Venkovské čmáranice (27.5. - 2.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 26/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vanessa5

    vanessa5 Pisálek fóra

    při sklizni mě vypadnou jen 2 fixy to nikdy ty ukoli neudělam co stím
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  2. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tedy vy tu někteří jedete jak fretky ...že bbowling;)...tak to já pořád pěstuji.. dopěstováno budu mít zítra a pak dám farmu do původního stavu a v sobotu odjedu na chatu, ale ne farmařit, ale odpočívat a grilovat:p...protože tam stejně nemám signál...tedy mám ale slabý, takže se farma načítá, náčítá a nic.xD
    Takže všem hodně úspěchů, tahle akce stojí za to ji splnit, protože je fajn odměna. Na MJS mám recept, ale MJS není nikdy dost.
     
  3. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Já jedu v pátek do "divočiny", kde nebude k dispozici technika. Tudíž musím splnit do pátečního oběda.

    Preto sa ponáhľam. ;)
     
    Hrnkajda, maja.rada a evainfo tohle ocenili.
  4. ALDOUSKOV

    ALDOUSKOV Pisálek fóra

    Asi mi něco ušlo, ale co je s hnojem, na trhu není, cena je nízká .... Byla nějaká úprava?
     
    maribeja a Hrnkajda tohle ocenili.
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, já bych tak rád pohnojil pohodlná pole, ale nemůžu. RT to pohnojil za nás. Ale statečně pěstuji dál ten stonek musím mít;)
    Aldouskov: ušlo, ušlo a úprava byla Edit: kde nic není ani smrt nebere (tržní cena) a při akcích bude na trhu prázdno...
     
    Naposledy upraveno: 28/5/15
  6. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    maribeja tohle ocenil(a).
  7. ALDOUSKOV

    ALDOUSKOV Pisálek fóra

    Tavos - to jsem četla, ale nějak mi z toho nevyplývá omezení tržní ceny a z toho plynoucí nedostatek na trhu. Že můžu koupit nebo prodat jen podle kapacity mi bylo jasné.
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    A hnůj po dobu akce ani nejspíš nebude. Všichni jedou akční, takže pipiny odpočívají v lištách. A ti co už mají hotovo, se kvůli pěti krejcarům za jednotku určitě velkochovu věnovat nebudou, že ...

    Abych nebyla OT: mele se prvních 39 skicáků
     
  9. dominator5

    dominator5 Pisálek fóra

    ahoj,to já mám problém s prknama,nejen nasypat do mlýna,ale i do úkolu,:wuerg::wuerg:,nedávno jsem pořídila několik výroben..:cry:,tak to jsem žádostivá,jestli to zvládnu...když už mám čas tu sedět,celý den:eek:tak zas není matroš
     
    maribeja, evainfo a anickamalirka tohle ocenili.
  10. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Skalara, no jelikož můj stav pipin je na 2 kusech :D tažke velkochov spustím za 4 hd jakmile i doklapne poslední akční :D alespoň zase udělám krapet žrasa pro anakondy :D
    Ještě jednu otočku a hotovo jen ty maluvky budu čekat až dopadají :)
    Andulííí
     
  11. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Hezký den,
    také se musím podělit o dojmy. Myslím, že jako vždy splním, ale asi utáhli kohoutky na vypadávátka. Runu mám také komplet 30/30, snědla jsem marmelád, co mi sloty dovolily a ani tak nic moc. Dávám sem přehled FarmSčotu s mým stavem, v posledních řádcích je pro úplnost rozpis pro skicáky.

    Malířská rostlina I: Mám 9294. Ideální stav 1813. Plním na 512,6% Hotovo 75,9%
    Barevné fixy: Mám 75. Ideální stav 48. Plním na 156,2% Hotovo 23,1%
    Skicáky: Mám 15. Ideální stav 8. Plním na 187,5% Hotovo 27,3%
    (Mal. r. na skic. 50/1): Mám 750. Ideální stav 407. Plním na 184,3% Hotovo 27,3%
    (Bar.fixy na skic. 5/1): Mám 75. Ideální stav 41. Plním na 182,9% Hotovo 27,3%

    Co do počtu akčních , tak žádný problém, sklidím zasazené a ještě jednou otočím. A pak dlouhodobky, obrstromy, ty snad pomohou fixům nejen na doplnění do úkolu, ale i výrobu skicáků.
    Tak přeji všem, ať se daří! Nejde o co nejrychlejší dokončení úkolu, ale o pohodový průběh a zdárný konec.
     
  12. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Už mistr Klaus hlásal že trh je všemocný, ale když ho ohneš tak se zhroutí. Každé omezení, dotace a pod. ho ohýbají a pak to s ním tak vypadá. Proč "cena" a proč hnůj není je tady v diskuzi postupně propíráno, studuj :)
     
  13. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Když už tady řešíme hnůj tak mě fascinuje hláška že mi bylo vráceno 200ks hnoje,ale vzhledem k tomu že na hnojišti bylo 128 ks tak se mi vlastně nevrátilo nic,jen to zmizelo z nabídky na trhu.což mi připadá jako propadnutí majetku státu a ne jako fér chování.
    No nic hnojiště je další věc kterou budu asi ignorovat.
    Jinak stonek s marmoškou přeji všem kdo ji nemohou vyrábět,jen aby RT adekvátně nezvýšil počty akčních plodin když budou mít všichni mrkvovku.
     
  14. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Že vznikne při akcích problém s hnojem jsem tušila. A Venkovské čmáranice je akcí, kde je jenom ta akční čtyřhodinová a hnůj už není, při osmihodinovce to bude ještě větší boj na trhu, tam je to zkrácení už znát. Jsem opravdu ráda, že vidině snadného zisku při minulé akci jsem odolala a hnůj neprodala a to se cena pohybovala na mém trhu i za 250 KR a víc. Při akcích hnůj používám a jezdit mezi sklizněma a setím do města vyklikávat hnůj se mně opravdu nechtělo. Na pár akcí bude stačit a pak se uvidí, třeba RT opět zapřemýšlí ......
    [​IMG]

    Od některých hráčů to bylo krátkozraké, když měli radost, že někteří jedinci na hnoji už nebudou moci vydělávat desítky tisíc, protože většina hráčů používající hnůj tím, že neomezené hnojiště bylo zrušeno teď jsou omezeni, protože hnůj není. Není žádný - ani levný ani drahý. Takže se nemohou rozhodnout koupit či nekoupit, teď mohou jedině zkoušet štěstí, zda-li se jim podaří odkliknout včas či nikoliv a přitom mohou ještě doufat, že mezi jednotlivými zdárnými pokusy nebude velká časová prodleva, aby se jim sklizeň nerozlezla do rozmezí třeba 20-ti minut. To by pak ani nemělo cenu na trhu ten hnůj vyklikávat.

    A konkrétně k akci - chybí 119 vypadávátek, ale za chvíli sklízím na Bahamce kaktus a večer pak sklidím právě zaseté růže na 3 plochách. Tak uvidím jak to dopadne.
     
  15. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Jééé Lyžarsko ty se máš...:))) tolik hnoje na skladě a já mám jenom 107ks... Ty moje slepičky, které momentálně osídlují mýtinu a stejně nestíhají produkovat slepičinec v hojném počtu, tak vzácný, jsou vlastně chudinky....:) Pomalu čekám na jejich hnůj, hned jak je, abych nepromarnila ani sekundu navíc....:D

    Edit: Jak bych to ještě řekla hezky..rvu jim to od prdelky a jelikož moje kapacita je 300 ks, tak přebytek musím prodat, aby další sklizeň se vešla do hnojiště, zároveň pokryla moje pole a měla volno pro další hnůj...To je děs. Vraťte z5 jak to bylo, vždyť je to na palici...
     
    Naposledy upraveno: 28/5/15
  16. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Ještě mi chybí 260 fixů ( 25 skicáků ) a bude hotovo ;)

    Farmerama 96+ *** Bahamarama 244+
    farmařím od 5.10.2010
    trh BC
     
  17. matička3

    matička3 Perspektivní autor

    No teda, s tím hnojem je to podělaný jak s celou farmou poslední dobou, nejenom že už na něm nevydělám ani frank, já ho ani neprodám, ani nekoupím pro svou potřebu. Jo jo, zlaté staré časy, co z tohoto má RT fakt netuším, do ted jsem do hry nic nedala, a ted už snad nemá smysl je podporovat
     
    Hrnkajda, marcelina0007 a maja.rada tohle ocenili.
  18. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Malířská rostlina: Mám 7048. Ideální stav 2501. Plním na 281,8% Hotovo 46,2%
    Barevné fixy: Mám 262. Ideální stav 98. Plním na 267,3% Hotovo 43,7%
    Skicák: Mám 45. Ideální stav 9. Plním na 500% Hotovo 81,8%

    Klídek a pohoda , žádný stres , je to relax hra , tak kam se hnát , proč vstávat
    kvůli sklízení . Bez SH, zuzina i hnoje ...to používám jen na začátku na rozpěstování.
     
  19. Madulka_cz

    Madulka_cz Hrabě fóra

    Pěkné odpoledne.
    Akcička pěkně rozehraná a tím i spokojenost.
    Malířská rosrtlina - 9053 + zaseto
    Fixy - 266 ks
    Skicák - 0 (umelu je až po napěstování plodin)
    Prkna - 35 690 ks
    Hnůj - 547ks
    ;););)
    Pěkný den a fajn hru.
    Madulka_cz
     
  20. Radoslav-Vrabel

    Radoslav-Vrabel Rádoby autor

    Zdravím.Kto predával hnoj po 1 ks tak tým by sme asi mohli poďakovať.Predtým keď ho predávali po 1 ks a cena bola 150 a niekedy aj viac.Teraz sa im po tom 1 ks neoplatí predávať keď stojí 2 gr.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.