Venkovské čmáranice (27.5. - 2.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 26/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    Proč pořád ty staří hráči brblají a nic nepřejí nováčkům, vždyt to jsou super akce na 3-4 dni a pak si můžeme pěstovat co chceme.Mne osobně 1 MJS za 2 dny moc nevytrhne :p Jen je divné proč není na trhu dřevo, když jsou potřeba prkna :) to je zase mazec.Všem moderátorům přeji silné nervy a klidný den :inlove:
     
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahoj, ještě jednou, prkna jsou z beden a máš je ve stodole pod ostatní;)
     
    Hrnkajda, petaM2001 a tydýtková tohle ocenili.
  3. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Patřím k těm, co na výrobu MJS zatím nedosáhli, ale i když jsem se těšila, jak budu prodávat za 60tis., tak si nemyslím, že ceny klesnou nějak moc (40tis.?). Na akci stejně spotřebuju 4-5 MJS, ke konci si většinou ještě napěstuju něco jinýho, protože je mi líto zase bourat pole (a HLAVNĚ se mi nechtějí stavět znova chlívky -to je pruda strašlivá), takže stejně budu nějaké MJS kupovat. Nevím, třeba to je špatný odhad. Ne každý akci dodělá, a pořád to asi bude nedostatkové zboží...
    Těším se, odměna dobrá, doba růstu pro mně optimální taky !
    Ňák se mi to ale zdá moc hezký... že by přiškrtili vypadávátka? Uvidíme
    :)
     
  4. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    jdu pro stonek no :D to svoje..
     
    Hrnkajda, DANKA722 a petaM2001 tohle ocenili.
  5. Lupina78

    Lupina78 Rádoby autor

    Tak původně jsem se zděsila kde vezmu prkna a barvu a pak koukám oni jsou ve stodole :) prken 4500 a barvy 400 takže toho je dost, napěstováno bude v klidu a vypadávátka snad taky napadají. Celý týden se ženu v marmeládníkovi na levl 4 at si můžu koupit recept na MJS a oni mi ji dají takhle :) Nevadí koupí se něco jiného. Jelikož za akci spotřebuju 2-3 kousky tak si myslím že v klidu mi zas napadají ze stonku na další akci.
     
  6. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    12 250 akčních plodin přímo do úkolu + 2 750 akčních plodin pro skicák (celkem 15 000 plodin, mám to trošku jinak než v ofiku, možná ale počítám špatně), jen 4 hodinovka a k tomu možnost pěstovat na všech plochách, to je pěstovací akce na pohodu. Pak už jen čekat na vypadávátka a na semletí ve mlýně.
    Řádek dávající 25 tis. BZ a 10 tis. BBZ jednou za dva dny není až tak špatné. A že řádek bude dávat i MJS? I když recept na MJS mám z nějaké hodně dávné akce, tak mně v řádku marmoška nemrzí, stejně už MJS vyrábím vyjímečně a to převážně jen pro svou vlastní potřebu, plodin na výrobu je potřeba hodně a ne zrovna levných - houby, cibule, lískováky .... a tak se na prodej už ani mnohdy nevyplatí. Takhle to budu mít vyřešeno i pro svou potřebu. Nenávratně je totiž pryč doba, kdy před hodně dávnem stála i 250 tis. a byla nedostatkovým zbožím, ale na druhou stranou se dala prodlužovat donekonečna dýňovkou.
    Alespoň třeba ubydou na foru nářky, že se nestíhá, jelikož někdo nemá na marmošku krejcárky.

    A závěrem - na akci se těším, nějak dlouho ten pěstovací maraton nebyl a tohle je poloviční počet akčního "kvítí" oproti jiným akcím a třeba i s delší dobou růstu. [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  7. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Byl jsem zvědavý, jakou akcí nás RT překvapí a hle, z mého pohledu jedna z nejubožejších, jaká kdy byla.
     
  8. Dejmalros

    Dejmalros Zelenáč fóra

    zase odmena radek na nebi,tak ten si muzou nechat,ta hra uz je totalne o nicem
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  9. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak nevím, co se těm brumlalům zase nelíbí, tak ať do toho nejdou. naopak si myslím, že tento řádek je přínosem. My, co máme výrobu mrkvovek, tak je nám hej a teď se nám naskýtá mít něco zadara a nemuset se honit a vyrábět. Přeji to i těm, co na výrobu nedosáhli. Jdu do toho a přeji všem, aby se jim podařilo stonek splnit!!! Radost ze hry a s úsměvem jde všechno lépe!!! Nenechme si zkazit den!!!;););)
     
  10. zuzas66

    zuzas66 Pilný autor

    ahojky. slušná akce. jestli počítám dobře, tak za 48 hod. je 1 MJS. MJS je 18 hodinova + pinkie pie koláč, teď nevím jistě asi 23 hod. takže mě to vychází na 3 MJS týdně. pochybuji že poklesne výrazně cena když týden má 7 dní.
     
    Hrnkajda a petaM2001 tohle ocenili.
  11. kamzyík

    kamzyík Rádoby autor

    Ahoj ... mám dotaz ... kde mam sehnat tolik fixů když z kouzelého stromu jich budu mít za dobu akce jen 7 ??? ... to jako všechno vyskáče z polí .... ??? o_O
     
    DANKA722 a petaM2001 tohle ocenili.
  12. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Akcia sa mi páči, bude pohodovka aj pre nás pracujúcich na komfortných poliach, odmeny fajn. Teším sa a prajem Vám všetkým prima zábavu.
     
    Hrnkajda a petaM2001 tohle ocenili.
  13. pbrejsova

    pbrejsova Pisálek fóra

    při sklizni ti budou vyskakovat z polí
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  14. Lupina78

    Lupina78 Rádoby autor

    Pokud máš velmi dlouhé dlouhodobky tak vyskáče :) po první sklizni mívám kolem 100-150 vypadávátek, musíš se dobře připravit na první sklizen.
     
    Hrnkajda, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja si MJZ vyrábam ale nepohrdnem zo stonkou ktorá ju bude dávať lebo každá sa zíjde a ešte 10.000 BBS.Len mi tam chýba v odmenách SK ale nevadí možno urobia stonek aj naň.Do akcie idem ako vždy.kamzyík fixi ti budú vypadávať zo zberu,stromov a stajní.
     
  16. bajajaja

    bajajaja Rádoby autor

    ano - budeš potřebovat celkem 15000 rostlin (12250 do úkolů + 2750 na skicák)
    a celkem 600 fixů (325 do úkolů + 275 na skicáky)
     
    dana9494 a Hrnkajda tohle ocenili.
  17. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Nooooo....nejen to....RT se samou velkorysostí zapomněl a tím zapomněl i to, že spousta hráčů přestane za tvrdé kupovat cukr, když bude MJS padat ze stonkuxD. I když....jistě najde na mámení peněz jinou cestu....xD

    Evoku57: pandy jsou čínské zvíře a jsou vzácné a asi nedostaly výjezdní povolení, tak nemohou jet na prázdniny, ne????
     
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Příhodné jsou dva názvy: Apríl na farmě a Pandy na prázdinách....xD
     
  19. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    o_Ou...
    na jednu stranu zklamání, MJS jako odměna ze stonku každé dva dny ? Na druhou stranu veliká motivace, pro farmáře co nedosáhli čtvrtého stupně marmeládníka a v "akci" nezakoupili recept na MJS. Ti z nás co začali hrát později, než bylo možné získat recept z jedné akce, a investovali do toho reálné peníze na zakoupení receptu je to pěkná podpásovka.. Vidím to že MJS půjde rapidně s cenou dolů a ustálí se na sotva jedné čtvrtině ceny současné :(
    Já už opravdu nevím kde získat relativně levně krejcary, když veškeré stromy, plodiny stále zvyšují ceny... a splnit si svou metu na Topku dožínek. Zřejmě se na to vykašku a prodám své zásoby co už mě stálo miliony a miliony krejcarů a raději doházím šlechtící úkoly nákupem šlechtěnců :(
    Do akce jdu jako do každé předchozí, motivace je veliká ale ta pachuť v ústech a znehodnocení MJS zřejmě převládá.

    Andulííí
     
  20. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak za mě supr šušnil jsem floreny na Recept MJS a ejhle ona bude skákat ze stonku jinak na ploše obrstromy a karafiáty takže příprava je za mnou a čekačka na akci předemnou:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.