Velký výbuch (5.3. - 11.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    ahoj jezírko havýše najdeš na farmě v inventáři zvířat
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Větrný mlýn si málem polámal lopatky, jak vířil, ale bonus nikde... Tak jsem pidipolíčka posypala vrtulkama. Sice přepěstuju, ale budu mít hotovo, protože už mě to nebaví, nebaví, tím to končívá, a řeknu selaví, selaví, hrajte ještě dál, naposledy... No nic, asi bych ještě měla jít spát :)
     
  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Už je to uděláno, už je to hotovo :music:, skončila jsem včera večer a momentálně je ve stodole 221 beden a 229 baterií. Za to SH skoro na nule :sleepy:. Na KŠ jsem po celou dobu nevytočila ani jeden bonus, za to já byla vytočená ze žlutých výroben, co mi opět padaly :cry:. Hodně štěstí všem, co akci ještě dodělávají :inlove:
     
  4. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    poznámka jen pro ty méně poučené:
    selaví, selaví = c'est la vie, c'est la vie (česky = to je život, to je život)
    ( k příspěvku Y_n_O)
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    mariejosefa: Umíš francouzsky? Já si ze školy pamatuji pár slovíček, asi 2 věty a možná si domluvím rande /:oops:/ - co také chtít po 20 letech ze školy, že :p
    Za hodinu sklidím stromy a půl hod na to akční. A mělo by být hotovo :)
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    mariejosefa, máš to správně, ale kdysi se tu podle pravidel nesmělo psát cizí řečí, tak yno to má česky ,-)))))
    taky budu hotový, max. zítra ráno
     
    GordonSargent, Y_n_O a raddre tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Platí to stále ;)
     
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Konečně se mi podařilo dopěstovat akční a mám hotovo. Teď ještě vysosat dekorky, aby stonek byl fukční.
    Přebytek padátek: bedýnky 390ks, autobaterky 460ks
     
    moncicak7070 a Y_n_O tohle ocenili.
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo. Chvíli volna využiji k dopěstování krátkých plodin po sezóně. A něco do družstva.
     
    moncicak7070, zejdy66 a naruto2002 tohle ocenili.
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak se jdou vytrhavat chlivky na divosce, postupne jak budou dudliky... takze je hotovo, akorat uz tri akce dozadu nejak nemam prehled o tom co z tech (+) dekorek uz mam a co ne, tak pockam az vsechno bude vycerpany a pak teprve dodam stonky :)
     
    Xenie6161, zejdy66 a naruto2002 tohle ocenili.
  11. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    No a já trdlo dala lipnici i na to jediné pole co je akční kytka...ještě že to nejde uložit..tak až ráno,havýš na ploše,jsem spokojená.
     
  12. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Akcia skončená už včera. Dekorky sú na ploche a teraz začínam rušiť chlievy a stromy.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  13. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    bezvadná hra, během 10minut, mě to 10x vykoplo ze hry....přihlásíš se a do minuty tě to vykopne....máte zase problémy??? Nikde nic nečtu:wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:
     
    TKUB tohle ocenil(a).
  14. TKUB

    TKUB Perspektivní autor

    vyhazuje to pořád.
     
    rakra tohle ocenil(a).
  15. medear

    medear Pisálek fóra

    šmarjáááá, to je hrůza.....furt to vyhazuje.....za 10 minu 10 přihlášení, jak už se tu psalo.....a tento problém je už od noci ....ach jo
     
    rakra tohle ocenil(a).
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nic nevyhazuje i koně jsou v klidu,-)))
     
    Peto121, -Jara05- a kaolín11 tohle ocenili.
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Také mě hra nevyhazuje .-)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. xhellax

    xhellax Perspektivní autor

    Hra vyhazuje !!!!! Je to k vzteku !!! Dělejte s tím něco
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, hraju ve firefoxu (mozilla) a nic mě nevyhazuje. Nikdo nepíšete, v jakém hrajete prohlížeči. Vyzkoušejte tedy jiný.

    PS: o problému se ví a přečíst info od sopti si můžete v technických dotazech - klik tady
     
    Naposledy upraveno: 10/3/20
    -Jara05- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, stačí si přečíst Technická oznámení a jsi trochu v obraze. Kouzelné slůvku by nebylo?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.