Venkovské čmáranice (27.5. - 2.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 26/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    malířská rostlina: Mám 11037. Ideální stav 2989. Plním na 369,3% Hotovo 72,4%
    barevné fixi: Mám 271. Ideální stav 118. Plním na 229,7% Hotovo 45,2%
    skicák: Mám 0. Ideální stav 11. Plním na 0% Hotovo 0%
    tak ještě 4 fixi a zapnu mlejna;)
     
  2. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Ten jeden skicák navíc máš na co? Docela by mě to zajímalo .... xD

    Mně pro změnu 10 skicáků chybí, protože jsem si spletl 45 za 55. Vůbec to nechápu jak se to mohlo stát, ale doma mně to pak rodiče
    vysvětlili, že když se ve škole zrovna probírala čísla od 40 do 60, tak jsem měl úplavici ....
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Koukam ze se tu hadalo o poctu kusu, ale spocitalo mi to 15 000 a tak jsem to i napsal... kazdej muze udelat chybu, tak si vsechno pocitam sam... no a kdyz udelam chybu, nekdo se ozve :)
    Problem dneska je, ze jsem pokazdy prosvihnul sklizen o pul hodiny a nestaci vypadavatka, protoze jsem dal komplet 55 kusu do mlyna a nezbyly fixy na ukol, ale to se spravi a vecer uz bude vic propisek nez bude kytek...

    Vypadavat ma 100 fixu/den, v tuto chvili ma byt 120 ([2.ukol]+70 ) nebo chybet 480, mam 370 (chybi 230 ), mam 61% hotovo.
    Stav kytek : idealne 2981 kusu (2500/den, [3.ukol]+381 kusu ), mam 7918 z 15000 (52% ).
    Zatim uplynulo 19% casu, zbyva 115 hodin.
    Nezapomenout na Skicy z mlyna, chce jich 55 po 15 minutach! (celkem 13,75 hodin), mam 55 hotovo
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    bbowling Od jisté doby melu i ve mlýně o něco navíc! Při jedné dávné akci jsem dal mlít dokonce asi o 10 ks více a stejně mě asi 5 ks nakonec chybělo!! To je tak, když si mlýn dělá co chce!:eek::p a že mám navíc tolik plodiny? Ráno jsem to fláknul na 3 plochy,abych nemusel dopěstovávat třeba 20ks a na baha jsem dal trávu,zas takovej popletenec nejsu , abych zasadil akční plodinu na celou farmu!:)

    Je velice potěšující,když chodí od sousedů dárky!! Jen nevím co s tím Zimním spánkem mám dělat! Ne a ne ho semlít ve mlýně! poradí mě někdo co stím?o_O
     
    Naposledy upraveno: 28/5/15
  5. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Tak já se blížím do finále, ještě jednu malou otočku a veget

    Barva: Mám 14274. Ideální stav 3045. Plním na 468,8% Hotovo 95,2%
    Fixy: Mám 562. Ideální stav 122. Plním na 460,7% Hotovo 93,7%
    Skic: Mám 55. Ideální stav 11. Plním na 500% Hotovo 100%
     
  6. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Kdepak - na růže já co se týče vypadávátek nedám dopustit. Z hlavní vypadlo 23 fixů, z mýtiny 13, z divoký louky 20 a ibišek na Bahamce jich poskytl 22. Celkem mám tedy 343 fixů, a protože jsem už čekala jen na ně, je akce pro mě ukončena a farmu přestavuji před víkendem zas do klidového režimu, tj. obr stromy a asi pár chlívečků z taj.stájí.

    Protože vypěstovat se dá celkem akční plodina v pohodě, přeji všem, aby fixy padaly v potřebném množství a nikdo na nich těsně před cílem neztroskotal.

    Krásný večer [​IMG][​IMG]
     
  7. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Čau lidi...jediný co mám po střechou, jsou ty bloky na srdíčka. Zbytek je sice na dobré cestě, ale na vytahování kolik toho mám, to zase není...takže konstatování jen tak od oka...jde to :p I když ty fixy..to je bída, s tím počtem co mám teď, by se nenakreslilo ani hranatý prase se zakrouceným ocasem xD
    Mejbyno a spol. - díky za dárky a tak.
     
  8. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Tak jsem se dostala do posledního úkolu a budu čekat na fixy...Na noc půjdou na pole asi růže a zítra se uvidí...:)
     
  9. setura

    setura Pisálek fóra

    Malířská rostlina: Mám 8097. Ideální stav 3120. Plním na 259,5% Hotovo 54%
    barevné fixy: Mám 354. Ideální stav 125. Plním na 283,2% Hotovo 59%
     
  10. Marcela-magic181987

    Marcela-magic181987 Rádoby autor

    ako to robite ze ste tak daleko
     
  11. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Cena hnoje je nízká, protože se hnůj před akcí prodával za 1 KR a od té doby ještě nestihla stoupnout průměrná cena. A protože na trhu je maximální cena stanovená na 1,5 resp. 1,75 průměrné ceny, tak i když dáš maximální cenu, stále jsi na nějakých 30 KR/kus ...
     
  12. Maiki239

    Maiki239 Pisálek fóra

    Zatím to nevypadá špatně....
    rostlina: Mám 5597. Ideální stav 3218. Plním na 173,9% Hotovo 36,7%
    fixy: Mám 212. Ideální stav 127. Plním na 166,9% Hotovo 35,3%
     
  13. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Jednoduše, sázíš, máš vysoký lvl, předsadíš karafiáty, nadopuješ se +bz... :)
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Twinulka - udělej ten ocásek rovnej - to lepčí ;)

    (skicáky se domýlají, ve stodole nic moc, cca 5 tis a čerstvě zaseto, takže ještě pocourám, fixek 8 :eek:)
     
  15. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Hezký večer všem pilným farmářům,tak napěstováno je,skicáky jsou namlety,jen chybí asi 200 fixů.A protože do konce akce je hodně daleko,tak nemám strach,že by fixy nenapadaly.Hezkou hru a hezký zbytek večera. ;):)
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    to já jsem na noc dala moji oblíbenou cibulku, která sice trvá déle, ale mě z ní vždy hodně vypadává :p bych si mohla zkrátit dobu růstu hnojivem .. no se mi nechce teď večer hrkat s traktorem u tržnice :D .. a asi je toho hnoje hodně, podle fronty xD jinak skicáky nachystané, malířských rostlinek 9 151 a fixy zatím nejsou žádný ... no ještě nevím, co si počnu s tím "zimním spánkem" o_O , který mi někdo stále posílá :D .. asi budu vracet zpátky ;) ... se teď dívám, že mi to namlelo 56 skicáků :) sem se nějak přepočítala ..
     
    Naposledy upraveno: 28/5/15
  17. kyblik1958

    kyblik1958 Perspektivní autor

    Tak nevím ale mě vůbec nepadají fixy>:( sklidím a vypadne jeden atd. Zajímalo by mne kde je chyba a to mám cukino koláč chleba :p je tu asi šotek jinak mi to hlava nebere. Jinak přeji všem hodně štěstí a lepší vypadávky než mám jááááááááááááááá ...........;)
     
  18. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak mi momentálně chybí 8.700 ks akčního kvítí, a to nepočítám vlastně na umletí 35 skicáků (tj. *50 =1.750)... ups... tak mi chybí ještě 10.450 kvítí o_O ojoj... no, přípravu jsem zlehka odflákla a občas mám prostoje... naštěstí je to 4hodinovka, s vodou za 3:11, tak by to o víkendu mohlo odsýpat... naštěstí je ještě dost času. A vlastně, téměř jsem nebourala stromy, takže nejedu na 100% všech čtyř ploch :p
    Pevně doufám, že mi toto lážoplážo tempo vydrží až do konce :D
     
  19. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Rastlinky mám skoro 8000, chýba mi vyrobiť už len 5 skicárov, ale fixky nechcú padať. Na začiatok dávam karafiáty a zvyčajne mám z karafiátov tak 120 kúskov, teraz mi vyskočilo 80, takže rastlinky budú a budem naháňať fixky.
     
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Šmankote, kybliku1958 - ani cukíňák, ani chleba ti padátka nezvednou. Propírá se to tu každou chvíli. Kdysi jsem si psala statistiku (pokusy hokusy) a s hrůzou jsem zjistila, že vyhazuju krejcary za cukíňáky a věnce a....oknem. Zpravidla mi vypadlo ještě méně než bez těchto navyšovátek BZtek. Myslím, že by ti to tu mohlo potvrdit hodně starousedlíků. Ten šotek v tom bude, sídlí někde v Hamburské deltě xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.