Veselé záplaty (18.3. - 25.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem konečně vyšila stonek, a budu šít dál, taky šiji roušky pro rodinu, zatím jsem nějaké dala příbuzným, uvidím, jak to půjde dál, držím palečky nám všem, abychom tu zkoušku solidarity vydrželi a vše skončilo dobře.
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Tak mám 221 hier,stonku a .... musím rozpestovať!!!:cry:Namlel,odohral,hurá a zabudol nasadiť!!!:(Som ja ale...
     
  3. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Jsem taková malá puntíkatá loudalka,zatím 193 záplat,ale času ještě dost...možná bych neměla prozkoumávat náprstek uvnitř,pokoušet se zapnout zip a snažit se prolézt knoflíkovou dírkou :D
     
  4. raddre

    raddre Baron fóra

    Peto121, budiž Ti útěchou, že v tom nejsi sám, taky jsem zjistila, že mám jen 26ks akční a budu tedy rozpěstovávat, sice mám 252 záplat, ale chci ještě nějaké hvězdičky získala jsem jich jen 192 a to není moc
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    raddre - už na tom pracujem,mám už aj 2! (dve!)záplaty!:p
     
  6. raddre

    raddre Baron fóra

    Peto121 jsi hold šikovnější, dala jsem si na hlavní kvůli špulkám pokrácenou cibuli, ale bude až ve 22., tak pak tam budu rozpěstovávat, za blbost a nesoustředěnost se tvrdě platí:D
     
  7. vladca

    vladca Stará škola

    to -migos-: ajhľa ... máme rovnakú dečku ;)

    [​IMG]
     
  8. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak dneska nejlepší toto. A skoro 300 záplat hotovo. :)

    [​IMG]
     
  9. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dobre ranko :) Tak a sa nemam cim chvalit,no dufam ze stonek bude :) a ked som doma uz 2 tyzden tak som naplno vytazena ufff.... navarit ,upratat kuk v rychlosti farmu a sup za masinu a sijem ruska :D
     
    evainfo, Jonsdorf a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  10. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo ;)
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Hezké ráno všem:)
    Zase jsem sklidila bez MJS :mad:Stonek musí počkat na další sklizeń:oops: Kdo nemyslí, ten zaplatí;)
    Tak jsem sklidila a mám 214 záplat přišitých.:p;)
     
    Naposledy upraveno: 24/3/20
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já začala později a je to znát, chybí mi ještě cca 150 špulek pro získání stonku. Navíc dnešní ranní sklizeň stromů byla na padátka nějak slabší. No, stejně bych jich o 150 víc neměla, takže je to vlastně jedno. Tak snad zítra.
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem to konečně dozáplatovala k větvičce. Ještě jsem zasela posledních 138 kytiček, chybí mi jedna mince, abych si mohla podruhé koupit SH, tak se snad zadaří.
    Gratuluji přeborníkům v sešívání a držím pěsti těm, co dokončují ;)
     
  14. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    U mě naprostá spokojenost. Zatím přišito [​IMG] záplat, v obchodě koupeno vše, co jsem chtěl:
    [​IMG]
    A já jedu dál :music:...
     
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak i já jsem spokojen... 8)
    Namátkou:
    [​IMG]
    A to jsem měl i větší přírůstek hvězdičkových mincí...
    Celkem jsem již použil 452 záplat a kromě těch 3 vzácných stájí vybral všechny SH, SK, ZH a UH, 2 sezónní žetony (nezapomenout aktivovat před sklizní dílen na konci sezóny!)... a mám ještě v zásobě ještě 107 hvězdičkových mincí a dumám, za co je utratit.
     
  16. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akcička hotová. Nebýt hráčů, kteří se zde podělili jak skládat, tak bych neměl tolik mincí. Získal jsem jich 818. Tímto jim děkuji. Beru mravence a krunýřovce. Pak vezmu 3XL bedny s nářadím, všechny kupóny a zbyde na 150 deluxe parfémů. Dobrá akce, která mě opravdu bavila.

    [​IMG] [​IMG]

    Nejlepší deka se podařila jako poslední ;)
    [​IMG] [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  18. vladca

    vladca Stará škola

    to migos: my dvaja sme asi nejako prepojený xD ... toto je moja zatiaľ najlepšia a tiež na 83 :p
    [​IMG]

    a teraz som sa dostal znovu na "dvojfarebnú dečku", takže dozberáme záplaty a zajtra uvidíme či z toho bude niečo zaujímavé,
    začiatok vyzerá sľubne, ale ako na potvoru padajú samé rifle/bodky ... :sleepy:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 24/3/20
  19. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    346 záplat, nejvíc HM 36, vybrány stáje, SH,ZH,UH - a bez jediného knoflíku
     
    -migos- a Y_n_O tohle ocenili.
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož já sem měnila jak vekslák před Tuzexem, a stejně to moc nepomohlo xD Co farma, to systém... Ale si nestěžuju, konstatuju. Co jsem chtěla, to mám. A snad ještě něco dozáplatuju, než akce skončí...
     
    jindrasofr a -migos- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.