Velkolepé vodní lyžování (3.8. - 8.8.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Velkolepé vodní lyžování ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 3.8.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 8.8.2023 ve 22:00 hod.
    Minimální level: Farma 3, Bahamarama 3
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
    Borek51 a Sheron11 tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jeden řádek pěkný, tak snad se do akce pustím ;)
    Vlastně i ten na PL je dost dobrý, na hvězdičky nepotřebuji
     
  3. brutus2

    brutus2 Rádoby autor

    Bude to náročné, ale jdu do toho!
     
  4. papa42

    papa42 Zelenáč fóra

    už se těším, snad to zvládnu, ostatním kdo do toho půjde přeji hodně úspěchů
     
  5. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Už se těším snad se mi to podaří,přeji všem farmářům pohodu,u další akce, žádnou akci jsem ještě nevynechala :):):)
     
  6. lenak67

    lenak67 Pilný autor

    ahoj, zkusím, snad to stihnu, všem hodně štěstí..
     
  7. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Proboha! Naprostá zbytečnost. Navíc překombinovaná. Je to snad normální, vymyslet takovou podivnou hru v době dovolených? Je. Kupujte si koše:D:D:DxDxDxD:p;)
     
  8. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj,levá-kotva 38313.,lyže 12142.,vesta 1500.,pravá-tymián33256.,křídla12344.,vesta1499.Doufám že je to dobře.
     
  9. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Zdravím děcka, kolchozníci i miliardáři...

    Tak máme tu začátečníky a pak hráče kteří mají chuť a čas jít do všeho a to je dobré...
    Navíc venku není počasí na koupání a houby ještě nerostou!
    Vše co šlo doma vylepšit či opravit je uděláno, tak že se ptám?
    Stojí tato akce starším hráčům za to aby se namáhali?
    Odpovídám za mě "NE"
    V tom přehršle akcí které normální člověk nemůže myslet vážně je to akce průměrná spíše slabá.

    Tak že já dám přednost zprava a vyrazíme raději někam zmoknout.
    Tož krásný den všem kolchoznicím či nádeníkům...
    :inlove::D;)

     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    A já jsem ráda, že zrovna v době dovolených dávají akce třeba i s nemastnými neslanými odměnami, bo to aspoň hráče, kteří se zrovna cachtají někde u moře, nebo obdivují krásy přírody kdekoli, nemusí mrzet, když se nezúčastní. Za mě velmi rozumné ;)

    A ptž také ještě dovču nemám, zkusím to. Kam dojdu, tam dojdu, žádný stres...Stonek s párty lístkem bude fajný ;)
     
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Řádek s párty lístkem je jedním z nejlepších za poslední dobu. Takže já nad účastí rozhodně neváhám. Zatím mám v plánu 52 úkolů na levé straně a 98 úkolů na pravě straně. U zbytku se uvidí podle bonusů. :music:
     
  12. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak jasně, že do akce jdu ;). Po milionté píšu, že nevynechávám i kdyby byly odměny jakékoliv ;). Hra mě prostě baví a věnuji jí tolik času, kolik já sama chci a uznám za vhodné ... nikterak mě to od ostatních věcí, jako je objevování a užívání si přírody, nebo soukromého či pracovního života neomezuje :);). Tudíž hurá na akcičku ;). Odměny se mi líbí a nejvíce mě láká stonek s párty lístkem, ale i ty ostatní dva nejsou k zahození ;), i když těch hvězdiček mám tolik, že už bych mohla mít i svoji vlastní noční oblohu :D.
    Takže všem, kdo se do akce pustíte, přeji hodně úspěchů, ať získáte, co bude váš cíl a fajn hru. Ahoj :)
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Do akce se pustím a uvidíme jak to půjde :music:
     
  14. anakonda24

    anakonda24 Rádoby autor

    Ahoj farmári, do akcie sa postím, ale max po riadky.
    Mne vyšli počty nasledovne: (prvý údaj je úloha 1-75, druhý údaj je úloha 76-100, tretí údaj je spolu)

    Farma - ľavá strana
    kotva - 15 372 + 20 392 = 35 764
    lyže - 2 027 + 6 288 = 8 315
    vesty - 1 080 + 270 = 1 350

    Baha - pravá strana
    tymián - 14 328 + 18 928 = 33 256
    krídla - 5 427 + 7 645 = 13 072
    vesty - 1 075 + 279 = 1 354

    vesty pravá + lavá strana - 2 155 + 549 = 2 704

    Všetkým čo sa na akcii zúčastnia prajem čo najlepší výsledok.
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Vynechávam na farme mi nevadí že sa tam bude sadiť ale na Baha tam je pes zakopaný tam mám málo miesta a búrať nebudem.Potom to dlho trvá ak by som ju dal do pôvodného stavu.
     
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Trochu výzva,hlavně když bude kolo stávkovat ,ale snaha se cení a i když mi tohle počasí vyhovuje akci nevynechám.Včera na procházce jsem u cesty našla 3 křemenáče a donesla domů 2 klíšťata, takže jsem z venkovní zábavy vyléčena.:(
     
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Zdravím vespolek, tak akce docela náročná na počet kytek a ještě bude trvat jen 5 dnů... to bude tady možná mrzutostí....
    Začnu opět víceméně až večer, tak uvidíme jak se zadaří.... party lístek fajn i když jen co dva dny, tak snad nám kvůli tomu opět neutáhnou na KŠ kohoutky ještě víc než jsou.
    Díky za součty :)
    Všem přeji hodně štěstí a zdárného cíle ;)
     
  18. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Akci určitě zahájím, Na Baha klidně zbourám stáje a zasadím něco užitečného na padátka. Budeme tu mít vnučku, ale večery a rána to jistí.
     
  19. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Do akce jdu, uvidím, co zvládnu, tentokrát to nebudu hrotit.
    Stonek je vždycky dobrý a nezabírá místo

    Tak jsem to taky počítala a mě vyšlo:
    Kotvokádo 35.764
    Divoké lyže 12.142
    Kroucený tymián 33.256
    Nám. křídlatka 13.072

    Záchr. vesta 1350 + 1349 = 2.699

    Všem přeji krásný den a hodně štěstí v plnění úkolů.
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Brrrr. Toho materiálu, mají dojem v Hamburku, že nemám chuť dělat nic jiného než být u kompu?:oops:
    Sice jsem zasadil dlouhodobky i na Baha, ale chlévy jsem nechal. Budu je muset dát pryč, neb těch padadel je zase neurekom. O rostlinách ani nemluvím... Vážně vám přijde normální, že se musí točit kolem, aby se akce dala splnit? Mi tedy ne8)
    Mám spoustu neotevřených beden, kde je hafo zelených i modrých lístků na kolo. Ale to co mi Ervín dopřeje mne vždy znechutí tak, že zřídka protočím přes 20 kousků. Už jsem vyhodil tisíce těch zelených a stále přibývají...:cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.