Venkovské čmáranice (27.5. - 2.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 26/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    Ahoj, ne prkna jsou ve stodole a dřevo od bobříka na trhu ;)
     
    petaM2001, Hrnkajda a DANKA722 tohle ocenili.
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    kristinabesinova - Prkna ti vypadávají z polí - jako ostatní stavební materiál a nářadí.
    Dřevo je produktem bobří výrobny, tedy pily. To se dodávat nebude.
     
  3. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    dakujem ♥
    už som stihla nakúpiť od bobríka 100 dreva....hihi..ale sa zídu...♥
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sem si tak nějak zvykl,že RT znehodnocuje na farmě co se dá! Po téhle úpravě už nebudu mít důvod někdy nakupovat MJS.Jako většina hráčů nad 100 level používám MJS pouze když je nějaká akce a to v počtu 1 až 3 ks.Když si tak vzpomenu co dělali za opičky s receptem a teď nám vrznou hotovej produkt(za 48 hod) jako odměnu za pár plodin a fix! Něco je špatně na farmě a to již delší dobu!
    Tak tedy nevím, mám se vůbec na akci těšit? Připravenej sem jako vžycky,jen to nadšení nějak chybí!:sleepy:
     
  5. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Tak jsme se konečně dočkali - Rt konečně přiznal, co tahle hra je: Omalovánky.
    kaolin11: Budu po MJS toužit jako po mlékárně nebo družstevní velkovýrobně vajec. Tohle dovedou, ale aby sem mrskli florenovník, to ne.xD
     
  6. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Ahoj Varun, ako sa Ti to čítalo?
    Asi by si to mal nechať.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  7. jaji

    jaji Vévoda fóra

    ja jsem asi trubice.... hezky jsem si vsechno sklidila...:cry::cry::cry:
    puvodne jsem psala jine slovo, ale ono se automaticky premenilo na hvezdicky tak by me zajimalo, co je na tom slove vulgarniho, kdyz je to mezinarodne uznavana diagnoza.... demence - dementní (psala jsem bez poslední slabiky) takhle už se to nepřepsalo a pro modíky - fakt nikoho neurážím ;) protože i teta Viki říká:
    Demence je závažná mozková choroba zapříčiněná degenerativními změnami v mozkové tkáni.
     
    Naposledy upraveno: 27/5/15
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Pěkné ráno všem farmářům :) tak jsem musela sklidit, protože nevím kdy se na farmičku dostanu o_O chlívečky už jsou v liště, jen lesní mýtina je plná obřích stromků a placatých čumáků [​IMG] :D a ta zůstane jako vždy neporušená :p . Zvládnout by se to mělo v pohodě a přeji všem hezký - i pracovní - den. ;)
     
  9. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Dobré ránko všem.
    Dnes jsem nezaváhala a nezapomněla a Bahu jsem sklidila ručně azasadila zázvor. Jinak mám karafiáty a vše čeká na spuštění akce. Přeji Hezký den.
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Za me, coby novacka, palec nahoru - FAJN AKCE! Pripraveno je od vcerejska a pokud nebudou "priskrcena" vypadavatka (s temi je to obcas o nervy :), budou i pekne odmeny. BBZ se hodi vzdycky a MJS neni nikdy dost! CHVALIM!
     
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Hezké, oblačné ráno.

    Tak i já jsem dnes ráno jela postaru a to pěkně ručně. Posbírala jsem chlévy, které byly za málo BZ a dala políčka a na ně cibuli. Výrobny jsou sice hotové, ale ty sbírat nebudu, to bych byla "rohatá" a na ostatních políčkách mám žito a na Bahamě zázvor. Připravená si myslím, že jsem, hlavně vypadávátka a ty mi padají většinou dobře, tak snad i nyní. ;)
    Jak jsem psala včera, pro nováčky dobrá akce, hlavně ať nestroskotají na vypadávátkách. Jéžiš, slovo netroskotají mi ale dalo zabrat.

    Přeji všem pěkný den a těm, co jdou do plnění akce, ať se daří a to nejen nováčkům. :D
    Brzo ahoj.

    Madulka_cz
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Také jsem si dokoupil recept na MJS za floreny, ale že bych byl tímto znechucen? Možná je to proto, že s MJS obchoduji zcela vyjímečně, takže mě pokles ceny nijak nepostihne... A TOP 1000? O tom si mohu stejně se svou stodolou vybrakovanou v důsledku stálého plnění farmářských zakázek nechat jen zdát. Koneckonců jsem onehdá své synáčky pobavil výrokem: "Ta jediná ovce, co mám ve stodole, tam žalostně samotinká bečí..." A u mnoha plodin či plodů stromů jsem na tom podobně.
    Tím spíše oceňuji jak cenu (MJS), tak i (zejména) to, že se nemusí ke splnění akce dodávat nic ze stodoly (tedy kromě těch prken a barev - těch mám naštěstí dost).
    EDIT: A že to hráčům pomůže (relativně levně) k pravidelnému zisku MJS? Tak ať! Proč bych jim to neměl přát? To bych pak teoreticky měl zastávat názor, že třeba recept na MJS mají mít jen ti hráči, kteří jej získali kdysi v akci. Koneckonců možnost koupě receptu za floreny (když si to přepočtete na Kč, tak celkem levně) také nepochybně ovlivnila trh a zasáhla ty, kteří měli recept z akce... Jako by snad právo na plné krejcarové konto měli jen ti hráči, kteří jsou v dostatečně vysokých levelech. Za sebe si myslím (nehledě na blížící se kulatou metu 100), že noví hráči mají mít možnost také získat některé věci, které získat nemohli, protože Farmeramu před lety ještě nehráli. Ne že by měli mít nějaké extra výhody oproti nám "stařešinům", postup do vyšších levelů je nepochybně v současnosti rychlejší, než tomu bylo kdysi, ale stále větší náročnost hry je často odradí od dalšího hraní a v konečném důsledku by mohla vést k rozhodnutím RT, která by nás (matadory) asi nepotěšila (mám na mysli případné ukončení hry ze strany RT).
    Takže tak: Prostě cena řádek s MJS tam je a podle mě je to dobře.
     
    Naposledy upraveno: 27/5/15
  13. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Krásné ránko farmáři...
    Jedna akce střídá druhou, skoro není čas na normální farmaření?
    Kdyby tam aspoň pro vyšší level bylo něco motivujícího.

    Stonek?
    Který pak bude určo ke koupi za floreny?

    8x párty lístek?
    Z kterého vypadne to co už stejně překáží v liště?


    Myslím že toto RT moc nevzrušuje...

    "Nechceš?"
    "Tak si jdi hrát s kuličkama!"

    No nic, uvidíme, čmaryky-čmaryky...
    Zatím si jdu skládat slony!
    :D

    [​IMG]

     
  14. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Jan.svatek - je to o strategii. Já MJS převážně prodávám, uzpůsobila jsem tomu svou hru. Při OaD sehnala dosti cukráků, vyměnila získané XXL stromy z expresu právě za cukráky, abych měla dostatek cukru, investova do šlechtění rostlin cibule a oříšků. Koupila za floreny recept. Tak aby mi tento produkt vydělával na nákup plodů stromů, které jsem hodlala naházet do sudu při dožínkách. Takže v mém případě to znamená jako poválečné zhroucení měny, kdy milionáři z pohraničí se stali rázem chudáci a papírovými penězi mohli tak akorát utřít pozadí ;) To asi k vysvětlení proč jsem ze stonku nenadšená.
    Jinak pro většinu bude akc velká motivace, též ji udělám, ale.. ale ...
    Krásný den Andulííí
     
  15. anvan

    anvan Dozorce fóra

    pro Jonsdorf
    Jak víš, že když je tu nuda, tak si chodím hrát s kuličkama?xDxD

    Jinak ty párty lístky souhlasím - navíc na mé farmě pod zakletým číslem dostávám v párty režimu tak ubohou nabídku, že mi z toho vypadne většinou fusekle nebo nějaká kytice (většinou svatodušní). A nic se nemění, je to pořád dokolečka. V normálním režimu mívám skutečně lepší nabídku!!! (kromě teda strašáků a těch kytek) Dostaneme všichni 8 lístků a někdo získá růžové šlechtěnce a někdo fusekle...super odměna a děsně motivující...
    Ale stonek se mi líbí - pěkné bodíky a i ta MJS se vždy hodí, i když její hodnota klesne (alespoň na trhu)
     
  16. terkacheerka

    terkacheerka Vážený autor

    Ahoj všem. Já jsem ráda že bude řádek v nebi který dává MJS i když si ji vyrábím sama. Mám na ni recept koupený z akce kdy byl zapolovic a že klesne její cena na trhu je pro mnohé hráče vítaná zpráva a tak jim to přejme. Ale to co mně zaráží je to, že si stěžují hráči kterým vadí že RT chce na všem vydělat a přitom jsou stejní jako oni. Hezký den a prima hru přeji. Právě jsem postoupila do 92 lvl. Tera:)
     
  17. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    to anickamalirka:
    Já to celkem chápu. Koneckonců má strategie s úsilím o TOP 1000 vůbec nepočítá, protože to je z mého pohledu lov na pověstného holuba na střeše...
    Nejsem naopak nadšen z jakýchkoli prvků hry, které extrémně závisí na náhodě
    a nikoli na schopnosti plánovat.
    Za jednu z nejlepších krátkodobých akcí proto považuji jednu (jméno si nepamatuji), ve které bylo v krátkém časovém úseku pro splnění jednotlivých úkolů potřeba vypěstovat určité množství plodin, plodů stromů a vykrmit určitý počet specifických zvířat (slepic, kachen atd.). Navíc tehdy bylo možno celou akci hezky v rámci časového intervalu pro akci vymezeného několikrát opakovat, byly tam hvězdičky, dokonce snad pomocníci... už si to přesně nepamatuji. V každém případě nezávisela na vypadávátkách (vliv náhody) a při dobrém plánování (kdy a kam co zasít, postavit nakrmit či sklidit), to odsejpalo. Sice záhul na bednu (jak to všechno skloubit dohromady tak, abych nesklidil něco dříve, než si aktivuji start pro splnění dalšího dílčího úkolu), ale to bylo na tom to krásné. Pochopitelně pro mě jako technika krásná akce, méně krásná možná byla pro hráče, kteří jen bezhlavě klikají...
    Mohli by tento způsob akce někdy zopakovat (i s těmi hvězdičkami a možností opakování celé akce).
     
    Naposledy upraveno: 27/5/15
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Není to nějaký divný?? Tentokrát se nedodávají jablíčka?xD
    No nic, jdu se poohlédnout na trh po nějakém dřevu,než mě ho někdo vykoupí!:music:xD To zas bude masakr! Je to dobrý unás na trhu je ještě 53 nabídek,ale nesmím dlouho otálet,protože dovečera bude jistě pryč!:oops:o_O
    Nějak jsem nepochopil proč výprodej nářadí nedali,třeba až po spuštění akce.o_O
     
  19. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Pre mňa výhonok na tej Jackovej fazuli má tentokrát obrovskú cenu nielen kvôli BZ a BBZ ,ktorých bude tento výhonok dávať statočne, ale MJZ má pre mňa cenu zlata, keďže na trhu je drahá a inak sa k nej neviem zatiaľ dostať.
    Tak do tejto úlohy pôjdem dravo ako naši finanční žraloci, a veru budem mať čo robiť, lebo dva dni budem mať absenciu pri počítači. Pestovania sa nebojím, TO ZVLÁDNEM, len tie fixi aby neboli podpultové. Tak vám držím palce a sebe tiež:)
     
  20. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    anvan
    Tak to já také rád...
    :D
    Mně je úplně, jedno že bude MJS v řádku.
    Ať si jí hráči užijí, já jí stačím vyrábět tolik, že ji stejně posílám sousedům.
    A dávám jí i za soutěže v mém deníčku.
    Už ani nepamatuji kdy jsem kupoval na trhu?
    Ale určitě ano...
    Vadí mně trochu že RT nemá fantazii.
    Že není akce motivující i pro vyšší lev.
    I když dobře vím, že není lehké, aby to s odměnou nepřehnali!

    No co, každý má volbu akci dělat či ne?
    Tak že:
    Těm, co do akce půjdou držím pěsti a tiše závidím jejich motivaci.
    Všem přeji klidnou hru a pěkný den...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.