Velký výbuch (5.3. - 11.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Skali díky;)
     
    Skali tohle ocenil(a).
  2. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ach jo, zase přestavba :p Ale SB tam jsou, takže nic jiného nezbývá
     
  3. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Tak snad zvolím lepší strategii než u těch bylinek ahlavně bude víc prostoru, nebude čas omezen bonusama +1....
    Zase bude nová bedna, se steným obsahem jako v mnoha už získaných.
    Teď ještě příprava aby fakt byla.
    Držím nám pěsti,
    přeju štěstí.
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Hm, tak já asi začnu zvolna. V pralese mám totiž samé chlívky, takže tam příprava bude bude spíš nicotná - jen ze stromů, co jsou kolem. Ale zase tam pak stromy můžu nechat po celou dobu akce, tak uvidíme.
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jen trochu mate ta hvezdicka, neco tim ma byt receno?
    Z čeho padá*
     
    larelay tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 - ahoj, ta hvězdička nemá žádného hlubšího významu. Zřejmě zůstala v šabloně z jiné akce ;)
     
    larelay, coneznam a romanafa tohle ocenili.
  7. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Jj dojdu si pro havýše a beru roha. Jenom abych nemusela cestou k nim projít úplně vším....a po stoncích nejdu až na pár vyjímek nikdy. Mějte se lidi. Martina
     
    evainfo, coneznam a fany2020 tohle ocenili.
  8. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Na Androidu Chrome vpravo nahoře jsou tři tečky pro kontextové menu a jedna z položek je zašrtnutí u "Stránky pro počítač".
    Na Divokou louku dát všechny velkokapacitní Zvěřince a Výrobny co máš. Setřídit si zvířátka dle času výroby a vybírat nejdelší co máš a to naprat do velkokapaciťáků a na plochu - s ohledem na to aby ti to stihlo dozrát do zítřka do 14:00. Výhodou velkokapaciťáků je zisk padátek - můžeš jich ze stejné plochy 2x2 získat až 8 proti jednomu možnému ze samostatné stáje. Po první sklizni vyměnit za chlévy/výrobny v časovém intervalu který ti vyhovuje do budoucích sklizní - já volím ca 15 - 16 hod. ( po nakrmení a zavodnění cca 12 hod. ) pro pravidelnou hlavní sklizeň 2x denně.
     
  9. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    tavos7, díky moc za radu, to jsem potřeboval, třeba to pomůže i ostatním. :)
     
  10. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Já to nebudu hrotit,dám výrobny,které potřebuji,něco z toho taky bude;)
     
    dingičko, Veselka a lalaX21 tohle ocenili.
  11. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Vsetkym krasny den, akcia super.A hlavne velke dik DOBENOVI za video..odmeny su tiez super..plochy pripravene ,uz len nech je zajtra a zacat..
    Nech sa Vam vsetkym dari.:p
     
  12. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    No, já nevím. Havýš je tedy velice lákavý, stonek zase ne. V každém případě čtvrtek, pátek, sobota vydělávám korunky, tak nevím, jestli vůbec něco stihnu
     
    Peto121, evainfo a lalaX21 tohle ocenili.
  13. elen45

    elen45 Expert fóra

    tak do akce samozřejmě taky jdu, jen s tou přípravou na F to bude horší - všechny výrobny a zvěřince mám u stromu moudrosti, tak na divokou dám zatím něco jiného a postupně je budu vyměňovat
     
    evainfo a lalaX21 tohle ocenili.
  14. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Díky tavos7 za nakopnutí,samozřejmě jsem si spletla lesní mýtinu s divoškou a tak mám velkokapaciťáky na mýtině:mad:.No vytrhala jsem vše na divošce a dala tam chlívky taky:music:
     
    jindrasofr a lalaX21 tohle ocenili.
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    u pufinu 3 tečky a zapnout reqvest deskpt site u muzes hejbat jak chceš
     
    Jonsdorf, -migos- a zejdy66 tohle ocenili.
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník :) tak já se tentokrát této akce nezúčastním, strašilku mám a stonek mě docela zklamal, kde za dva dny je bedýnka s bonusy, ale z 11-ti nabídek jen 3 možnosti bonusu do slotu, tak zase o náhodě, další jsou TBZ které nehoním, banánů s hvězdičkami mám nadpočet a bonus mě nemusí dlouho přijít, tak farmičku dám do režimu v pěstování důležitých věcí :p. Určitě držím palečky a svým sousedům budu dárky pravidelně posílat ;).
     
  17. radyn.m

    radyn.m Stará škola

    Jj, dojdu pro havýše a biom (novinky i starší novinky se mi dobrých půl roku systematicky vyhýbají, zato těch adeptů do rychlíků...), a dál to nechám krtkovi ... ;)
    edit: ještě někam na začátek mohli dát dvousliváka, olši oreganskou, fazolovník a další, a byl bych nadmíru spokojen :music:, první wolemii se mi konečně povedlo trhnout teď při bylinkách.
     
  18. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    Já bych chtěl havýše, ať můžu plnit jeden z mnoha rozdělaných úkolů v družstvu. Doufám, že budu úspěšnější, jak v akci s bylinkami,
    i když... 60/68 není zas až tak špatné, taky jsem dosáhl level 100 :p
    Dal jsem stromky a výrobny a chlívky, doufám, že na správnou plochu.
     
    evainfo a radyn.m tohle ocenili.
  19. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Jestli jsem to správně přečetl,tak na plochách kde bude akční kytí,padátka nebudou,takže si tam do zítřejší 14té hodiny mohu dát co chci a nemusí mi tam strašit dlouhodobka,jen doufám že to ráno někdo nezmění:cry::cry::cry:
     
    evainfo, stěby a lalaX21 tohle ocenili.
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sirchose - "jen doufám že to ráno někdo nezmění" ...
    - no, třeba trpajzlíci ( to jsou hrozný záškodníci, na ty bacha) :eek:
    Hlavně si kvůli padátkům dát ty "správné věci" na ty plochy, kde to má padat - do pralesa stromy a na divošku chlívky a výrobny;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.