Venkovské čmáranice (27.5. - 2.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 26/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pistule

    pistule Aktivní autor

    Taky jsem docela s hrůzou čekala akci s pandama, nenapadlo mě, že odjede komiksový panďák na prázdniny, a nám podle toho nazvou nový úkol o něčem zcela jiném.
     
  2. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    no vypadá to zaujímavo,dúfam že to dám,,,
     
  3. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Ještě štěstí, že při vláčku jsem neměla otevřené pandy, to bych postavila haldu výroben a poslala pro žluté slepice. Takže teď mám dost barev i prken. Tak jen doufám, že těch 600 vypadávátek ke mně přijde a pomůže mi to splnit. Chápu ty, co makají na MJS , ale ani já při ceně 70000 a výše nejásám a bez MJS se ty zatrápené akce nedají splnit. Tedy pokud chce člověk spát, pracovat a vůbec normálně fungovat. Přeji poklidné, příjemné pěstování a jdu se podívat, jak na tom s tou MJS jsem. Eleanorelik1 F80, B80
     
  4. LadySorka

    LadySorka Zelenáč fóra

    Akce celkem ujde, ale je to zase trochu podpásovka pro ty, kdo si museli koupit recept na MJS. Teď všem bude padat ze stonku automaticky...
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, to máte úplně jedno jak se akce jmenuje. Tahle se víc blíží k těm omalovánkám. Barev má každý určitě dost ve stodole, prkna snad taky.
    Řádek je dobrý, nebudu muset pěstovat (nebo kupovat) tuny rajčat, cibule apod., které jsou třeba na výrobu MJS. Klik a a bude v zásobárně.
     
  6. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Prkna ?? a tolik ! Nedám.
    To bych se dostal pod třicet tisíc.
    I když...na znehodnocení MJS bych přispět mohl..kdo by si ji nechtěl koupit za bůra,že ááno ??
     
  7. silvia4444

    silvia4444 Pisálek fóra

    premne akcia nic moc....s kludom anglicana ignorujem:music:
     
    petaM2001 a Mikeš tohle ocenili.
  8. Shania.

    Shania. Rádoby autor

    A příště by mohl být stonek na m-p smoothie a můžeme se na řemesla vyprdnout xD
     
  9. Sethlans

    Sethlans Rádoby autor

    Hmm, hodně zajímavá i poměrně lehká akce :)
     
    petaM2001 a Hrnkajda tohle ocenili.
  10. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Kdepáák,příště bude stonek na 100 Florenů/10hod. a Big poin se vprdne na hru.:D
    Stejně se mu přerůstá přes hlavu.
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak se nová akce zdá v pohodě, jen barevné fixy mi dělají starosti 325+275 do skicáku je 600 kusů a jsem stř. a čt. v nové práci a navečer toho moc nezískám ... čím méně sklizně, tím méně vypadávek o_O no snad to přes víkend trochu nandám :D i rozpěstování bude horší :oops: jinak BZ a BZZ v odměnách a na stonku supr, ale stonek dávající ( těžce získané MJS) znehodnotí zase trh :eek: podle mého je to škoda, ale nechci vypadat chamtivě :D no zase je to plus pro nováčky, když se budou snažit akci splnit. ;) Ale pandy na prázdninách s barvou a prkny? .. proč ne :). Jinak pravdou je, že z této akce nejsem nějak nadšená .. se zase ukázala vypočítavost RT, protože se opět "znehodnotila" dlouholetá práce farmářů, kteří pílí dosáhli něčeho, co se vlastně hned dá získat během jedné akce .. už to zde bylo několikrát a je to další taktika trochu udržet i nováčky? .. si myslím, že to nepomůže a nechci nad tím přemýšlet 8)
     
    Naposledy upraveno: 26/5/15
  12. kann84

    kann84 Pisálek fóra

    hmm celkom fajn len tie fixy no uvidíme :)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  13. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    To snad nevymyslel RT to musel být nějaký zlepšovací návrh, taky mohla MJS růst na stromě 8)
     
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Dosti pesimismu! Udržujte cenu za MJS tak na 45000 - 50 000 kr a já i nadále budu kupovat, neb 3 MJS za týden;... no pravda, pokud má člověk pinky pai tak to čas prodlouží,ale konečně splním některé úkoly, do kterých je potřeba hafo rostlin; se mi zdálo na ně plýtvat MJS za 60 litrů a více jako nevhodné. No, a snad i nadále budou přibývat nováčci, kteří tento řádek mít nebudou a tudíž budou muset kupovat. Zatím totiž je pro mne marmeládník v nedohlednu, továrna za sms jaksi není k mání. Tak sbírám žetony u krtků. A protože jen málokdy mi zápěstí dovolí jít nad pět až devět žetonů, trvá to dlouho. Na akci se fakt těším, a i když už taky klikám stonky dost dlouho, než to sklidím, budu si muset pořídit záznamníček, kdy jsem si odklikl tento řádek, abych to snad neprošvihl!!!!!!!! Škoda, věčná škoda si vzpomenout po týdnu, že jsem si nevyzvedl odměnu, že? Trepifajksl F80, B195, P5, S4, A3, trh AD
     
    Naposledy upraveno: 26/5/15
  15. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    tak týmto odpúšťam RT to, že sa mi dvakrát pri podivnom skrate hry zakúpili za nazbierané florény riadky v nebi, ktoré som ale že vôbec nemala v pláne kupovať a dobrovoľne ani nekúpila, nakoľko sú mi nanič, lebo k nim nemám dekorky a chcela som ušetrené florény investovať za recept na MJS, keď sa mi objaví v ponuke so zľavou v pirátskej zátoke
    takto (ak sa mi teda podarí akciu zdarne dokončiť), budem mať MJS bez pestovania či kupovania potrebných plodín, teším sa, ale radšej tak potichu, aby som to ako sa u nás hovorí - nezakríkla
     
  16. bibif

    bibif Rádoby autor

    Zmátly mne zprvu ty počty prken a barev, i šla jsem zjistit, zda se mi takové věci válí ve stodole a s údivem zjišťuji, že bych si mohla otevřít Farmahaus. 14 tisíc prken, 70 tisíc hřebíků atd...taky bych ten Farmahaus zvládla z vlastních zásob postavit, 21 tisíc cihel a 22 tisíc střešních tašek by mohlo stačit. I na reklamu myslím - 78 vzdušných pozdravů nechám rozfoukat do okolí 133 ventilátory:) Takže do akce jdu, páč mě nebaví imrvére pěstovat kytky na MJS.
     
  17. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Nazdarek.
    Po delší odmlce. Už zase píšu. Na akci se moc těším, moc se mi líbí. Odměny jsou fajn. Po dlouhé době jdu do akce opravdu s nadšením.
     
  18. LmaminkaK

    LmaminkaK Pilný autor

    Já bych moc ráda,kdybych aspoň jednu akcičku zvládla celou a bohužel řádek v nebi se opět nepodaří splnit.......tyto akce jsou vážně jen pro ty,co u toho sedí pořád a ne,pro lidi co chodí do práce a starají se o rodinu.....:cry:
     
    mariabalayova a petaM2001 tohle ocenili.
  19. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Co budu s tolika mrkvoškama dělat, když na stromy to +2 ne a ne dávat? o_O
    Takže já se netěším.
     
  20. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Vždycky se prvně dívám na odměny v akci (stonek) a tentokrát jsem velice spokojený. Je tam dost BZ/BBZ a k tomu MJS, která se vždy hodí, takže si myslím, že to bude fajn akce a to i s počtem akční rostliny, který je přijatelný :).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.