Velký výbuch (5.3. - 11.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Jde nějak spočítat, kolik bude třeba biolepidla?
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Milena1952 - do každého mletí jedno biolepidlo, takže celkem 10 (na výrobu deseti třaskacích strojů) ;)
     
    radyn.m a Veselka tohle ocenili.
  3. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    Milena1952

    10 kusů (alespoň doufám, že jsem to správně pochopila)
     
  4. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Na Baha hazim monsteru, na divosce mix dlouhych chlivku a vyroben. Jeste tam presunu velkokapaciťáky. Ale asi az zitra, mne se do toho taaak nechce, je to otravny! Takze uvidim podle pajdatek, jestli to bude potreba.
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  5. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Díky za odpovědi. Pěknou hru.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  6. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akci pojedu. Pěstování na jedné ploše na každém kontinentu je na pohodu. Jen sem včera všude dal v deštném pralese žraloky a stromy mám u vodopádů. Tak zase vše přestěhovat :cry:. Stonek zase není tak špatný, jen se mohl dát sbírat každý den. A opět super video s návodem.


    Hezkou hru ...
     
  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    petaM2001
    děkuji už mám PC doma,tak můžu vesele hrát;)
     
  8. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Jasné, strašilky = pakobylky :D, mojim snom je ich raz získať :p:p
     
  9. Batory

    Batory Pilný autor

    ach ta skleróza-jak poznám jak se která parcela jak jmenuje.Děkuji za odpověd
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Batory - mrkni tady ..:: Mapa ::..

    Nebo najeď kurzorem myši na nějakou plochu
    prales.png

    Edit: Pokud se ti nápověda viz obrázek neukazuje, musíš si zapnout v nastavení hry toto
    (a nezapomeň pak dát tlačítko uložit)

    nastavení.png batory.png
     
    Naposledy upraveno: 4/3/20
  11. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) a bez odpočinku jedeme dál ... tak snad to nebude výbuch xD
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já začnu bouchat až dnes večer po pobytu v ústavu; snad stihnu ráno přestavět divošku, prales jsem už zastromovala. Fujky, asi mi to urve srdce, tolik adrenalinu... v práci, tady... no ještě že mi zbývají na relax ty moje serirálové odmašťovny 8) Ale co, nebudu čekat, pro zichr to přehodím hned, rostlinky napěstuju někdy jindy nebo koupím u babky kořenářky v obchodě ;)

     
    Naposledy upraveno: 4/3/20
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Do akce jdu, snad to zvládnu :)
    Byla sranda si vzpomenout, co na kterou plochu, takže FAQ k akci a překlikávat sem tam... no snad jsem to nezvrtala :oops:
     
  14. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak já do akce pravděpodobně taky půjdu,docela by se mi hodil ten Havýš. :p
     
    maribeja a danielka0000 tohle ocenili.
  15. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak až dnes jsem zasadila a posadila kam co patří.No a uvidíme kam se dokodrcám,ostatně jak u každé akce.
    Havýš by se hodil,ale vzhledem k tomu ,že jedu i benátskou sezonu tak se mi snad nevyhne.Ale pokud budou dva tak se zlobit nebudu.Ráda pak udělám radost někomu potřebnějšímu.Tak s chutí do toho.
     
    Veselka, kytka50 a bačkora85 tohle ocenili.
  16. CalamityJane0708

    CalamityJane0708 Pisálek fóra

    Tak jsem si říkala jak jsem se na akci skvěle připravila a teď jsem zjistila, že jsem si spletla divokou louku s lesní mýtinou.... :-D
     
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Do akce jdu. Další havýš se hodí, na mladších farmách ho nemám, takže také plus. Bedny neřeším, sem tam si vzpomenu a nacpu do slotu ty na zvýšení BZ, ale nehrotím to.
    Na divošku jsem nasadil mývaly, kivi, vlky a lišky. Chudáci - jdou zřídka ven, tak jsem jim dopřál sluníčka. Kapacity jsou na mýtině a nebudu s nimi hýbat! Tuhle jsem až po akci zjistil, že mi tam něco chybí - jasně jeden ze zvěřinců byl omylem vyhozen a uložen. A já žil v domnění, že množím pávy...
    Do pralesa jsem dal stromy, jejichž plody jsou na konci tabulky, to jest mám jich málo! Jedno arboretum tam je, na další nejsou floreny. Vždy dostane přednost zvěřinec na farmě.
    Koukal jsem na nálepky - jsou pěkné, Akorát v textu nahoře jsou obě označeny jedničkou. Takže než jsem dočetl dolů, jsem měl na mysli - co budeme dělat se stejnými nálepkami? Nu, nakonec nebudou stejné.

    Všem, jdoucím do akce, přeji mnoho zdaru a těm, co nejdou, také!
     
  18. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Kde bude vypadávat to Bio-lepidlo?? o_O:music::p
     
  19. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    bbowling
    ahoj,Bio-lepidlo se vyrabi v Bio-laboratori z chameleonů
     
    maribeja a bbowling tohle ocenili.
  20. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    došlo k úpravě názvů akčních košů. FAQ je již aktualizováno.

    Trepifajksl děkujeme za postřeh, odměnou za 11. dodávku je Velký výbuch - nálepka 2. Rovněž to bylo ve FAQ opraveno.
     
    Trepifajksl a modro.ocko22 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.