Velký výbuch (5.3. - 11.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 007lala

    007lala Pilný autor

    Tak moje první sklizeň 69 autobaterií a 128 beden. Akce se mi po dlouhé době docela líbí, i proto, že mi pořád nechává nějakou plochu na pokračování pěstování na doplnění stodoly a na expertní úkoly do družstva. Všem přeju hodně štěstí s padátky a pohodovou hru.
     
  2. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Tak s padátky snad velký problém nebude: bez JC 60 autobaterií a 112 dřevěných beden ;). Nasazeno a hurá do přírody :p.
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Autobaterií 17, beden76, tak to hezky začíná:(
     
    Peto121, kytka50 a vladca tohle ocenili.
  4. papulice

    papulice Veterán fóra

    prosím jaké chlévy máte na divošce,mě vypadlo jen 28 baterií,děkuji...
     
  5. vladca

    vladca Stará škola

    118 bední a 69 batérií ... uff ale dalo mi to zabrať ... hlavne to prehadzovanie bonusov v zlatom slote,
    keďže súbežne idem stromy do "stonajúcej sopky", kde mi chýbajú dve posledné úlohy

    to papulice:
    na divej lúke som mal najdlhšie stajne a výrobne, aby som vošiel do 14:00, to bolo cca 16-19hod po bonusoch
    teraz som prerobil na cca 9hodinovky po bonuse, uvidím ako to napadá
     
  6. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    Mi jen 5 autobaterii.
     
  7. elen45

    elen45 Expert fóra

    mě napadalo 152 a 71, takže 2 výbuchy mám ve mlýně - o padátka se tentokrát nebojím, na divoký mám 5 zvěřinců, 2 velkovýrobny a jinak směs různých výroben a něco málo zvěře, na Baha stromy základní bez UP
    a mimo to mě překvapilo, že na 1 plochu nejde dát víc zvěřinců než 5
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    elen45 - bohužel nejde. Také jsem se tam snažila narvat i ten šestý ;)
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Až na to pěstování se mi zdá,že to bude v pohodě.
    Padátek napadalo 58 a 184.
    Na divošku jsem dal nyní žlutý myši a do pralesa na zkoušku rajčenku XL.
     
  10. 007lala

    007lala Pilný autor

    měla jsem naplěné 2 zvěřince po 8 stájích, jednu výrobnu po 8 a jednu po 4 dílnách a na poli neonky a růžové stáje - ze 72 možných vypadlo 68, ale dvě ještě nedozrály, takže skoro plný počet.

    Edit: trochu jsem popletla to počítání. Správně bylo možných ne 72, ale 68 (vejde se 44 polí - 4 plochy pro zvěřince a výrobny = 40 polí + 16 stájí ve zvěřincích + 12 ve výrobnách. Dvě baterie mi vypadly z kouzelných stromů, takže úspěch je 100 procent
     
    Naposledy upraveno: 5/3/20
    radyn.m a vladca tohle ocenili.
  11. elen45

    elen45 Expert fóra

    007lala když to takhle počítáš tak mě ze 75 možných 71 a nyní z velkovýrobny 7 a ještě jednu budu sklízet za 2 hodiny
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Zatím takto:
    [​IMG]
    v pralese stabilně xxl stromy, ze kterých to obecně moc nepadá. Mám automatickou sklizeň a nemám vyzkoušeno, jestli když ji před sklizní vypnu a umístím pěšáky, tak nepřeruším "proces" . Proto jsem raději umístila pěšáky večer. Potom už stačilo dát ponožky a za půl hodinky budu mít druhou. Na louce 5 zvěřinců a 3O chlívků s oranžovými bobry. 4 výroby s bio lepidlem. Ušetřila jsem si na to i kuklu. Po sklizni nahradila bobry husou se SK... protočeno 6O modrých lístků před! začátkem akce a 2OO +1. Trochu náročné na krmiva a hnojiva, ale nešť:)
    Myslím, že to půjde...

    edit: druhá sklizeň stromů a první u hus.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 5/3/20
  13. papulice

    papulice Veterán fóra

    ještě prosím poraďte sklerotikovi kde získat zvěřinec a výrobnu?děkuji
     
  14. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Samozřejmě jsem zapomněla dát citrónky:cry:,takže napadalo autob.29,bedna 94, ó já hlupák, hlava děravá;):D
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    papulice - po jednom exempláři můžeš získat pro farmu na stromě moudrosti a pro Baharamu v opičím chrámu. Další se pořizují už za FL. Více se dopídíš ZDE
     
    papulice tohle ocenil(a).
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Hlavně že mám 4000ponožek a nikam je nedávám. K tomu není co dodat-dávám je jenom na ZUZI obrstromy-:mad:xD
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    34+5, asi jsem neco nevystihnul... tak uvidime jak to pujde dal... nemam zadny zverince a vyrobny na divoky, to je limit 44 kusu strasny smesi zvirat a vyroben... na baha mam pulku plochy napak velkochlivky, ale ne arboreta, ty jsou u vodopadu... proste tahle akce je delama presne tak, aby to vyslo nejhur co muze :)
     
  18. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, po sběru nutného myslím padátka nebudou problém. Tuto akci sem se rozhodl dělat šnek tempem bez urychlování SH mimo první točky na rozpěstování. Sem zvědav kdy mě to přestane bavit 8).

    [​IMG]
    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    nASAZENO A HURA DO POSTELE :wuerg:
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  20. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    lidičky poraďte jaké stromy vysazujete v deštném pralese...já mám samé XXL a ze sklizně mě vypadlo 23 beden:oops::cry:
    jinak jsem pěknej pomatenec...chlévy jsem dala na lesní mítinu, na divokou louku, kam jsem měla dát chlévy jsem vysadila kozlík..na plantáž, kde mám pěstovat bouchací bambus jsem vysadila stévii....prostě dnes funguji absolutně mimo;):wuerg:o_O
     
    Naposledy upraveno: 5/3/20
    maribeja, Apachie1 a -migos- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.