Veselé záplaty (18.3. - 25.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. elen45

    elen45 Expert fóra

    mám 349 záplat, mravence, krunýřovce, sezonní, a 200% bonusy
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  2. vladca

    vladca Stará škola

    prišitých 380 záplat, ešte okolo 20 ks bude,
    výsledok z mojej druhej "dvojfarebnej dečky" (čakal som ešte pár hv naviac, ale z 95% som dostával dvojfarebné záplaty,
    tak sa to ťažko nadpájalo po tých úzkych uličkách):
    [​IMG]

    Záplaty mám rád a hodnotím ich stále veľmi pozitívne, aj tieto boli super.
    Z obchodu som zatiaľ vybral stajne a sezónne body ... nasledovať asi budú kupóny, SH,ZSH a SK ...
     
    Naposledy upraveno: 25/3/20
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  4. pavcape

    pavcape Perspektivní autor

    Splněno za minutu 12... :p Uff
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  5. vladca

    vladca Stará škola

    ukončené :D ... 406 záplat bez bonusu z KŠ, iba voda a hnoj + sem tam pár vrtuliek na dorovnanie množstva do mlyna
    odmeny vybraté, zvýšilo: 84 nití, 7 gombíkov, 1 hv.minca, 5 akčných rastliniek ...
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  6. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    :cry: ach jo, blbých 5 minut a dohadování s chlapama (48, 17, 7), aby šli už konečně k obědu... Měla jsem tam 52 hvězdičkových mincí, myslela jsem, že ještě dokoupím Úhoře... a asi 5 záplat na ploše a dobrých 5 záplat jsem měla ještě mlít po dozrání ve 13:45... to jsou fakt skvělé oslavy-.-
    Ať nenabrečím rybník, kolem 13:25 se mi povedlo dozáplatovat až na Větev na Stonek :music:


    EDIT: jéééé, teď jsem pokládala vybranou stáj - Krunýřovce na hlavní louku a vykouknul tam na mě ještě jeden o_O jak toto se mi povedlo? Nějaký zapomenutý úlovek 8)
     
    danielka0000, vladca a -migos- tohle ocenili.
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mně se tohle stalo u havýše. Taky jsem ho sháněla - a on byl zašitej doma.
    Jinak jsem po nějaké době zdárně dosáhla na stonek, plus dvě záplaty a jeden halíř navíc.:p
     
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    No.... do mně hučel syn a nevybrala jsem si 32 * mincí..... do háje...
    Ale, co jsem chtěla, mám.... pěkná akce. :p
     
    -migos- a Peto121 tohle ocenili.
  9. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný podvečer,
    dekorace má ale stonek chybí.
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No kolik bylo nevim, jeste 8 minut pred koncem jsem prilepoval a pak nakupoval co se dalo... tedy 3 chlivky, neco z nabidky na konci a pak jeden party listek za par poslednich bodu :)
    Nijak moc jsem se netrefoval, proste na to chce klid a tak jsem parkrat udelal prehmat... skoda ze neslo odparat tu posledni polozenou, to by obcas stacilo...
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.