Veselé záplaty (18.3. - 25.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. elen45

    elen45 Expert fóra

    221 záplat, takže stonek stonkuje a jedu dál - teď mám zasety macešky a mořidlo, tak snad něco napadá, akčních mám asi 4000
     
    davidson00, evainfo a maminka78 tohle ocenili.
  2. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, z 218 záplat všeho druhu, 214 mincí. Tentokrát jsem to dost flákala :) Ale není čas.
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Chyběla mi padátka, dala jsem na hlavní stromy a zase pro změnu chybí akční. Mám přišitých 139 záplat a padátka na dalších 16:p;)
     
    davidson00 a evainfo tohle ocenili.
  4. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Skali, už je vše OK ta záplata byla přišitá, proto s ní nešlo manipulovat, podpora mi to pomohla dát na správnou kolej, a nyní mám 172 záplat hotových.
     
    Naposledy upraveno: 22/3/20
    evainfo, davidson00 a Skali tohle ocenili.
  5. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Nepadají jehly a nitě, napěstováno akční mám, dala jsem zatím kopretiny a nějaké stromy a uvidíme....
     
    modro.ocko22, davidson00 a evainfo tohle ocenili.
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... ahojky a hezký dníček všem :) jsem včera dodělala poslední záplatu a taky od včera je farmička už v jiném provozu. Nebýt této naší zvláštní situace, asi do toho tolik nedávám, ale hra je fajn, odreaguje a poslední riflové hádě se konečně podařilo, no na další už nebylo kytí. No při tom velikém množství co mám, to moc riflích záplat vážně neukazovalo a to je jen na jednu plochu pěstování docela podraz :oops: nabídky záplat ukazovaly stále na jiné tkaniny, no jak mě to připadne nebudu raději psát, nebo dostanu ban či bum xD tak zkoušejte a doufejte :p držím pěstíky a hlavně ať je stoneček ;)


    [​IMG] . [​IMG] . [​IMG] ..[​IMG]




     
  7. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky, akcička hotová, stoneček stonkuje a teď ještě něco vybrat v obchodě za mince a udělat si radost. A to jsem akci začínala, že jí budu dělat "co dám, to dám". Šlo to rychle. Pěknou neděli všem :)
     
  8. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akční kytka napěstovaná a padátka už jsou taky všechna. Zítra to všechno seštrikuju. Po přečtení zpráv že se málo objevují záplaty na mince, sem zvědav jak to bude u mě. Z odměn budu brát krunýřovce, mravence pak uvidím co zbyde. Body do sezóny brát nebudu, už sem otočil poslední lvl 5x a jednou to ještě určitě stihnu, tak místo toho vezmu něco potřebnějšího.

    [​IMG]
    [​IMG]

    Hezkou hru ...
     
  9. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak asi zítra hotovo nebo dneska večer uvidíme tohle je jedno z nej co se mi povedlo předtím jsem screeny nedělal. Toto dalo cca 36 mincí. Vykoupil jsem zatím párty lístky, body do sezóny jelikož mi chybí 3 levely což nejjspíš stihnu. Vyberu pak asi SH, SK a další. Dělal sem nájezd na družstvo měl jsem 0 SK a po odchodu z družstva 1200 cca :D Těším se na BB. A k tomu jsem dneska vytočil 200% do stodoly tak pěstuju co to dá . :D

    [​IMG]
     
  10. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Nevím, jak se vám daří skládat modré záplaty na odměny v obchodě. Mně někdy padnou jen dvě, tři za hru, a to i když vyměním za knoflík. Nejčastěji padají záplaty na nářadím BZ, krejcary. Na ty opravdu nečekám :oops:.
     
  11. elen45

    elen45 Expert fóra

    teď se mi zadařilo 55 mincí na 1 záplatě, přišito celkem 264 a jedu dál, mám mravence, krunýřovce všechny sezonní a 29 zbývá, tak ještě něco přihodím
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, to mně taky, ale pokud mám na látce místo, tak minihru neukončím, neodfajfkuji, ale nechám záplaty rozešité. Nezmizí, při další minihře přišiju další (pokud padnou) k těm co už tam jsou. A pořád dokola, dokud mám kam přišívat. Potom vznikne delší nebo kratší had ,-) a získáš víc mincí.
     
  13. vladca

    vladca Stará škola

    ak sa mi neukáže ani jedna riflovina, prišijem dve záplaty a končím ... dostanem nový herný plán a nové záplaty

    toto opakujem dovtedy, kým nemám riflovinu ideálne s jednou ďalšou látkou (ako vyššie screen od Peto121 a odo mňa)
    alebo max s dvoma (ako to mali ašada01, evainfo, tenista99 vyššie)
    neviem či sú hracie plány viazané na typ záplat, ktoré sú k nim generované, alebo to ide na náhodu,
    ale mám taký pocit, že aj v minulom prišívaní sa vyskytol plán iba s dvoma farbami (riflovina/ružová bielobodkovaná)

    skúšam teraz postupom "2 a dosť" znovu dôjsť k tomu plánu čo som sem nahral,
    či znovu dostanem tie isté záplaty (rifle+ružová) ...

    Pozn. samozrejme, tak ako píše Pitrýsek47, ak nemám záplaty a vyzerá to sľubne, nekončím, ale čakám na ďalšie ...
     
    Naposledy upraveno: 23/3/20
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No ja mel jednu dvojitou rifli, pak jsem dal vymenu a dostal jednu rifli, dalsi zaplatu vymenit a dalsi dvojitou rifli, ale stale zadnou na propojeni... no vycerpal jsem pokusy a zavrel tedy 5* rifli... nastve to, ale stonek uz je hotovy, tak se jede na dalsi koberec...
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  15. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    stonek stonkuje,ale rifloviny bylo málo a tím málo mincí,takže další záplatování nechám až budu mít hodně nasysleno
     
  16. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak jsem zkusil první dečku. Bylo to malé pole, jen se třema druhama, riflovina, bílá a oranž s hvězdama. Vypotřeboval jsem všech 5 knoflíků na změnu látky a mám 11 mincí. Položil jsem 9 záplat. Další mi naskočilo se čtyřma druhama, tak tam dám jen dvě záplaty a dám další plátno. Jak sem se zde dočetl, bude to asi nejvýhodnější. Uvidíme jak to půjde dál.


    Hezkou hru ...
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    405 záplat položeno a počet mincí se také zlepšil.:)Celkem 567 kousků!8)
    Zrovna jsem na jeden PL vytočil 100% do stodoly,tak ještě něco přidám.Jinak teda jedu,tak jak všichni ostatní,tj. jak tam není riflovina,du na další plán.:)
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Taky jsem to začala dělat stejně. Čekám na další sklizen akčního a mám rozdělané záplaty, uvidím kolik rifloviny přišiju;):p
    Zatím mám 188 záplat, snad dojedu ke stonku. Kolo neštěstí jako-skoro- vždycky nic:(
     
    jindrasofr, evainfo a Peto121 tohle ocenili.
  19. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Zdravim,prisito 162 zaplat a ziskano 141 minci.Zadna slava.
     
    jindrasofr, evainfo a -migos- tohle ocenili.
  20. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Dnes doštrikováno, myslel jsem že mě to nebude bavit, ale minihra se dobře hraje a tentokrát mi nevadí přemýšlet 8).
    Zatím takto a pěstuju dál ;)
    [​IMG] [​IMG]


    nejlepší dečka 76 mincí
    [​IMG]
    a pak tato
    [​IMG] [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.