Velký výbuch (5.3. - 11.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - dobrý večer :D Já je poctivě sosám, však ten stonek počká. A když už ten bonus mají...kde to najdeš, že jo xD
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    GordonSargent, souvisí to zřejmě s aktualizací oken, nějak se s tím strejdou neumí domluvit. Někdo má aktualizace automaticky, tak řešil problém dřív, někdo na povolení, tak když povolí, je BONAKO; někdo jede na sedmičkách jako já, tam se nic neaktualizuje a mám klíííd xD Ovšem mám posílenou ochranu mého PC dědy před predátory z řad všech méně nebezpečných i těch škodlivých PC nákaz. Mám v rodině ajťáka, pošle seznam novinek, já si to do antiviru dohážu a je to...
     
    GordonSargent a Peto121 tohle ocenili.
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, v bednách, kole neštěstí a ve všem čím je opovrhováno ;)

    Inuš, tetička FF se kdysi taky nemohla domluvit a tak jsem přešla ke strejčkovi GCh. Ale v poslední době spolu už zase mluví a farma pod jejich dohledem funguje dobřexD
     
    Xenie6161 a Y_n_O tohle ocenili.
  4. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Pezt, díky, už je to perfektní, jako ostatně všechny tvoje návody. Děcka mají volno, tak to zítra s vnukem zkusím. Pokud se tu neobjevím, tak buď skončil noťas v potoku, nebo já u Chocholouška.
     
    modro.ocko22, danielka0000 a Y_n_O tohle ocenili.
  5. lilikru

    lilikru Pisálek fóra

    prosím opravila jsem vše ale ě položky na oblačku tam nemám neví někdo proč když to mám splněné
     
  6. alteza

    alteza Rádoby autor

    mám to taky tak, všechno splněno, ale mám pouze dvě položky na obláčku, dvě údajně nemám, ačkoliv mám splněno, kde je chyba ???
     
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dvě, které Ti chybí, musíš dát na plochu a vyzobat odměny. Už se to tady psalo několikrát.

    viz. odpověď Skali č. 209
     
    Skali, Pitrýsek47 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  8. lilikru

    lilikru Pisálek fóra

    musíš dat to na farmu našla jsem zatím první najdeš ji v parku dej do vyhledavače dertexploze a n vyjelo mě to ta druhá ne nevím budu hledat
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nemůžete najít (v liště), zadejte do vyhledávače + a máte je jako na dlani, pak na plochu, vyzobat ( jsou to pluskové dekorace) s bonusem.
    Jestli je na ploše máte, tak si je musíte najít sami ,-)))).
     
    Y_n_O, Skali a modro.ocko22 tohle ocenili.
  10. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný podvečer,
    akce hotová ale super hnojivo mi hodně ubylo :).
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  11. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, úplně na pohodu splněno bez SH, mimo pár kousků na rozpěstování. Tak to má být. 8) Teď už jen vysosat dekorky a šup do s nima do nebe.


    Hezkou hru ...
     
    Pitrýsek47 a Peto121 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.