Venkovské čmáranice (27.5. - 2.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 26/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Zase jednou bouře ve sklenici vody. On to nejspíš taky Trepifajksl myslel jinak a ne ve zlém. Ale je fakt na každém, jak ke všemu přistupuje. Já jsem tak akurátní, že si to radši počítám sám a tím si admina kontroluji. A zas to bude jiným připadat jako zdržovačka. Jak říkala nesmrtelná Božka - není člověk ten, by vyhověl všem. Jinak už jedu čtvrtou várku, splnil jsem první úlohu a další se uvidí. Jen padátek mám méně než jindy. Ale zase jich nepotřebuji 900, že. Kutílek1929 F80, B85, M3, S1
     
  2. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    malířská rostlina: Mám 2019. Ideální stav 747. Plním na 270,3% Hotovo 13,2%
    barevné fixi: Mám 152. Ideální stav 29. Plním na 524,1% Hotovo 25,3%
    skicák: Mám 0. Ideální stav 3. Plním na 0% Hotovo 0%
    takže z akčního to nepadá tudíž v noci čumím na bednu což znamená 1 otočku +ráno do práce jednu v práci no prostě rychle nahoním akční a pak jedu dlouohodobky v sobotu jedu na čuníka tak muším honit akci jak to jen půjde doufám že v pondělí aktivuji stonek;)
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak rozjezd usel, uz se mele prvni porce v mlyne na baha, tak snad to pujde rychle... mytina je plna zvirat, musi to pres den stihat a noc necham na dlouhodobky...

    Vypadavat ma 100 fixu/den, v tuto chvili ma byt 32 ([0.ukol]+32 ) nebo chybet 568, mam 281 (chybi 319 ), mam 46% hotovo.
    Stav kytek : idealne 797 kusu (2500/den, [1.ukol]+197 kusu ), mam 1626 z 15000 (10% ).
    Zatim uplynulo 5% casu, zbyva 136 hodin.
    Nezapomenout na Skicy z mlyna, chce jich 55 po 15 minutach! (celkem 13,75 hodin), mam 30 hotovo
     
  4. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Kaolíne, ještě si to propočítej, mně to vychází na 15.250ks (12.500 + 2.750)
    To máme z toho že nám to modíci nespočítali a pak to vychází každému jinak :)
    Co je potřeba:
    12500x malířská rostlina, 325x barevné fixy, 55x skicák (= 2750x malířská rostlina, 275x barevné fixy, 330x prkna)
     
    petaM2001, tydýtková a jaji tohle ocenili.
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ach ta matematika!:) Dík za upozornění, jednou nám to modíci nespočítají a už v tom máme hokej !xD
     
  6. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Co to máte za výpočty? Podle požadavku do úkolů je akční kytky potřeba 12.250 ks

    + 2750 ks do mlejna a moje kalkulačka na sluneční pohon od místních vietnamců ukazuje 15.000 kytek

    V ofiku je to asi špatně.
    Lyzarka - prosím, prosím, oni to opisují z první stránky, ale tam je to blbě :p
     
    Naposledy upraveno: 27/5/15
  7. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    tavos7 + kaolín11
    prosím, já už to přepočítávám po x-té, kde napočítáváte těch 12 500 ks do úkolu? Už jsem to psala včera, že to mám jinak než v ofiku.

    bbowling
    to sem tak ráda, že někomu to vychází stejně jako mně, už jsem vážně začínala o své kalkulačce pochybovat a tak jsem sčítala i ručně ;)
     
    Naposledy upraveno: 27/5/15
  8. Madulka_cz

    Madulka_cz Hrabě fóra

    Pěkný večer.

    Po dnešním posledním sběru mám 1388 rostlinek (+ zasazeno) a 161 fixů. Skicák zatím nemelu.
    Takže u mě dobrý.
    Doufám, že i vy jste s akcí spokojeni jako já.
    Tak ať to padá ;).

    Dobrou noc a pěknou hru.
    Madulka_cz
     
  9. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Jdu raději počítat ovečky před spaním. Protože tady to evidentně bude ještě s matikou na dlouho :)
    Kytek stále málo, ale počet fixek se rapidně zvedl, protože takový gardener mi poslal snad lihovku, nebo co xD Dík, ty kluku ušatej :inlove:
    Takže kdyby to někoho zajímalo, hotová budu nejdřív tak v sobotu :p
     
  10. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Akce dobrá, stonek super, ale už by s tím nebíčkem fakt mohli něco dělat. Odklikat 84 řádků, po akci 85, je docela opruz :(
     
  11. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Akční rostlina na 4 hodiny + chycení začátku akce = skvělý startovací den :).

    malířská rostlina: 4735 / 15 000 ( chybí 10 265 )
    barevné fixy: 183 / 600 ( chybí 417 )
    - první várka 36 skicáků už se mele​
     
  12. Madulka_cz

    Madulka_cz Hrabě fóra

    Ještě dodatek k akční plodině a jejímu součtu.
    Na 1 straně píší:
    Potřeba: 12500x malířská rostlina, ....., 55x skicák (= 2750x malířská rostlina,........)
    Takže když jsem to spičítala..... 12500 + 2750 = 15250 akční plodiny. Nebo že bych se pletla? :sleepy:

    Dobrou.
    Madulka_cz
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sem se nechal zmanipulovat!xD Když jsem to počítal po jednotlivých úkolech vycházelo mě to na rovných 15.000:eek:
    Evidentně s pokročilým časem se projevuje asi únava a navíc už není ani co pít!xD
     
  14. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Vycházel jsem ze sumáře na první stránce této diskuze, který jsem v mém příspěvku citoval. Nenapadlo mne si to spočítat po jednotlivých úkolech a že je sumář špatně jsem v diskuzi nezaregistroval. Omlouvám se tedy za špatnou (i když převzatou z ofika) informaci. Poučím se a příště si to ještě dvakrát proměřím než něco plácnu.
     
  15. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    329 fixek a 9279 kytek musí pro dnešek stačit a je čas jít do hajan :)
     
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Furt mi vrtá hlavou, kde berete tolik těch čmárátek o_O Na noc půjde cibule...bo ořechy :(
    (asi u ťamanů, jinak to nejni možný)
     
  17. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Já dodávám průběžně,takže pěstuji dokud musím a moc nad tím nepřemýšlím pokud nejsem kousek od konce;) Stejně jsme závislí na vypadávátkách a ty většinou vše brzdí-.-tak na počítání je dost času ke konci;)Docela mne zaujaly krejcary a BZ za skicák,tak přemýšlím,jestli pojedu po dodělání akce skicáky8)většinou pak začnou padat vypadávátka jak o životxDMám již první úkol a na noc cibuli,skicáky se melou,Dobrou;)
     
  18. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Já začnu až v pátek :D ted to jen šolíchám :D na velká pole a bez marmelád xD.. klídek... Jinak to hoňte, nestihnete to :D
     
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    No, jak tak koukám, tak ten Kutílek 1929 dělá dobře, že si sám sčítá úplně vše. Já taky sečetl jen ty cifry dole, sákryš, budu muset hodit nějakou tu hoďku na dovzdělání. Kam to ten svět teď spěje,že i staří pardáli aby se pořád učili. Asi se vrátím k původním tabulkám, které jsem si kdysi dělal. Takové parádní, několika barevné. Jenže člověk zpohodlní, je-li mu vše takříkajíc naservírováno pod nos. Jinak, první úkol hotov, byl jednoduchý, ostatní si nechám na jindy, abych se neutrhl, a pak nemusel znovu rozpěstovávat! Z karafiátů nic moc, tak dám na noc lískové oříšky nebo že by čtverce? Trepifajksl:p
     
  20. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Malířská rostlina: Mám 2757. Ideální stav 725. Plním na 380,3% Hotovo 22,1%
    Barevné fixy: Mám 199. Ideální stav 35. Plním na 568,6% Hotovo 33,2%
    Skicák: Mám 32. Ideální stav 3. Plním na 1066,7% Hotovo 58,2%

    Na noc jsem chtěla dát dlouhodobky, ale pak jsem si to rozmyslela a dala akční na pohopole.
    Dlouhodobky by mě ráno brzdily. Vstávám brzy , vezu děti do školy a chci sklidit před odjezdem
    a pohopole budou akorát ráno ke sklizni. Jsem celkem spokojená, jde to dobře.
    Moje přání pro vás všechny ...ať vám jde akce svižně a bez problémů. Dobrou všem..
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.