Velký výbuch (5.3. - 11.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    A ničím jiným to nejde krmit
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nejde.
     
  3. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    smoulinek123: a rovnou koupit biolepidlo na trhu v produktech bys nemohl?
     
    maribeja, -pechfógl- a Y_n_O tohle ocenili.
  4. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    xenie6161 -no a je to děkuji,já to hrám asik přes měsíc tak už nevím co kde je, dříve jsem věděl ale já se zase do toho dostanu děkuji
     
    maribeja a Xenie6161 tohle ocenili.
  5. elen45

    elen45 Expert fóra

    mám namleto 7 výbuchů a čekám jenom na bedny (asi 80), což bude 1 sklizeň, protočila jsem asi přes 160 zelených a 80 modrých - výsledek +1 do chléva, tak holt musím vše poctivě napěstovat
     
  6. libust

    libust Pisálek fóra

    Ahoj, daří se někomu baterie bez Cironů nebo jen s menším množstvím? Já mám dva a padá mi pět baterii na sklizeň.
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    libust - a aké stajne tam máš?
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Malo produkce ze stromu, ale je to bez hejna citronu a je tam cast plochy zabrana... takze mam 3 vybuchy namlety a prvnich par kroku po chodnicku, melo by to byt v limitu... akorat ten zmatek co kde jak dlouho zraje, to je otravny...
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  9. libust

    libust Pisálek fóra

    Výrobny guano, sítě a barvírny, jeden zvěřinec v osmi vránami a jednu výrobnu s osmi hráběmi.
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    libust - A určite to máš na Divokej lúke?Pretože len tam to padá.Máš tam zbytočne časovo dlhé výrobne,daj si nejaké 10 hodinovky.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  11. libust

    libust Pisálek fóra

    Dlouhé jsem dala schválně, protože to nepadalo, zkusím dát jiné.
     
    Naposledy upraveno: 6/3/20
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Mne to padá aj z mloka a ten je nejaká 4 hodinovka!

    A necituj môj príspevok,ktorý je hneď nad Tvojim,tu to nemajú radi!;)
     
  13. libust

    libust Pisálek fóra

    Peto121 Díky, zkusím změnit zvířenu a uvidím.
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  14. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    ... když tady čtu, kolik kdo cpe na louky želváků, tak propadám chmurnému zoufalství :cry:xDxDxD
    Holt se s tím pinožím pomalu, momentálně ve mlýně na pět třaskavých strojů, akčního po cca 3000ks (honil jsem to zelenou a vrtulema), holt z kola ne/štěstí opět žádný bonus ani při protočení 130 zelených lupenů a 60 modrých... . Na kolonii je to spíše zoufalství, ale havýše s biomem tam chci dosáhnout taky.
     
    Naposledy upraveno: 6/3/20
    maribeja, GordonSargent a Apachie1 tohle ocenili.
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    To sme na tom rovnako. 25 JC na ploche - pche! Toľko pokope som ich ešte ani nevidel a nie mať ich.Namletých 6 odpaľovákov a rastliny dodávam priebežne.
     
    Xenie6161 a GordonSargent tohle ocenili.
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jestli jste nikdy nviděli excelentního vola, vložím své foto. Je vůbec možný, že jsem od včerejška nesadila akční na plantáži?
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Kvák, já mám želváka jednoho u chlévů, namleto 5 třaskavin, postaveny 3 kužele na každé cestě, bonus nula. Postavena jedna lávka.
    pechfógl: jaký volík, excelentní pták jsi ,-)))) to kratší dobytče systém nebere ,-))))
     
    Naposledy upraveno: 6/3/20
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Napadalo surovin na pět náloží, bez želváků, tak jsem to sestrojila. Rostlinek mám zatím jen něco kolem třinácti set od každého druhu, začala jsem včera s akcí až večer po práci, tak jsem rozpěstovala až po potřebné množství na pidipole. Zasela a šla jsem spát. No od poledne, co se mi podařilo vstát, těch sklizní moc nebylo, kolo stávkuje a bonusy nedává xD Dnes to kousek popoženu, třeba se i nějaký ten bonus zadaří; musím zůstat dlouho vzhůru, nejlépe do rána, zítra a v neděli mám noční...
     
  19. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No zatím to jde dobře akorát to pěstování na jedné ploše je trochu málo ale snad se to stihne o víkendu jsem doma tak se bude sázet a zkusím něco na kole vytočit jenže při mojím štestí toho moc nechytnu.
     
    Pitrýsek47 a Y_n_O tohle ocenili.
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    S padátky problém nemám i bez citrónů, ale akční se hrozně vlečou. Bonusy se z kola vytratily, protočeno 99 zelených a 50 modrých a jen 2x jsem zahlédla +1 na 6 hod, ale ručička je minula. Zatím opraveno po třech kuželech.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.