Venkovské čmáranice (27.5. - 2.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 26/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -housenka-

    -housenka- Rádoby autor

    Omlouvám se za citaci, je to už dlouho co jsem se na tomhle foru zapojovala do diskuze k akci...

    Mikeš7 - neměla jsem na mysli, že by jsi zrovna ty vkládal do hry reálné peníze, bylo to myšleno všeobecně - tedy pro tebe - je na každém aby se rozhodl zda bude věnovat této hře reálné peníze, kdy a s čím bude obchodovat, na co použije získané Floreny... já například do hry vkládám reálnou měnu celkem pravidelně, na trhu spíše nakupuji než prodávám a těch několik desítek milionů krejcárků co jsem si zatím nasyslila je ponejvýše získáno ze splnění úkolů v družstvu, pravidelné plnění zakázek, zisk z akcí a ze všech řádků v nebi... a jsem takto spokojená - někdo na trhu prodává, někdo nakupuje, takový je už život...

    jan.svatek - souhlasím s tím, že by na MJS měli dosáhnouti ti hráči, kteří s hrou teprve začínají a neměli možnost získat recept v předešlé akci ani si ho nemohli či nemohou koupit za floreny... tohle beru jako vstřícný krok od RT a já jako hráč blížící se k 100. lvl to vůbec neberu jako že by mne to mělo nějak poškodit či mi to vzít chuť do další hry;) třeba jednou RT vyslyší mé tiché prosby a zařadí zase, byť jen na malou chvilku, opět do TS florenový strom... :p
     
  2. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Bebusche: také jsem nechal hnůj padat přes plot...trh jsem měl plný, už se tam nedalo nic dát.... Nicméně si nemyslím, že ten hnůj opět upraví....museli by ho totiž upravit do té podoby, jako byl před první úpravou...a to se podle mě nestane, protože to by tu museli RT přiznat chybu podruhé u stejné věci a to se fakt nenosí....zásahy do trhu se opravdu nevyplácí, nebo musí být ve státním zájmu, jako třeba veřejná služba (doprava, pošta)...s tím hnojem je to stejné, jako kdyby v Praze na Pařížské určoval někdo maximální cenu hodinek...
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    Nejlepší je trh BD tam je stav hnoje 0.Schválně jsem se podívala na trh.Já hnůj pro 4hodinovky nekupuji.Tam je rozdíl minimální a je škoda i virtuálních peněz.Na mém trhu mám asi ojedinělý názor ale mě to takhle vyhovuje.Mám hotové 4 úkoly.Začínám5.Ovšem ten bude trvat asi dlouho,došly fixy.
     
  4. kacaba57

    kacaba57 Rádoby autor

    Dobré dopoledne, jde to dobře, ještě 70 padátek a bude hotovo 5 úkolů bez hnoje.Na noc dlouhodobku na padátka, zítra by mohlo být hotovo. Všem ať se daří.
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  5. Pliska1

    Pliska1 Rádoby autor

    Situace kolem úpravy trhu s hnojem mně vytáčí. 4 hodinovku hnojit nemusím, to je v pohodě. Ale co budeme dělat, až nám RT předhodí akční 8 nebo 10 hodinovky? Tam už pak bude problém velký.>:(
     
  6. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Dobré dopoledne všem.

    Tak mám dopěstováno [​IMG]
    namleto [​IMG]
    a čekám na fixy. Zatím jich je ve stodole [​IMG]

    P.S. jsem zvědavá, zda-li ten počet rostlinek bude stačit nebo budu dopěstovávat. Zatím jsem neplnila, čekám na zbytek fixiček.
     
  7. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Tedy Lyžařko,
    Ty jsi rychlík. Doufám, že RT podle Tebe nebude upravovat normy :)
    Jinak moc blahopřeju.
     
  8. hexinna

    hexinna Pisálek fóra

    funguje vám urychlovadlo ze stonku na akční rostlinu ? čas se zalitím 3:11 není porácen 10 % , že ?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  9. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Ahoj. On bude asi rozdíl v pohledu na hru. Mně osobně je úprava taky u zádele. Mimo akci mám stromy a při akci také nehnojím.... pokud chci urychlit, tak mám z těch stromů dostatek "zelených kapek" a to je účinnější než hnůj ,-) Ale jelikož nejsem "jájínek", tak se dívám na hru a na provedé změny globálně z pohledu celé hráčské komunity.... co to komu přinese a vezme.. jaký to bude mít vliv na hru.... neřeším jen já, já, já... Reagoval jsem na Jendův příspěvek a ptal se těch co se změnou souhlasili co jim to pozitivního přineslo.... a naznačil, jak byla jejich radost krátkozraká ,-)

    Tak ještě jedna otočka akčního a farma jde zpět do normálu.
     
  10. -housenka-

    -housenka- Rádoby autor

    Nejsem si jistá jak urychlovadlo ze stonku funguje - třeba mne některý z moderátorů opraví - ale není to nastavené stejně jako u marmelády pro urychlení doby šlechtění? Tam se musí nejprve marmeláda sníst a poté teprve nasadit zvířata do tulidomků... takže nejprve zaktivovat stonek a pak teprve zasadit?

    Jsem na tom podobně jako lyžařka - čekám už jenom na fixy... na pidipolích na všech dostupných plochách + MJS se to dá v pohodě napěstit, třebaže se vstáváním v noci... :)a řekla bych že normy se "pravovat" nebudou... ne každý si může tenhle luxus v pěstení dovolit, bylo by to k nim nespravedlivé... :music:
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  11. Pliska1

    Pliska1 Rádoby autor

    hexinno myslím, že stonek u akční jen navyšuje BZ, ale neurychluje ji. Urychlení funguje jen na pěstování normálních květin mimo akce.
     
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Květinová kolekce
    - Kouzelná moc bonus + 30 % BZ/BBZ z květin, + 10 % rychlejší růst květin na farmě a + 10 % BZ/BBZ z akčních plodin, to vše po dobu 24:00 hod., další aktivace: 48:00 hod.
    Přiznávám, že jsem také myslela, že zkracuje dobu růstu u akčních květin o_O Teď jsem řádně zmatená teda :eek:
    Edit: Aha, díky Pajdo za vysvětlení :D No, ale nepotěšil jsi nás :(
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj hexinna,

    stonek neurychluje akční rostliny.
     
  14. -housenka-

    -housenka- Rádoby autor

    zvonarka01 - ale když si spočítám kolik mi všechny stonky z nebe dají BZ a BBZ + krejcárky a ostatní různé bonusy - tak se mi zase to klikání až tak otrocké a zbytečné nezdá... projdu nebe ráno a večer, poklikám co je potřeba - 2x 3 minuty klikání na 28 stránkách mne zase až tak moc nezabije a hru nezprotiví;)
     
  15. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Lyzarka má napěstováno? Co k tomu napíšete?:D.. To je něco...

    Já mam 800 květin a pohodička :D...

    Co ten frajér co vymyslel super trh s hnojem? Toho bych chtěl vidět... 19 nabídek a cena není 400,- jak jsem byl zvyklý, ted je tam nákých 19.02 ,- Ach jo :D
     
    evainfo, skalara.v a marcelina0007 tohle ocenili.
  16. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Komplet napěstováno by bylo, skicáky se za 3 hodiny domelou a tak k úplnému štěstí mně chybí 112 fixek, což je otázka večerní sklizně. Farma uvedená do normálu a teď si počkám, kdy přijedou ty pandy na prázdniny .... :)
     
  17. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Všim jsem si že je sumář na první stránce opraven. Dále už nebudu vyvolávat žádné matematické zmatky :)

    Rostlinek mám něco kolem půlky, fixů je prozatím dost a prkna mi snad dopadaj - děkuji krásným vílám i škaredým trpaslíkům za bedny, taky mi z toho pár prken přibylo.
     
    mendalam2, Hrnkajda a skalara.v tohle ocenili.
  18. zvoneček

    zvoneček Aktivní autor

    zdravím vás všechny, není to ani týden, co jsem se tu chlubila, jak jsem dodala poslední zvířata do poháru. To jsem ještě nevěděla, že bude nějaká akce. Byla jsem sama se sebou spokojená, jak zdarma a vlastní prací jsem tohle dokázala a už jsem viděla, jak mi budou v akcích padat vypadávátka, protože i přes Lv 95 jsem s tím měla docela problém, ale stejně bylo horší napěstovat bez kombajnu ty tísíce plodin.A když jsem si splnila ten, a celkem dost náročnej poslední stupen, nečekala jsem samozřejmě zázrak, má farma má to nejhorší náhodné číslo, ale zázrak v podobě přes stovku vypadávátek s připravenou farmou na akci, se nekonal, ba to bylo snad stejně, ne-li hůř.A O čem ted přemýšlím?Prodám všechny produkty,protože na mé farmě nefungují. Jestli se mi zadaří, splním si stonek s marmeládou, tu jsem do ted kupovala, a výsledek z ní je vidět, náhodné nebo nenáhodné číslo.A jsestli ztroskotám na vypadávátkach, končím.
     
  19. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Casey27
    Já jsem jeden z těch, kdo se změnou hnojiště souhlasili bez ohledu, jestli z ní mám či nemám radost (možná mám).
    Proto jsem reagoval a ne, že bych myslel jen na sebe, na sebe, na sebe. Je to s hnojem zas skoro jako na začátku.
    Nemohu tedy s určitostí říci, jestli má radost je či není krátkozraká. Je to věc názoru. Také jsem dříve šílel při mé kapacitě 300 ks,
    když mi náhodou při běžném hnojení dlouhodobek chybělo třeba 5 ks a na trhu bylo x stránek nabídek hnoje jen po 600 ks.
    :D
    Akční rostliny, ať jsou krátkodobé nebo 8 - 10 hodinové, nikdy nepěstuji s hnojem a vždycky je stihnu
    v pohodě napěstovat. Proč zbytečně vyhazovat "těžce" vydělané krejcary. Jestli já nejsem příbuzný
    Krkovičky. Dál hnojiště neřeším, není to na farmě z mého pohledu nic existenčního.
    :D

    Na otočky akční kvítí ještě nemám spočítané, ale času je dost a s ohledem na odměny v akci ani moc nejančím.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 28/5/15
    maribeja, Hrnkajda a -wiolan- tohle ocenili.
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Vy čo máte hotové kde bežíte?Čo vám sľúbili za rýchlo ukončenú akciu?Priznajte sa poľahčujúca okolnosť.Ja veru neponáhľam a na čo?Aj tak dostaneme všetci rovnaké odmeny.Pekne v kľude pomaličky si sadím však času habadej.Schoval som len 4 stajne aby som mal 350 políčok a to mi stačí ako aj pri iných akciách a len polievam.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.