Velký vánoční flám (2.12. - 8.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Zdravím všechny....jsem nějaká celá unavená,ale i přesto mám
    juta:3 395...čepic:305...dárečků:343
    Do úkolu to nahážu až vše najednou:music:Krásnou a pohodovou akci všem;)
     
  2. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    pomaloučku, polehoučku.
    co stihnu - to stihnu.
    nelámu přes koleno. Sýrárnu už mám -.-
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  3. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    • Porušenie VOP!
    Tak vzhledem k tomu, že přítel i dcera zklamali a zapomněli mi sklidit, nechali mi zaplevelit farmu. Nebyla jsem od včerejška doma ani na netu. Tak jsem odplevelila a začala rozpěstovávat. Akci nehrotím, ale ze zvyku bych chtěla akci splnit. Držte palce, snad se povede.
     
  4. LukasBonni3

    LukasBonni3 Pisálek fóra

    Hrnkajda: Moc tu momentálně něco takového raději nepiš. Není to tak dlouho, co se tu jedna malá holčička s radostí pochlubila, že jí s jednou sklizní pomohl někdo z rodiny a okamžitě se dočkala zabanování svého účtu ve hře. A po tom honu na čarodějnice, co momentálně provádí RT v souvislosti s TOPkou, bych měl silné obavy, aby tě náhodou nepotkalo něco podobného. Podle mě si tví příbuzní přečetli poslední zprávy na tomto fóru a nesklidili ti naprosto úmyslně, aby tě za to nepotkal nějaký postih. Být tebou, tak bych se na ně nezlobil, ale naopak jim za to poděkoval. A jinak ti přeju moc zdaru k dokončení současné akce, ať z ní získáš, co získat chceš.
    A abych nebyl mimo mísu, co se týká akce u mě, tak musím oznámit, že akci plním, ale už nějak jen z povinnosti. Poslední události mi nějak vzaly i tu poslední radost z této hry. A samozřejmě jako odměnu pro RT za vše čestně slibuji, že už jim nikdy nedám ani korunu.
     
  5. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Ja si nemozem pomoct,,ale mna ta dekoracia ten kolotoc/zimna pyramida) fascinuje...vniesla mi spomienku na prastarenku, mali taky tiez plechovy na sviecky...no je to krasna dekoracia

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 3/12/14
  6. LOKETINOV

    LOKETINOV Aktivní autor

    oh my god ještě mi chybí 556 dárku a 411 čepic :D :eek: to snad nestihnu a to nechci dělat vše :D
     
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím LukasBonni3,
    nevím, jak by moderátor nebo administrátor herního fóra dokázal hráčce zablokovat farmu. Dostala postih za veřejné porušení VOP pouze zde na fóru, takže bych neroznášela informace, které se nezakládají na pravdě. Z VOP vyplývá, že může dojít i zablokování herního účtu, ale nebylo nikde psáno, že jí zablokován byl.
    Ezzro, musím souhlasit, ta dekorka je úžasná. Je úplná škoda ji strkat do řady na magickém stonku.

    danda
     
  8. LOKETINOV

    LOKETINOV Aktivní autor

    danda? KDyž dáš dekoraci na stonek už nejde vzít zpět? :D
     
  9. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Bojujem :D :)
     
  10. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    LOKETINOV toto je vratné, prostě ji odstraníš
     
    LOKETINOV tohle ocenil(a).
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, dostal jsi již správnou odpověď od hráčů, samozřejmě jde ze stonku odebrat, ale já to myslela tak, že rozhodovat se, jestli dát do stonku nebo si uložit tak krásnou dekorku v parku, toť otázka. V parku místo došlo a ve stonku si to tak nevychutnám, protože tam chodím fakt jen "občas".
    Hráčům za správnou odpověď děkuji
    danda
     
  12. LukasBonni3

    LukasBonni3 Pisálek fóra

    danda: A co takhle informace, které o tom podala přátelům sama holoubkem, když končila? Ty jsou vosk? Njn, koukám, že tu začal hon nejenom na splnění akce. Takže se tedy přidržím nastupujícího trendu, který v posledních dnech nastolilo RT. Budu držet ústa (to abych nedostal ban za případnou vulgaritu - samozřejmě mě napadlo mnohem vhodnější slovo) a krok a sem tedy psát nebudu. Měj se.
    PS. Právě jsem znovu sklidil a zasadil akční kytku a přemýšlím, jestli se nemám vykašlat nejenom na fórum, ale třeba taky na hru.
    PPS. Dekorace z řádku ve stonku bych raději už ani moc nezkoušel odstraňovat, i když dřív jsem to dělal pravidelně. Když se o to posledně pokusila moje známá, tak jí pak zmizel ten stonek na kolotoče a nemohla je vrátit. A prý že měl zmizet jen těm, kteří ho ještě neměli obsazený tak, jako jsem to měl já. Mimochodem bych měl po delším čase opětovný dotaz, kdy nám ho RT hodlá vrátit zpátky?
     
    Mahira72 tohle ocenil(a).
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    tak já tedy tu pyramidu do stonku nedám - na ostrově je ještě místo, bude dělat parádu tam :)

    LukasBonni3 promiň mi to, ale co píšeš, postrádá logiku - pokud někomu zablokují farmu, těžko z ní pošle holoubka...
     
  14. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, myslím, že čarodějka už ti sama velmi dobře odpověděla. Navíc vás teda nejspíš uvedla v omyl a vyjádřit se k tomu může jen ona sama. Nikdo není její tiskový mluvčí a vzhledem k tomu, že na farmu může bez problémů vstoupit, je asi těžko možné, aby byla zablokovaná a ujistit tě můžu, že nebyla ani dočasně zavřena. Takže si to můžeš vyřídit poštou přímo s ní.
    A ještě něco na závěr, je zajímavé, že dle tvého tvrzení skončila, když dle tvrzení herní podpory je její aktivita 100% a poslední přihlášení proběhlo dneska ve 21.44


    danda
     
    Naposledy upraveno: 3/12/14
    nanyblacks tohle ocenil(a).
  15. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak mně se teď podařilo po návratu z nechtěného vyhnanství také se zpožděním rozpěstovat, dokonce ještě po zasetí kolem tisíckovky rostlinek zůstalo ve stodole, ale nemám zatím volné úplně vše, na ploše zůstalo asi 14 obr stromů, které ještě nebyly dozrálý a nechci je kvůli tomu zlikvidovat. Není tu sice Tass s aktuálními údaji potřebných rostlin a vypadávátek, ale rostliny se snad doženou a vypadávátek je i přes to zdržení asi dost - 369 čepic a 332 dárků.
    Pro dnešek tedy s farmařením končím, zatímco dneska jsem jela půlpole s vodou, hnojem a Sh, tak zítra to bude asi jen voda, cena hnoje stoupá a zas taková velká úspora času to není.
     
  16. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Lyzarka,to jsem rada,ze jsi naspet a muzes hrat:)hned mi je lip,tak hezkou hru
     
  17. LukasBonni3

    LukasBonni3 Pisálek fóra

    A co takhle konec hry po uplynutí banu na dobu určitou? Což ale může vézt k takovému znechucení obzvláště u malého dítěte, že po návratu s touto hrou prostě skončí, protože naprosto přijde o iluze? Myslím, že takové pocity by ti tu mohla objasnit řada těch, kteří dostali ten krátkodobý ban po vyřazení z TOPky. Taky už často nemají ani chuť hrát dál. A jen těžko někteří znovu pokračují. Já nemůžu přece posuzovat to, zda je pravda, co mi kdo napíše. Ale když nemám důvod nevěřit, tak prostě beru informace tak, jak je dostávám.
    Tak koukám, že jsem porušil své předsevzetí sem už nepsat, ale nedalo mi to. A akce úspěšně pokračuje sklizením neakční kytky a stromů kvůli vypadávátkům na Bahamě. Jen těch vypadávátek zrovna z ostrova padá hodně pomálu. Nějak jsem za jejich denním limitem a vůbec se mi to nelíbí. No nakonec asi budu muset hodně přehodnotit, které z úkolů se mi podaří v této akci splnit.
    Edit: Upraveno dle informací od dandy. O tomto já se bohužel sám nemůžu nijak přesvědčit, protože mně herní podpora takové informace o herní aktivitě jiného hráče v žádném případě neposkytne, které máš možnost od ní získat ty. A taky už se mohla vrátit zpět po odeznění nejhorší deziluze. I já už tu párkrát na delší dobu skončil s hraním, a pak jsem se zase vrátil. Takže pravda může být relativní.
     
    Naposledy upraveno: 3/12/14
    Mahira72 tohle ocenil(a).
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím LukasBonni3,
    chtěla sem tím jenom říct, že není dobré někomu dělat mluvčího, pokud si ty informace sám nemůžu nijak ověřit. Každý by tu měl psát sám za sebe a nikoliv za druhé, protože pak může nastat přesně taková situace, jaká zde nastala. Hráčům se tu předkládá něco, co je jinak.
    Přeji ti příjemnou hru a zdárné dokončení akce, třeba se zadaří

    danda

    PS: mimo jiné maruška i psala, že nebude mít tolik času na hru, ale to psala sama za sebe. :)
     
    Naposledy upraveno: 3/12/14
    Mahira72 tohle ocenil(a).
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :)Ahoj, přidal jsem si další nálepku do alba, je pěkná. Sýrárnu snad zvládnu zítra a potom uvidím co splním. Líbí se mi dekorace a dal bych ji na plochu.

    LukasBonni3: píšeš o malé holčičce, malém dítěti... podle čeho tak soudíš? Z jejích příspěvků na fóru mj.vyplynulo, že se chystá na vysokou školu...
     
  20. martinek37

    martinek37 Perspektivní autor

    Akce je klasická "podožínková". Žádné velké požadavky, takže v pohodě mohou splnit i nižší levely, žádné extra odměny. Někdo tu psal, že ten řádek v nebi je k ničemu. Tak to já si nemyslím. Výrobny jsou třeba u mě docela důležité.
    Já jsem cca v polovině, nijak to nehrotím. Na noc jsem hodil oříšky. Všem pěknou hru.
     
    Naposledy upraveno: 3/12/14
    lacrima tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.