Venkovské čmáranice (27.5. - 2.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 26/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Doufám že sis to ráno užila, jenom nevím zda si z nás děláš prču, nebo si se zapoměla v Pelíškách kde paní učitelka upozorňovala: "Rozmohl se nám tady takový nešvar. Děti velice často používají sprostá slovíčka. Zejména pak jedno slovo ..... Ano, Šebková taky!" :D

    Já jsem hotofson. Děkuji sousedům, známým i bezejmenným dárcům za prkna (bedýnky). S fixama jsem problém neměl.
     
  2. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hezký den. Teda, ty se nezdáš ...hned toto po ránu provozovati...xDxDxD
    nebo na to mysliti..xD

    Jak to krásně padá, když má člověk dávno hotovo...zatím 212 fixů a to nemám sklizeny obr
    stromy na celé ploše, zvěřinu a dlouhodobky. A přitom v sobotu jsem už i vypadávátka zaříkávala,
    když chybělo pár a ne a ne vypadnout. xD
     
  3. Mordechaj

    Mordechaj Zelenáč fóra

    dekuji všem co poslali a co ještě pošlou, chybí 76 ks jeste, mam ruze do vecera a pak jeste do rana, tak uvidime
     
    petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
  4. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    akce klidna, pohodova :) ani jsem nemusela moc bourat, na baha si diky MJS dopestovala spoustu vanilky - takovych akci by mohlo byt vic...
    vyprodala jsem zasoby MJS a zele z vypoulenych oci, podle me pujde cena dolu :)
     
    Lyzarka a petaM2001 tohle ocenili.
  5. modrásek50

    modrásek50 Pisálek fóra

    Já to prostě nechápu! Stále mi ještě chybí cca 200 fixů a to poctivě sklízím takřka hned po dozrání. Asi se na moji farmičku rozzlobily :-(
     
    hroudov tohle ocenil(a).
  6. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj.. děkuju moc všem, co mi poslali padátka a co ještě pošlou.. Párkrát jsem sklidila Baha s akční kytkou na půlpolích a stromy všude (a dekorky), kosatce s vodou na farmě na 2 plochách ještě nejsou zralý.. zvířátka na mýtině taky.. a spolu s dárky mám 101 padátek.. tak ještě 49, jestli dobře počítám.. Tak to raději nikam výš nepište, aby mi nezavřeli kohoutek, abych to mohla dokončit.. Pak ještě vyšlechtit ty prasátka a kravičky, abych měla konečně otevřený ten stonek.. a mohla dostávat MJS z něj... a ostatní z ostatních výhodných řádků (z akcí, kde jsem je získala ze párkrát) taky..

    ... Tak už jsem sklidila ty 2 plochy s kosatcema a mám už 142 fix.. takže chybí ještě 8.. to jsem ráda.. tak doufám, že to ještě dopadá.. jdu ještě něco naset.. ještě musím i akční duhové/malířské kytičky.. Asi 600 ks (necelých)..

    *****************************************************************

    Už se blíží husy a housata.. to jsem ráda.. díky za info zde a FAQ, který už jsem taky viděla.. Už budu mít konečně farmu skoro jako kdysi bylo u babičky :)
    Jenom nerozumím, proč nám píšou, že máme koupit chlívky "a jejich barevné upgrady",
    když ty upgrady nejsou za dostupnou cenu v KR - jenom za stovky FL.. čili za reál..
    Tak už se těším na husy.. :)

    Ondro_k - na mě ta akce je náročná až až, takže to nesuď podle sebe, doufala jsem, že tato akce (malování) je hlavně pro ty, kteří ještě MJS nemůžou a nemají na ně peníze, když je na trhu drahé..

    bbowling - tak Ti přeju všechno nejlepší k dnešnímu svátku.. [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] a ostatním dětem zde taky.. [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    a moc díky za radu s těmi půlpoli - Tobě i dalším zde.. Opravdu pomohlo.. :)
    Doufám, že to RT nezmění k horšímu, až si to tady přečte.. Radši to, modici, nepište v rep. ...

    A taky mi můžete popřát k svátku dětí.. resp. mému vnoučátku, které má toto jméno, jako je nick zde.. :) já mu to předám.. :)
     
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    A co sázíš, že to nelítá ?
     
    babioli, petaM2001 a mendalam2 tohle ocenili.
  8. Cristenaa

    Cristenaa Rádoby autor

    také mi to nějak nepadá, po sklizení divošky, hlavní a baha jen 15 kousků? To snad ani není možny, přišlo mi to jak chyba...a to jsem měla zaseto od včera a sklízela až v poledne..achjo...ještě 35 fixek...mršky jedny...
     
    hroudov a petaM2001 tohle ocenili.
  9. misakuh

    misakuh Pisálek fóra

    Zbývá 24 hod a trochu začínám mít obavy jestli to stihnu s fixama, moc to nepadá... Chybí mi jich ještě 130... Tak snad se to podaří...
     
    hroudov a petaM2001 tohle ocenili.
  10. kamzyík

    kamzyík Rádoby autor

    konečně HOTOVO .... díky moc všem co jste mi posílali fixy ... a hodně štěstí těm co to ještě nedokončily .... o_O;)
     
    pajaable a petaM2001 tohle ocenili.
  11. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Také mám akci hotovou a můžu jen potvrdit, že po napěstování akčního kvítí na polích 1x1, dám pole normální, na ně tu nejdelší plodinu co mám nebo co dává nejvíce bz a padátka vyskakují jedna radost ;).
     
    Lyzarka, ldivacka a petaM2001 tohle ocenili.
  12. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    co se stalo já měl za to že akce končí zítra a mě všechno zmizelo.to je snad sranda.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  13. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Kostejnesmrtelny333, akcia končí až zajtra, skús reštartovať (obnoviť hru)
    [​IMG]

    Edit: no to nepoteší, ak ti políčka ostali prázdne, určite by som odporučila Vše pro bezproblémový chod hry.
    Čistenie by malo pomôcť a aj napriek nemilému problému prajem peknú hru a držím palce.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/6/15
  14. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    to jsem dělal prostě ve 12 jsem zasadil jdu sklízet v poho a už tam nic nemám já to mám stihnout.
     
  15. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj -mariska55- a ostatní,
    ktorím to málo padá, o fixy si môžete požiadať len vo vlákne na to určenom: >Zasílání a výměna dárků<, ďakujem.
    Peknú hru prajem
     
  16. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak od včerejška hotovo, ale nějak jsem se při mateřských a manželských povinnostech nedostala na fórum :p
    Dneska už 357 fixů a 4.103 malířských rostlinek přebývá..... tak si s nimi maluje synáček :)
    Všem, kdo ještě plní držím pěstičky a přeji hezké odpoledne ......
    Jinak husičky na ploše a jsou nádherný.........:inlove:
     
    Lyzarka, skalara.v a pajaable tohle ocenili.
  17. Margziam

    Margziam Stará škola

    Opravdu, utáhli kohoutky a hodně. i na půlpole už.. Přečetli si to tady a abysme to neměli tak lehký, tak už ty půlpole nepomáhají..
    Sklidila jsem ty půlpole s akční kytkou na 2 celých plochách a na Baha částečné a - jen 13 fix přibylo. Ale stačilo mi to, vše jsem dodala a zbylo mi 5 fix a 240 akčních kytek.. Teď zapracovat na tom stonku, abych ho konečně mohla otevřít a používat bonusy z něho.. i MJS..

    Děkuju vám moc všem, kteří jste mi pomohli a poslali fixy, i poradili a vše.. Pán vám odplať!!
     
  18. modrásek50

    modrásek50 Pisálek fóra

    dnes už dlouhodobky a ze všech polí mi vyskočilo 8 ks :-(
     
  19. -heenka-

    -heenka- Pisálek fóra

    Tak jsem dopadla přesně tak jak se píše!! Vše hotovo ale pastelky prostě padaly málo takže končím s nedostatkem 100 :( škoda no, ale jestli vám se to povedlo tak gratuluji :)
     
  20. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    -heenka-, už tady někdo psal že nestahuje kalhoty brod je zatím daleko. Akce končí zítra ve 14:00. Ještě stíháš minimálně jednu extra dlouhodobku a zítra další přiměřeně dlouhou abys sklidila dostatečně včas na dodání do úkolů. Za mé konstelace farmy bych určitě alespoň tu stovku fixek očekával. Pokud máš možnost, ještě to zkoušej. Zaplakat si pak můžeš i zítra :)
     
    kyblik1958 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.