Velký výbuch (5.3. - 11.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    marcelina0007: Mám např zakladní banány (furt mi je něco žere), a ráno dozraje papoušek, hodím ponožku, sklidím 2x za den...
     
    kaolín11 a -migos- tohle ocenili.
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Marcelino, pokusím se... xxl stromy si na začátek akce nechávají pouze sadaři, protože dobře vědí, že za chvilku to doženou. Jinak dát základní a až pak na ně nahodit vylepšení. Tudíž máš ranní i večerní sklizeň. Pokud máš čas, tak xxl stromy s pomocí "nenáviděných"ponožek sklidíš i 3x denně.Jinak je úplně fuk jaké stromy tam máš, jen z banánů v jakémkoliv provedení to moc nepadá:)
     
    radyn.m, Apachie1 a DANKA722 tohle ocenili.
  3. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já si v poslední době hodně akci vybírám,do této jsem se pustila už jenom proto,že tam jsou konkrétní chlívky a ne tch jako většinou a to se mi líbí, když má něco vypadávat s chlívku, tak se nějak nepřipravuju stačí ráno dát chlívky,potom jsem 2x ,otočila husy,ještě do rána něco a budu mít baterie komplet u stromů je to horší, tam jsem zapomněla dát JC ani jsem je neměnila a nechala je do rána,teď už jenom napěstovat,

    [​IMG]
     
    davidson00 tohle ocenil(a).
  4. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak jsem také nasadila na divošku žluté myši a daly 100 % baterií. Je to dobrý tip, díky kaolín. Na baha vypadlo 165 beden, ze základních stromů, dala jsem XXL a ponožky. Nějak jsem nemyslela, chce to jen 350 beden, na to je ponožek škoda. Zítra stejně budou bedny hotové. Nějak mi to docvaklo později. Baterií i s dárky zatím 110.
    .macca. ahoj a kolik ti vypadlo z husí padátek z divošky. Díky
     
    kaolín11 a Apachie1 tohle ocenili.
  5. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Z pralesa základních cicimků, monster, mangrovníků, růží a 2 arboret s 11 žabákama 189 krabic.
    Z divoké - 8 velkokapaciťáků (5+3) a 36 cca 27 hodinových stájí (celkem 100 stájí) 100 baterií.
     
  6. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    davidson00-Já to mám 100% za pomocí 26 JC, mám tam 3 zvěřince do nich jsem taky dala žluté husy a 1 velkovýrobnu tam mám lízatka ty jsou taky za 5 hodin a dají plný počet z jedné sklizně celkem 72, mám vyzkoušené, že když jsem měla JC 24 tak to nebylo 100%.
     
    davidson00 a kaolín11 tohle ocenili.
  7. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    .macca. - děkuji, no mám jenom 8 JC, tak to zkoušet nebudu. Myši žluté mám teď za 5 hodin a 11 minut. To mi stačí. Ještě jednou děkuji za rychlou odpověď.
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím tak http://prntscr.com/rcdo8i
    Žlutý myši s kartonovýma krabicama ve velkovýrobně byly 100%.RajčenkaXL dala 90+127 beden.:eek:
    Podotýkám ,že výsledky jsou s 21 JC!
    Nyní už jen v poklidu dopěstovat akční plodiny.:)
     
    Lyzarka a Apachie1 tohle ocenili.
  9. kraslice1

    kraslice1 Pisálek fóra

    Marně hledám co je ona několikrát zmiňovaná "ponožka" na urychlení růstu stromů.Prozradí někdo to tajemství?Děkuji.
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  10. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, dávám žluté lamy s 11 JC, čas je okolo 6:20 s valentýnem a vaječňákem, také 100% baterií. Sklizeň základních 20 hod. stromů dala 167 beden. Ještě mi zbývá pár beden baterií a bude pouze pěstování akční. Pro mne pohodová akce!

    kraslice1: "ponožka" je Zuzino ultrahnojivo a zrychlí růst stromů o 35%
    koukni sem: #5
     
    Naposledy upraveno: 6/3/20
    radyn.m a Peto121 tohle ocenili.
  11. kraslice1

    kraslice1 Pisálek fóra

    Díky za bleskovou reakci na mou otázku.O Zuziultra vím..... pěkné farmářské pojmenování :)
     
    Peto121 a Apachie1 tohle ocenili.
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už mám skoro napěstováno, tuším poslední sklizeň a teď čekat jen na padátka ;)
     
    -migos-, raddre a Apachie1 tohle ocenili.
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj,kde vezmu bio lepidlo nebo jak ho vyrobit,nikde jsem to nenašel děkuji
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, na bio lepidlo je výrobna a obsluhují ji chameleoni: Bio-lep laboratoř. Dá se postavit ve městě, v dílně.
     
    maribeja a Apachie1 tohle ocenili.
  15. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak můj stav v tuto chvíli je:
    - hrášek - 2 500 ks
    - bambus - 2 284 ks

    a padátka už sesbíraný - autobaterií 281 ks a beden 416

    Jen dopěstovat akční plodiny. To je v pohodě. Tentokrát jen na začátku na rozpěstování a využití času, kdy můžu k počítači SH, bez kola štěstí, bez Jacka, jen s MJS, vodou a hnojem.

    Takže asi pohodová akce. [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  16. raddre

    raddre Baron fóra

    evoku57, pro změnu mně netrápí padátka, odpoledne budu mít hotových všech 10 třaskacích strojů, ale chybí mi akční, žádný bonus nemám, SH a vrtulky jsem vyplácala v minulý akci, tak teď jen MJS, voda a bobky, ale jsem na tom o 1000ks každé akční líp než
    Lyzarka, tak jsem taky v poklidu
     
    maribeja a -migos- tohle ocenili.
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Pitrýsek47-kdyz dám jen tu výrobnu půjde to dát na plochu,čím se krmí
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jasně, jde dát na plochu, krmivo pro chamel. (2 brusinky a 1 liči) plus 1x chameleon.
     
    Naposledy upraveno: 6/3/20
    maribeja tohle ocenil(a).
  19. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    No tak bonus nebude,pač chameleona nemám tam vyrábět nemůžu smůla no
     
    maribeja a Y_n_O tohle ocenili.
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    smoulinek123: výběh pro chameleona si koupíš v obchodě, pokud máš lvl 66 a výš... A taky chameleony koupíš na trhu, protože odchovat je do konce akce by bylo zbytečné zdržování.
     
    Pitrýsek47 a Apachie1 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.