Venkovské čmáranice (27.5. - 2.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 26/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mamba54

    mamba54 Stará škola

    A já se těšila, že pojedu s pandami na dovolenou:p, ale řádek v nebi vítám, na rozdíl od ostatních ještě s řádky v nebi nemám zatím problém, neb hru zase tak dlouho nehraju;)
     
  2. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Tak mě se akce moc líbí,opět je něco nového a hlavně zajímavého,takže panda nepanda
    já si půjdu pro stoneček klidně i s budíkem při uchu xD.
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    Barvu ? No asi v nářadí ti padá na pole
     
  4. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    tak do akce jdu už kvůli stonku. ještě nejsem u marmeládníka v tak vysokém levelu, abych si MJS mohla dělat sama, takže pro mě je to super odměna. Snad to bude padat - napěstovat se to totiž dá
     
  5. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné odpoledne.

    Ode dneška mám dovču xD, takže akci chválím i plodinu na 4 hodiny. Jdu po ní.
    Pro zkušené hráče, to je akce "brnkačka s foukačkou", kterou by měli zvládnout v pohodě, ikdyž odměny nic moc, ale za to řádek v nebi se hodí a moc se hodí :) a pro nováčky to je dobrá akce, pro ně odměny nejsou k zahození a moc toho nechtějí, takže by si neměli moc vyprázdnit stodolu.
    Radost mám taky, že skicáky půjdou vyrábět i na Bahamě ... za to pochvala.
    Řádek v nebi dobrý, ale když si představím, že odklikání řádků mi dá větší práci a zabere víc času než udělat celou farmu, jsem z toho trochu nervní a otrávená :sleepy:.

    Pěkný den a pěknou hru.

    Madulka_cz
     
  6. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Je mi to jedno :music:. Splním a dál to nemá cenu jakkoli komentovat nebo snad dokonce řešit .... odměny už vůbec ne.
     
  7. JaneMcKvak.

    JaneMcKvak. Zelenáč fóra

    Teda, ten stonek stojí za to.. Jen pak asi půjde cena MJS dolů.. Ani nevypadá, že toho je na pěstování moc, hlavně je jen 1 rostlinka a s krátkým časem, super :) Tož hurá sázet :)
     
  8. 1597851M

    1597851M Perspektivní autor

    Já jsem spokojen a do akce jdu.Stonek je super.
     
  9. -Evitas-

    -Evitas- Pisálek fóra

    Byla jsem zvědavá na tuhle akcičku a konečně jsem se dočkala :D. Hezky nenáročná akcička, konečně v hodná i pro nováčky :). Jsem ráda, že nemusím rušit louku se zvířatky a dá se to stihnout i tak. Stonek moc pěkný, jdu do toho :p
     
  10. pistule

    pistule Aktivní autor

    Řádek s MJS by se určitě hodil (i když ještě nemám odemčeno, ale pracuji na tom), jen to zase všechno krachne na fixkách, jako vždy. I přes pomoc farmářů sousedů mi vždycky nějaké chybí, ačkoli rostliny napěstované mám. Uvidíme, jak to dopadne tentokrát. Prkna i barvu ve stodole mám a mlít se může na baha, tak to snad konečně taky jednou vyjde.
     
  11. milteska

    milteska Expert fóra

    marjá a já pochopila,že prkna od bobra.............asi nejsem jediná,protože trh je na nule:po_O:D
     
    petaM2001 a Amalka1070 tohle ocenili.
  12. -housenka-

    -housenka- Rádoby autor

    Naštěstí prken a barev mám dost, doufám že i fiksy budou pěkně padat...
    Kouzelné stromy se daly získat v tajemných sazeničkách, škoda, že to už nejde ještě pár by se mi jich šiklo...
    Akce prima, konečně nebudu muset přemýšlet zda mám dost plodin na MJ směs... nakonec i interval pro získání - 48 hod. - je příznivější než získání pomocníků na 3 hod. z jiné akce...
    Za mne akce prima a jak bylo řečeno i pro začátečníky... :music:
     
  13. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    z akce mám rozporuplné pocity. Stonek už jsem si zvykl - BBZ nebude nikdy dost. Horší to je s MJS - to byl jeden ze dvou produktů, které jsem vyráběl (ještě MPS). Nyní cena půjde extrémně dolů - myslím i pod náklady a už se nevyplatí kupovat. Asi zruším řádek v nebi dávající cukr (bude stačit co vypadne). Jinak akce dost jednoduchá a splnitelná i pro nižší levely (tam bude záležet jak jim vše bude padat)
     
  14. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Na akci se těším,bude to pohoda
     
  15. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj karkulka007, barevné fixy ti budú pri zbere vyskakovať na všetkých plochách okrem parku a ostrova pokladov.
    Kouzelný strom sa dal získať počas akcii
    [​IMG]
    Základní zisk: 650 BZ a 1 vyskakující věc v průběhu akce, kdy bude něco vypadávat z úrody
    Peknú hru prajem
     
  16. ICE-T

    ICE-T Pisálek fóra

    Myslel som,že na MDD bude nejaká zaujímavejšia a hodnotnejšia akcia a kde je sľúbená akcia Pandy na ......?&ceny nie sú behvieako zaujímavé a zasa len klikať a klikať prečo to nemôže trvať len 2 dni a menej všeljakých vyskakovačiek pre ktoré nemôžeme akcie ukončiť.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  17. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Jsem spokojená s akcí .....v pohodě ji celou dám jako každou.......stonek super...... mrkvovka se hodí tou nikdy nepohrdnu i když si ji sama vyrábím.Nenáročná, pohodová prácička :) ;)
     
  18. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky, tak jsem hned koukala kolik mam barvy a prken.
    A protože jsem ještě nicnestavěla, tak mam dost.

    Ještě aby padaly vypadávátka.

    tak dávám na hlavní největší stromy. A hurá do toho

    Klárka
     
  19. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Ajóó dík,že se taky nemusím ptát :-D
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  20. včela67

    včela67 Aktivní autor

    tak dneska udělat správnou přípravu na akci a bude vypadávátek dost jako vždycky...ani mýtinu bourat nebudu hezky si tam nechám chlívečky,,,:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.