Veselé záplaty (22.8. - 28.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ale fuj:(-.-
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Sopti děkuji!
     
    evainfo a burds tohle ocenili.
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Když se tady tak nějak psalo o tom že těch miniher bude potřeba tolik, tak si přece jen člověk neumí přesně představit co to asi znamení. Když na mě vykoukla ta lišta na levé straně akce, zjistil jsem že mě hned přestala zajímat.
    Akci tedy plnit nebudu. Na tohle fakt nemám ani náladu ani správnou farmářskou nadšenost.
     
    evainfo, raddre a Sirovodik tohle ocenili.
  4. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Tak tahle minihra mě hodně baví:), zase trochu něco jiného a hlavně to není na čas.... a Bezejmenný, těch miniher je potřeba o hodně míň (nevím jestli počítám správně, ale asi něco kolem 50, podle toho jak to půjde) ...těch 550 je počet záplat, které musíme umístit, takže si myslím, že to není zase tak nesplnitelné ;):)
     
  5. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jezedák nemá čas písat;)
     
  6. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Co asi dělám blbě?? mám 17 záplat a nejdou pokládat,3šli a zbytek ani houby:oops:poradí mi prosím někdo-díky
     
  7. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    mituli, tiež som niektoré musela myškou brať viackrát, než to správne naskočilo k ostatným záplátam - zatiaľ idem systém pokus-pokus-podarí sa, atď. xD
     
    Trepifajksl, evainfo a mituli tohle ocenili.
  8. barca279

    barca279 Vážený autor

    vie mi niekto povedat oco v tych minihrach ide??treba vyplnit vsetky volne stvorce zaplatami alebo netreba?lebo stale mi vyhadzuje okno ci chcem predvcasne ukoncit hru ale pokracovat sa uz neda a vzdy mi ostanu dva stvorce prazdne.nikde som to nenasiel vysvetlene ako sa to ma hrat .pocet zaplat 550 to mi je jasne ale odmeny za kazdu hru asi mozu byt vacsie.neviem,este som len zacal a uz stracam chut pokracovat
     
  9. doben

    doben Ikona fóra

    barca279 cílem je mít u sebe co nejvíce čtverečků zaplněných stejným vzorem. Protože čím více jich máš u sebe, tím více kusů dané odměny dostaneš. Každý vzor dává jinou odměnu např. hvězdičkové mince, SK, SH... Pokud to tedy vyhodnotíš tak, že už se ti nevyplatí pokládat další záplaty a máš umístěné aspoň 4, tak můžeš hru ukončit dříve, než zaplníš celé pole.
     
    spuntka a Milka66 tohle ocenili.
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    POKUSIL jsem se zahrát jednu minihru, a asi jsem prostě hloupej, protože se mi podařilo umístit jen jednu tu záplatu a po xy pokusech se mi buď jen otáčí nebo vrátí zpátky do toho nabídkového metříku, takže nebudu hrát ani těch 10 záplat zdarma.

    Neroztumím tomu ani po přečtení FAQ. Nebudu tím tedy nadále ztrácet čas.
     
    hanynkach, Zoufálkov a mituli tohle ocenili.
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Taky se mi záplaty vrací do žebříku:(
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Po přečtení návodu jsem to stejně nepobral tak žádná akce nebude.... Asi si sedím na vedení nebo něco takového....
     
    evainfo a Zoufálkov tohle ocenili.
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Blééé, jsou tam knoflíky, ty já nemusím ,-((
    Záplatu po usazení na hadr potvrďte zelenou fajfkou, sedne si, přišije se.
    Modré dají mince. A to je zase náhoda jaká záplata vyskočí?

    Edit: jasně, barvu k barvě, něco jako domino, pozor na překážky (nitě, náprstek atd.)
     
    Naposledy upraveno: 22/8/19
  14. doben

    doben Ikona fóra

    Pokud se vám záplaty vrací, tak je nepokládáte správně. Pokud je např. polovina záplaty růžová a polovina červená, tak je nutné červenou polovinu umístit přesně na volný čtvereček vedle čtverečku, na kterém již je červená záplata.
     
  15. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Ještě že jsme dostali 10 záplat zdarma. Aspoň jsem se naučila, ale dalo to zabrat :cry:. Jinak šití není moje hobby. S jehlou si moc nerozumíme :wuerg::(8)
     
    hanynkach a evainfo tohle ocenili.
  16. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Záplatu je potřeba chytit za barvu, ke které chcete přikládat, připadně pak záplatu otočit a musíte ji odkliknout, aby zůstala na místě, jinak nemůžete pokračovat dál...;)
     
    evainfo, duna.duna1 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  17. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    Můj postřeh k tomu vracení se záplat - pokud si nedám pozor místo zelené fajfky se mi daří kliknout na "kříž" a to pak záplata "uletí" zpět. Chce to trochu cviku, ale jde to a mě se to líbí :)
     
    evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  18. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Pro ty, co se děsí počtu miniher - nejedná se o počet miniher, ale o počet položených záplat ;).
     
    evainfo a Apachie1 tohle ocenili.
  19. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    ještě mám dotaz

    co dělat, když žádná další záplata nebude barevně vhodná, a ty již položené nejsou v dostatečném počtu k případnému ukončení hry
     
    Naposledy upraveno: 22/8/19
  20. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Tahle akce je pro mě premiéra a dostala jsem se k pc až teď,nevím jestli je to opakovací akce,nebo nějaká nová,každopádně budu ráda za nějaký stručný návod či vychytávky,díky moc.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.