Velký vánoční flám (2.12. - 8.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    @ziggystardust Já níííc, já za to nemůůůžůůů, já prostě jen nechci být furtum furt negatívnííí xDxDxD
    A navíc, přece v tom nemůžu zůstat sama. Cukroví rozpečený od minulýho týdna. Adventní, vánoční ani jiná výzdoba veškerá žádná (ach ta topka) a ještě doma bordel jak v tanku (nic proti tankistům)... :p

    Vypadávátka padají, o ty strach nemám. Kytku jsem zasela. Uvidíme, jak rychle to půjde. Rozhodně lepší, než minule ta osmihodinovka...
     
  2. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    ne ne, neboj, vypadávátka (dárky i čepice) padají normálně z polí, stromů, i chlévů. Kouzelný strom je takový spešl stromek, který normálně při sklizni dává jen body, ale při akcích k těm bodům ještě 1 vypadávátko :) Bohužel už není k mání, protože už ho stáhli z tajemných sazenic, kde se dal získat, a při akci O&D posílat nejde :)
     
    alexandrakerulova00 a Iwuska tohle ocenili.
  3. dralva

    dralva Zelenáč fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš.Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    odstránená zbytočná citácia
    Děkuji :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/12/14
  4. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Tak , zapojím se, ale te'd jsem k tomu teprve sedla...takže hrotit nebudu, co bude...to bude. Proto nevěřím, že vše stihnu, mám v plánu v klidu spát i chodit do práce.
     
    alexandrakerulova00 a skalara.v tohle ocenili.
  5. Carra84

    Carra84 Zelenáč fóra

    Na akci sem se těšila, ale nevím nevím, blbne mi od včerejšího večera net (kvůli počasí), pořád mi to padá. Aspoň že už je bílo i venku :)
    . Všem přeji fajn hru.
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Náhodou, mně se řádek ve stonku líbí a vůbec se mně nezdá , že je ubohej.Dost často mám výrobny na farmě a jakékoliv urychlení zadarmo uvítám.Rozhodně je tento řádek přínosnější, než v novém úkolu co je v družstvu.
     
  7. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Akci bohužel kvůli pečení cukroví nestíhám. Nebudu si umolousanejma rukama od těsta špinit myš a klávesnici. Na Mikuláše a čerta stejně nevěřím a andělé ....? Všem ostatním závodníkům přeji hodně štěstí.;)
     
  8. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Vyskočilo 72 čapek a 96 dárků,- takže spokojenost a ještě čekám na růže :) Za půl hoďky sklízím první jutu. Řádek se mi taky zdá celkem o ničem, ale nemám zaplněný celý park, tak to švihnu tam. Sýrárnu nemám, neb jak si pamatuju mi utekla o několik vypadávátek,-pokud si dobře vzpomínám. -Dost málo na to aby mě to štvalo, dost hodně abych je dokoupila :D Sice mi k ničemu nebude, ale ten pocit že ji mám... :D Navíc se mi líbí... - no a už proto jí musím mít, no ne? ;)

    bbowling klávesnici nepotřebuješ a přes myš hodíš kapesník - to už mám odzkoušený. A nic nezašpiníš :D ;)
     
  9. Verense

    Verense Stálice fóra

    Já mám cíl jasný - sýrárnu (ať se mi ty myši zbytečně neflákaj) a dekorku Zimní pyramida, která se mi náramně líbí :inlove:. A to se dá snad i v kombinaci s předvánočními přípravami. Nechce se mi totiž zase bourat farmu - na kaštanový festival mi ruplo na poslední chvíli v kouli a nakonec jsem kvůli pěstování akční plodiny zrušila vše včetně stromů. Zpátky jsem to dávala snad půl dne, takže již nikdy víc (aspoň ne v dohledné době...).
     
  10. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    No, řada na magickém stonku, není nic moc, ale některé odměny jsou pro mě zajímavé. Sýrárnu jsem minule nedělal, tak tentokrát bude dobrá, pomocníci taky dobrý a superkrmivo, taky dobrý. No a když na to přijde, nemusím ty dekorace dávat do stonku, ale dám je do parku a taky bude užitek. Asi určitě větší, než ze stonku. Dlouho jsem žádnou akci nedělal, tak tuhle zkusím.
     
  11. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    No dobře Witchy a čarodějko,nahlodaly jste mě.Jdu rozpěstovávat.75 balíčků a 69 čepic.
     
    Naposledy upraveno: 2/12/14
  12. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Čarodějka + Witchy.D: Jenže já nejsem jen moderní farmářka, ale navíc extra líná lemra, co se domácnosti týká, takže v obýváku visí ještě loňské jmelí (no co, měnit už ho nebudu), na dveřích podzimní věnec, moje dvě dětičky si tu navzájem vypichují očička a omotávají plínu kolem krku (látkovou ne papmpersku :D) - jsme všichni nemocní, takže je to tu jak v blázinci, na stole mám rozdělaný narozeninový dort s Krtečkem pro tu starší (snad to stihnu do víkendu domodelovat), tu mladší neustále sundavám z nabíječky od notebooku, do které se v pravidelných intervalech zakusuje (ještě že jí zuby teprve lezou), co bude k večeři, o tom jsem ještě nepřemýšlela ... za to přemýšlím o tom, že bych se nakonec do té akce pustila do celé :p Na hlavní mám ještě zaseto na pohopolích od Děsivky, takže bych pořádně začala až zítra. No ale asi do toho půjdu. Tu pachuť po Dožínkách zaženu belgickýma pralinkama, který bohužel rychlejc konzumuju než vyrábím xD
     
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ziggystardust ty jsi přetížená matka od rodiny a nutně potřebuješ relaxovat....a na to bude nejlepší ten mejdanový sjezd Santů ;)
     
  14. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Já do akce jdu i když mě zrovna neoslovila:p, nějak to nehoním jedu již ve Vánočním pohodovém tempu. Na začátek toho moc nevypadlo jen 140 čepic a 138 dárečkůo_O
     
    zemanka01 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  15. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Zdravím,tak opět akci nedělám,ceny se mi moc nelíbí,raději bych dala zvířátkům ty čepice na hlavu,aby jim v těch závějích sněhu nebyla zima.Všem,kdo akci dělají,přeji hodně úspěchů.
     
  16. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    ahojky tak po minule akci mam ve stodole vymydleno- zvirata nikde .tak ted nevim...chovat zvirata nebo sazet nebo se vzdat akce ..popravde honba za dost mizernymi odmenami me nelaka
     
  17. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak mám za sebou nějaké otočky s SH na polích 2*2. Teď už jsem dal otočku na pole 1*1 s vodou a hnojivem. To bude pak pro dnešek vše a pokračování zase zítra :p.

    juta: 592 / 14 000 ( chybí 13 408 ) + zaseto na hlavní louce, divoké louce a mýtině
    mikulášská čepice: 127 / 700 ( chybí 573 )
    mikulášský dárek: 149 / 800 ( chybí 651 )
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak čepic 106 a balíčků 125. Rozpěstovávám, ale pořád se nemůžu rozhodnout, zda to dělat celé. Líbí se mi moc ta pyramida. Pro tu si chci dojít. Sýrárnu mám od minula ( v liště ). Stonek na zkrácení výroben je fajn, ale stejně ho určo vždycky zapomenu odkliknout o_O. tak zatím pojedu a pak se uvidí. Superko se taky hodí...Vydělat nějaké prašulky na hnoji by taky nebylo marné :p A včíl mudruj ;)
     
    alexandrakerulova00 a evca190 tohle ocenili.
  19. evca190

    evca190 Vážený autor

    Taky už jsem dala pidipole ;)

    juta 146 ks + zaseto všude kde to jde
    čepice 157 ks
    dárek 180 ks

    Divím se, že tentokrát nejsou v odměnách tajemné chlívky nebo sazenice ;) Že by naše nářky RT vyslyšelo? :p Takhle aspoň člověk vidí, co za své úsilí dostane ;)
     
  20. jaji

    jaji Vévoda fóra

    tak jsem si spočítala, že mi bude stačit jen 6500 kvítí nebo co to je... jdu si pro SK, tzn. že musím od každého úkolu splnit první a sk mi za to stojí. Po dožínkách se musím zase trochu uklidnit....
    Už se klubou akční zvířátka, moc dobře se budou prodávat... do toho nějaký hnůj.... ono to půjde :))))
    všem kdo jdou na plno do akce přeji úspěch :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.