Veselé rozdávání (24.12. - 26.12.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Veselé rozdávání si uděláme v rodině a určitě u toho bude víc radosti a srandy,než zde na farmě.Je to bída ty vánoce tady.Taky RT mohlo udělat dobrý skutek a udělat akci typu,pošli si,co chceš,ale za floreny-to by skákaly přes plot na druhé farmy obr stromy a xDxDxDflorenovníky.
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    Víš Pitrýsku my starší kteří chodili ještě na Štědrý den do práce anžto komunisti tento den za svátek neuznávali jsme holt na toho ježíška dost háklivý.I když chápu,že by se to asi špatně překládalo a to jenom pro Čechy a Slováky.Krásné vánoční svátky všem
     
    evainfo, Laca-25 a jirinasinova198 tohle ocenili.
  3. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Léta faremní hry mě již poučila, pozdě, ale přece,takže dnes už nejsem ten blázen, který podporoval sousedy a přátele v akcích dárky za floreny. Dnes už také běžné a akční dárky zasílám jen tomu, kdo je posílá mě. Už mě přestalo bavit posílat dárky a nedostávat nic, tak to řeším po svém...pošleš , dostaneš . I naivní stařeny jako já se léty poučí. Takže, rozdávat budu, ale jen věrným sousedům a přátelům a už ne za floreny.
    Všem farmářům přeji pohodové a krásné svátky, plné lásky.
     
  4. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Správně holky,dávejte zadarmo,co za nějakou virtuální měnu.:)
     
    Peto121 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím burds, víš co já říkám? Nejsem tak starý, ale hodně pamatuju. Taky se chodilo v sobotu do práce i do školy a dříve na robotu ,-) jsem ten poslední, který by onu skupinu lidí obhajoval, ale jsme na farmě, Ježíšek se přeložit dá, horší je ho namalovat ,-)))) každý má jiné vánoční zvyky. Tak tedy Veselé Vánoce a koho a jak obdarujeme je jen naše věc ,-)).
     
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    a já se obdaruju sám rok jsem vydržel a zejtra budou jenom bedny lítatxDxDxD

    zlomeček na ukázku

    [​IMG]
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No chodili jsme na Štědrý den do práce, ale pokud si pamatuji tak jsme pak se zase brzy rozešli. Že ho komunisti neuznávali? Stále chodíme na Velký pátek do práce... Burds, promiň, ale těžko bojovat za tradice s podporou disnejovek ;)
     
  8. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    a aj do kostola sa chodiloxD, neviem, dlho som nebola (len svadby a pohreby) ale tam snáď santa stále nie je8), i keď ja mám Santov niekoľko, jeden sused "starý Vlado" má dvoch synov, tí ďalších, aj pravnúčence s priezviskom Santa;)

    petaM2001, hlavne otvor najprv bedňu s bedňami, ináč budeš mať vianoce s darčekmi na dva razy;)

    či budem rozdávať farmárom darčeky cez vianočné dni ešte neviem, susedia odpustia, veď vianoce si urobíme kedykoľvek:inlove:;)
     
  9. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Taky jsem to jednou nechal na Vánoce a byl to hroznej opruz.Hlavně si hlídej bedny se zelenýma lístkama ať nepřijdeš o volné zatočení.Max je 100 ks.
     
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    PetaM2001: mám je jen za 6 týdnů a celkem jich je skoro 18 .000 ks Rozdělávám jen s krejcary a s hnojem, když dojde...
     
    jindrasofr, evainfo a burds tohle ocenili.
  11. burds

    burds Titán fóra

    PetaM předem z vlastní zkušenosti tě upozorňuji že než to odklikáš budeš pěkně otrávený.Ty bedny docela zdržují ale občas je v nich i něco slušného
     
    jindrasofr a evainfo tohle ocenili.
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    mě to naopak baví a o lístky na kolo neštěstí hm ty jsou furt někdexDxDxD
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No já jsem si na ty každodenní kvanta bedýnek zvykla a kdyby ráno před hlavní sklizní nebyly ... se asi vylekám xD je to můj ranní rituál, mám na něj omezený čas a zatím stíhám :p si občas i zanadávám, ale občas řeknu nahlas díky :p
     
  14. Antellope

    Antellope Pisálek fóra

    Ahojte,

    moc nerozumím té dekoraci Sváteční ptáček na stromě. Ta dekorace dává v (+) stavu 10 000 BZ ( a jakousi bednu) jen 5x a pak dává jen 2500 BZ? Nebo jak to je?
    Děkuji
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Antellope - ahoj, dekorace je bonusová, takže pět sklizní ti dá 10.000 BZ/TBZ (podle umístění) a 1x bedna se zimními dárky II.
    Po vyčerpání těchto bonusových sklizní ji zbouráš do lišty a pak event. vrátíš zpět na plochu a bude ti při sklizních už trvale dávat
    co 22 hodin 2500 BZ/TBZ (dle umístění)
     
    burds a jindrasofr tohle ocenili.
  16. matýsek1991

    matýsek1991 Rádoby autor

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kde najdu dárek pro dnešní den z akce která trvá jen
    od 24.12. do 27.12.?
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    matýsek1991 - pokud máš na mysli dárky na posílání, tak ty najdeš klasicky mezi sousedskými dárky (kategorie sezónní) :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.