Venkovské čmáranice (27.5. - 2.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 26/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak já nefrflám, neb MJS z fazole mi ušetří políčka pro pěstění něčeho jiného, když lískáče a cibule nebude toliko zapotřebí. V tom případě budu muset přehodnotit bonusy ve skleníku, neb je mám právě na tyto plodiny. Ubude spotřeba cukru, tudíž zaměním cukráky za něco jiného, co není kam dát. Stonek se mi líbí, ale to klikání u sklízení začíná být fakt brutus, a to ho nemám plný. Marmošky neprodávám, takže pokles ceny půjde mimo mě.
    A světe div se, mám i prkna ve stodole ( celých 374 kousků) xD
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Proboha, páni a dámy výrobci MJS, nenechte se dotlačit ke zlevnění. MJS za tu cenu okolo 50000 stojí! Já ji kupuji léta, a jsem samo rád, když se někdo utne a nabídne ji za 43000 kr. Ať se taky snaží druhá strana, to jsme my - odběratelé. Přece to byla motivace koupit MJS, která mne donutila začít obchodovat na trhu a to znamená sledovat, co se zrovna potřebuje. Je to strategická hra a všichni se musíme naučit a neustále vylepšovat strategii své hry.Všechno ulehčovat méně akčním hráčům, to nikam nevede. Teda vede, ale to tu nesmím říci naplno. Snad jen - cesta do pekla je lemována samými dobrými úmysly. A proto demokracie právě umírá na úbytě. Neboť vyhovět za každou cenu všem, to prostě nelze. Na to už dojela spousta minulých civilizací. Takže, abych tu jen neplkal, doufám, že nebude utažen přívod padátek, abych na ten stonek dosáhl. Všem přeji dobrý start, dobrý průběh hry a cíl co nejdříve dosažený. Trepifajksl
     
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Třeba udělají z MJSky nějaký meziprodukt a bůhví (a Varun samozřejmě), k čemu všemu bude potřeba o_O. Cesty RT jsou nevyzpytatelné xD
     
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Trepifajksl teď je zapotřebí sledovat především nenadálé změny, které dělá ve hře RT - pod vlivem bůhvíčeho....no a abychom nebyli přetížení a nemuseli sledovat i trh, dostaneme na řádku nebeskou MJS....
    Oni to s námi myslí dobře, jen my hráči to pořád nechceme chápat xDxD
     
  5. Ludvajs72

    Ludvajs72 Pisálek fóra

    Akce vypadá,na pohodu, MJS taky vyrábím,nebo jsu hlavně rostlinář,ale houby,cibule,lískáče,rajčata se už nemusí tak často sadit,a s tím mlýnem se jim to nějak zalíbilo,asi aby se ty vypěstované akční neházely pak na kompost,tak si je alespoň pomeleme,a budeme mít dobrý pocit,za odměny.:)
     
  6. Margziam

    Margziam Stará škola

    Teda ju, ti už nám motají hlavu důkladně.. Na 1 skicák že je zapotřebí 50x malířská rostlina, 5x barevné fixy a 6x prkna..
    Pokud se pamatuju, tak skicák byl malý blok A5 s nažloutlými papíry a s tvrdým papundeklem vzadu. Byl čistý, dokud jsem ho nepočmárala svými kresbami (nebo čmáranicemi).. A určitě na něj v Brněnských (nebo jiných) papírnách nepoužívali takové věci, jako tady po nás chtějí..
    A už vůbec je nemleli ve mlýně, ale slepovali nahoře lepidlem, aby ty čtvrtky šly dobře odtrhnout, když byly pomalované.. (a to lepidlo určitě nebylo bio)..
    Chudáci školáci.. Až budou ve škole vyprávět, jak se melou skicáky a co do nich všechno musejí dávat, tak... to nechcu vidět.. :(

    MJS ze stonku vítám (pokud to ještě nezmění, jak už změnili cosi jiného)..
    Jenom ten řádek dostat, když to zase bude viset na padátkách, který mi zase nebudou padat, nebo jen málo.. a na mletí skicáků jich bude zapotřebí kolik.. ach ju.. Takže to vidím bledě..
    Můžu prosit o posílání padátek?

    edit:
    Ale koukám, že přeci jen tam je Panda na prázdninách.. :) Aji jako dekorka na Baha..
    Takže mám naději, že už konečně budu mít 1 pandu na Baha - dekorku.. :)
     
    Naposledy upraveno: 26/5/15
  7. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    tak o akce jdu naplno ,MJS jsem jako začátečník nechtěně prošvihla tak jsem ráda xD
     
  8. Dandarka

    Dandarka Rádoby autor

    Ha, ha, pandy už jsou na prázdninách, tak je nehledejte :p. Mrzí mě, že určitě dojde k znehodnocení MJS, když jí bude dávat stonek. Takže Ti, co si koupili recept na MJS vlastně vyhodili prašule, stejně jako já :(.
     
  9. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Hlavně aby mlýn fungoval,dnes jsem dávala mlít už třikrát.Vypadá,že mele,ale po restartu - je prázdnej -a tak uvidím ráno,zdali bude mlet...A mě bylo poslední dobou divné,že se mi nemnožilo SK :-(
    Pokud vše půjde,tak bych ráda akci udělala - BBZ je porát nějak málo :)
    A na marmošku se těším,té je stále nedostatek :)
     
  10. Hermionka02

    Hermionka02 Pisálek fóra

    Já vím, proč nekupuji žádné recepty ani nic podobného. Nakonec se všechno někde objeví. Akce se mi velmi líbí, myslím, že bych ji měla zvládnout. Rostlina je krátkodobá a mě už po čtvrtku (po maturitě) čeká volno, takže s chutí do toho!
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, virtuální svět se nedá srovnávat s realitou (viz skicáky) a kdo platí, tak ze svojí svobodné vůle, v tu chvíli mu koupě udělá radost, ale pak by neměl litovat, že "něco" koupil a má dřív než ostatní. Užíval si "to" a vyhozené prašule jsou vždy.
     
  12. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Na akci se těším a řádek v nebi dává hodně BZ i BBZ a MJS....SUPER!!!!!
    Ať to padá ostošest ;)
    Hezký večer a akci zdar.....
     
  13. pistule

    pistule Aktivní autor

    Jak to tu čtu, většina je znechucená tím, že bude dost MJS a nebudou ji chtít vyrábět. Ale každý pěstitel, který na trhu vydělává prodejem rostlin, ji potřebuje denně, takže ji stejně bude muset získat. Jsou tu tací, co nemají stonek ani recept - jako já. Takže prosím - pořád vyrábějte a prodávejte. Já budu pořád nakupovat, pokud si na ní vydělám (dnes prodej polen z bobří pily něco vynesl, škoda, že mám pilu tak krátce, mohlo to být lepší).
     
  14. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    pistule,

    ono je to tak, že na začiatku akcie sa zo "zákona" musí reptať. Ale potom to ide "jedna malina" a aj tak nie všetci dotiahnu akciu do zdarného konca a tá MSJ sa predávať bude. A koniec - koncov, sem- tam pribudnú aj nové kuriatka, ktorých to chytí a nebudú mať stonok, ale chuť plniť úlohy. A o tom tá hra je..;)
     
  15. Cristenaa

    Cristenaa Rádoby autor

    Mám takový měnší dotaz, když jsem level 58, ale ještě nemám splněný a aktivovaný stonek a řadu získám, jakmile stonek splním, ukáže se mi tam nebo ne? Děkuji za odpověď
     
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Cristenaa - Řádek tam na tebe počká ;)
     
  17. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Cristenaa až si aktivuješ stonek,tak ty,co do té doby získáš tam budeš mít.

    Tak já se na akci těším,jako obvykle,jedu každou,je to příjemná změna.Je vidět,že se všichni pečlivě připravují,už jsem si skoro na všech farmách zvedla konto o zhruba 5 mega.To se mě líbí.;):)

    A jak tu někteří píší,že zbytečně vyhodili peníze za recept na mrkvovku,já si to nemyslím.Nemusím přemýšlet,když pěstuju kvítí a podobně,jestli můžu dát dvě mrkvovky nebo třeba čtyři.Když jich mám dost,tak mě nevadí ji třeba půlku zrušit,když je potřeba.Když jsem jich měla málo,tak jsem ji vždycky využila celou.
     
    Naposledy upraveno: 26/5/15
  18. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Margziam: no jsi trochu vedle s tím mlýnem.......protože stačí se podívat na staré postupy výrob papíru - třeba ve Velkých Losinách - a zjistíš, že je to něco jako mlýn (mlýn je technologické zařízení na zpracování něčeho, kde jsou stroje poháněny přírodní silou, která je odedávna k dispozici, tedy voda, nebo vítr)..... Ne nadarmo se německy jmenovala manufaktura na výrobu papíru Papiermühle - tedy mlýn na papír... Nemusí se v něm tedy vyrábět jen mouka nebo krmivo, ale také třeba papír, protože původní přísady - hlavně textilie, bylo potřeba rozemlet8):music:xD. Mno a malířská rostlina může být klidně konopí, ze kterého se vyrobí lepší a kvalitnější papír, než ze dřeva...
     
  19. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    ahoj, prkno je drevo ?
     
    dana9494 a DANKA722 tohle ocenili.
  20. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Držím palce k maturitě...to je podstatnější, než nějaká mrkvovka!!!!! ZLOM VAZ!!!!xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.