Velký vědomostní kvíz (12.10. - 17.10.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 12/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Petka03

  Petka03 Vycházející hvězda fóra

  Dobrý den vespolek, koukám jak blázen - tohle jsem tedy fakt nečekala:). Objevila a vyplňovala jsem to včera na poslední chvíli, do toho jsem absolvovala trošičku hlasitější debatu o závislostech (na manželovu poznámku po návratu z pivka "už u toho zase dřepíš" nebylo pro klidnou atmosféru úplně moudré odpovědět "to říká ten pravý"....), takže odpověď mědvěd na největší zvíře omlouvám tím, že mi to vážně nemyslelo úplně normálněxD.
  Moc děkuji za výhru a gratuluji ostatním vítězům!


  Pokud to stačí sem - z receptů bych prosila ten na špenátovou paštiku.
   
 2. michalka59

  michalka59 Analytik fóra

  Všem vítězům moc a moc gratuluji. Koukala jsem na správné odpovědi a myslím si, že na tom také nejsem tak špatně ;)
   
 3. hviezdička

  hviezdička Rádoby autor

  Gratulujem víťazom ...
  Chcem sa spýtať, či je možné vložiť poradie všetkých zúčastnených hráčov. Ďakujem.
   
 4. mamča50

  mamča50 Imperátor fóra

  Tak to jsem opravdu nečekala!!! Chtěla bych poděkovat všem, kteří nám gratulují k vítězství!!! Mám velikou radost, protože ledňáčka jsem neměla a zlatou husu také ne. Já bych chtěla pogratulovat i ostatním, kteří něco získali i těm, kteří se zúčastnili!!! Bylo to fajn!!!

  Jako recept bych si přála: sladkou marmeládu z růží.

  Děkuji a všem přeji krásný zbytek víkendu!!! ;););)
   
 5. honzi

  honzi Komisař fóra

  Gratuluji vítězům! Mám takový pocit, že jsem měl správně 44 :D nebo 43 :D
   
 6. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Petka a mamča mají odměny připsané na účtech, ještě vám bude v příštím týdnu připsán bonus +100 % BZ.

  Celkové pořadí zveřejňovat nechceme, některé výkony nebyly zrovna ideální .-)
   
 7. hansicek

  hansicek Vážený autor

  kontroloval som si to a mal by som mat spravne 46 odpovedi/4 zle, takze bud som sa prepocital, alebo je zadrhel niekde inde, moze to niekto zodpovedny skontrolovat?
   
 8. DANKA722

  DANKA722 Titán fóra

  Ajéje, aké to prekvapeniexD, teším sa veľmixD, mamča, Petka, tatulda gratulujem, Ďakujem všetkým za gratulácie:inlove:.

  Z receptov by som poprosila Špenátovú paštétu;).
  Pekný večer všetkým.
   
 9. mamba54

  mamba54 Stará škola

  Blahopřeji za krásný výsledek, 46 z 50 to tedy klobouk dolů:), ale i ten čtvrtý by si zasloužil odměnu, alespoň odměnu útěchy;)
   
 10. farmarka_e

  farmarka_e Stálice fóra

  zdravím, díky za super soutěž, rozhodně mě bavila a dala šanci všem... nicméně jedna technická otázka k odpovědím... opravdu jsem jediná, která uvažovala u otázek 2., 24. a 49. (tedy u všech které se ptají na produkci), bonus z párty kola 100% do stodoly? Prostě teoreticky, když ten to bonus vytočím a čistě teoreticky budu vlastnit 88 neonových králíkáren, tak najednou sklidím 704 králíků... a stejně tak i 2x14 plodů stromu ... pokud se mýlím, tak mě vyveďte z omylu...
   
 11. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Zdravím,
  Danka má odměny připsané, ještě zbývá bonus +100 BZ, to proběhne v příštím týdnu.
  Hansicku, měl jsi 45 správných odpovědí - špatně 15, 24, 33, 37 a 44,
  Mambo, cenu útěchy dostal .-)
   
 12. kiki2305

  kiki2305 Ikona fóra

  Všem vítězům moc gratuluji a taky děkuji BlackDragonovi za ten kvíz. Dělala jsem si ho jen tak sama pro sebe, protože hraju teprve hodně krátce, tak jsem si netroufla zúčastnit. Lovila jsem odpovědi na fóru anebo vlastními výpočty :p a moc jsem se při tom bavila.:)
  Pár odpovědí jsem tedy nenašla vůbec, něco jsem měla špatně, ale leží mi v hlavě ta "banánová" otázka. Těch 90 ks je bez aktivace místností, to jsem pochopila. Ale ono je možné aktivaci místností přeskočit?
  Nemyslím to jako kritiku, to v žádném případě a určitě jsem to špatně pochopila, ale opravdu mi to vrtá hlavou a kdybych se nezeptala, tak asi neusnu :p;)
   
 13. hansicek

  hansicek Vážený autor

  aha jasne tu palmpencu som prehliadol, hram iba rok a nieco, takze tie otazky z historie bolo takmer nemozne najst, podarilo sa mi vygooglit iba skratku PG na nejakej starej funstranke...takze "o fous" to bolo, nabuduce sa zlepsim ;)
   
 14. DANKA722

  DANKA722 Titán fóra

  A samozrejme, špeciálne Ďakujem, patrí Tebe, BlackDragon, výborná súťaž na zábavu aj na premazanie mozgových závitov ;).
   
 15. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Jj, hansicku, obávám se, že některé špatné odpovědi u ostatních hráčů byly spíš dílem nepozornosti, kdy se uklikli, než neznalosti.
  farmarka_e - bohužel i pokud budeme počítat s variantou +100 % do stodoly, tak se na pořadí nic nezmění, pokud budeme brát tyto odpovědi jako správné, máš dalších 5 špatných, takže bys byla na skóre 45 :-(
   
 16. DANKA722

  DANKA722 Titán fóra

  Pri otázke Offline mód by mohla byť správna odpoveď - kedykoľvek

  Automatická sklizeň stromů.
  Po zapnutí, zaškrtnutí, se vaše stromy budou sklízet samy, i když nejste přihlášen do hry. Vyskakování předmětů je stejné jako při běžné sklizni.   
 17. bropyk

  bropyk Hrabě fóra

  Ahoj,
  nejdříve gratulace vítězům. Můj výsledek odpovídá úsilí, které jsem tomu věnoval. Když už je po hře tak prosím autora, aby mi vysvětlil jak s 90 ZB otevře všechna zvířata na Baha? To byl důvod proč můj přístup byl takový jaký byl - ve výsledku se ukazuje, že takových otázek tam bylo více. Na jednu stranu byla snaha udělat soutěž složitější na druhou stranu těch nejednoznačných odpovědí tam nakonec bylo více než bylo zdrávo. Sice je napsáno, že soutěž to neovlivnilo, ale asi to ovlivnilo přístup některých lidí.

  Díky
   
 18. Julinka11

  Julinka11 Hrabě fóra

  Přeji krásný den...:)
  srdečně moc gratuluji vítězům...:)


  [​IMG]
   
 19. mijinka73

  mijinka73 Aktivní autor

  bropyk musim se modíků zastat, s kvízem si dali určitě hodně práce a nemusí pak po každé soutěži poslouchat, co udělali špatně a nebo co se někomu nelíbí, soutěže jsou dobrovolné a když se ti nelíbí tak je prostě nehraj! Ta otázka o které mluvíš neměla možnost jiné,takže každému bylo jasné co tím autor myslel, prostě nepočítal otevření místností! Ano některé otázky se dali formulovat jinak, ale čeština je bohatý jazyk a proto je složité to někdy formulovat tak, aby bylo vše jednoznačné.

  Mě se kvíz líbil, neměla jsem s ním žádné velké problémy, sice mě to stálo spoustu času vyhledat správné odpovědi, ale i tak jsem ráda, i když jsem nevyhrála, uteklo mi to o fous, ale to nevadí.


  Já být modíkem a poslouchat po každé soutěži co se někomu nelíbí, tak se na Vás vykašlu a další soutěže bych nedělala, prostě pro dobrotu na žebrotu!

  Já být modíkem a poslouchat po každé soutěži co se někomu nelíbí, tak se na Vás vykašlu a další soutěže bych nedělala, prostě pro dobrotu na žebrotu!

  Tím to bych chtěla poděkovat modíkům a říct jim, ať si podobných rejpalů nevšímaji, protože Český národ je už bohužel takový a vždy se najde nějakej protivnej rejpal, který ví jak to udělat nejlíp. ;) Prostě pro dobrotu na žebrotu :p
   
 20. bropyk

  bropyk Hrabě fóra

  Když se něco podaří tak to dokážu ocenit. Když se něco nepodaří tak to prostě chválit nebudu. Snažili jsme se přes 41 let a kam jsme to dopracovali. Je pravda, že v této otázce nebyla možnost konkrétního čísla, ale já prostě nemohu vědět co si zadavatel myslí. Dám jednoduchý příklad 1+1=2 nebo 1+1=10, která odpověď je správná pokud můžete vybrat právě jednu? Myslel jsem desítkovou nebo dvojkovou soustavu? Ještě k odpovědi BlackDragona farmarka_e - pokud by opravdu byla správná odpověď se započtením 100% do stodoly tak by to pořadí zásadně změnilo, protože někteří by měli správných odpovědí více, ale hlavně ti co vyhráli by jich měli méně.
  Jinak samozřejmě to vše beru jako hru, ale kde je možné vyslovit svůj názor. Bohužel si myslím, že většina se ve hře chová stejně jako v reálném životě a když čtu některé příspěvky tak je mi z toho smutno.
  Na závěr poznámka - žádná odpověď taky odpověď.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.