dost pomohlo :)
     
    dasa1143, Pitrýsek47 a evainfo tohle ocenili.
  9. raddre

    raddre Baron fóra

    kiki2305 3ks se dostávaly po odehrání 10 her, jenže i já mám ještě další 3 navíc tzn 16ks
     
    Honzulka05, kiki2305 a evainfo tohle ocenili.
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer při záplatách, něco bych už mohla zkusit, ale jak vás tady čtu, nechám to raději na zítra po práci v klídečku u kafíčka xD
     
    astrid888, Honzulka05 a Xenie6161 tohle ocenili.
  11. doben

    doben Ikona fóra

    kiki2305 je to tím, že hned na začátku máš k dispozici 3 záplaty. Tudíž 10 jsi dostala na začátku, 3 jsi měla k dispozici přímo u minihry, 3 jsi dostala za 10 položených záplat a 10 sis jich koupila. ;)
     
    astrid888, Honzulka05 a kiki2305 tohle ocenili.
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Díky, ty 3 jako odměna mě napadly, ale ty další 3 tam pořád lítaly a vrtalo mi to hlavou.
     
    astrid888, Honzulka05 a doben tohle ocenili.
  13. alenal

    alenal Stálice fóra

    Může mi někdo poradit jak mám záplatu otočit, mě to nejde
     
  14. doben

    doben Ikona fóra

    Video s návodem k minihře
    Tentokrát bylo jednodušší místo psaní dlouhého příspěvku natočit video.
    Najdete v něm vše, co se mi během dnešního testování minihry povedlo zjistit.
    Samozřejmě je jako vždy video určeno jen pro zájemce,
    nikoho nenutím, aby se na něj díval. ;)

     
  15. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    doben-video je super,ale mě ta záplata prostě na místě nedrží.A to jsem to zkoušela poctivých 20 minut a nic:mad::cry:

    Fajfku jsem ani nezahlédla,nelze záplatu vůbec položit.

    Díky dobene,už jsem na to přišla:inlove:;)
     
    Naposledy upraveno: 23/8/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. doben

    doben Ikona fóra

    zejdy66 a v jaké fázi jsi? Snažíš se ji položit, nebo potvrdit její polohu fajfkou?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Potom co jsem ti skouknu video dobene tak má odpověď na akci je,nedělám ani za nic,akci vynechávám a ať ta slepice se šitím pozve někoho jinýho pro Pepíka Záplatu
     
    Trepifajksl a zejdy66 tohle ocenili.
  18. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak jsem tuhle akci mezi tou kupou mini akcí úplně zazdila.Pustila jsem se do ní s velkou chutí,na kole štěstí se taky podařily nějaké bonusy,takže bych mohla být spokojená,ale .......po podrobnějším pročtení a při představě,že na stonek musím odehrát 500 her nebo položit 500 záplat(dala jsem jich 39),tak se mě to tak znechutilo,že tuhle akci ukončuju. :sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 22/8/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    doben - velké díky, už jsem to pochopila:) Já jsem se děsila, že těch 500 je počet her:wuerg: a oni jsou to záplaty:p
     
    Honzulka05 a doben tohle ocenili.
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím bludička49 nemusíš odehrát 500 miniher, ale položit 500 záplat. I tak je to dost ,-)).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.