Velký vánoční flám (2.12. - 8.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    tak tentokrát půjdu do akce totálně nepřipravená,nebudu mět pomalu kde rozpěstovávat, jaksi jsem se zapoměla podívat na kalendář tak uvidíme jak dopadnu
     
  2. Googleen

    Googleen Pisálek fóra

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    Ceny se ti přičtou automaticky :)

    No.. snad mi vypadne dost santovských čepiček, jinak ta juta nebude problém :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/12/14
  3. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Zajímalo by mne,kdy bude akce u které se neobjeví žádný problém, ale také žádní hudrálci typu-jéé,to jsou odměny,do toho nejdu apod. Je možné,aby byli spokojeni všichni? Není to ani v reálném životě ani na farmě. Tak ale hudrálci nekažte náladu ostatním:) Děkuji za všechny,které farma i skoro po 5 letech baví a mají ji rádi.:inlove:
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    107 čepic a 89 dárků (těch padá jaksi málo, když jich má být víc jak čepic) tak dárky budu posílat jako dárky :music:
     
    alexandrakerulova00 a Julinka11 tohle ocenili.
  5. Lupina78

    Lupina78 Rádoby autor

    Tak rozpěstováno a není co dělat :) čepic 38 a dárků 46, ale ještě chybí sklidit 2 plochy a baharama tak snad dneska ta 100 bude od každýho.
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  6. evca190

    evca190 Vážený autor

    Pro začátek 127 čepic a 145 dárků ;) Sice se mi odměny kdoví jak nelíbí, ale jdu do toho :p Ještě že je akční na 6 hodin, jinak bych nic neupekla :music:
     
  7. AknedZ05AknedZ

    AknedZ05AknedZ Pisálek fóra

    Čepice: 143 , Dárek: 140 Mám už rozpěstováno.
    Akce je jednodušší, líbí se mi a vypadávatka padají zatím dobře.
     
  8. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Tak já vůbec nevěděla, že nějaká akce dnes bude, protože jsem tu už 2 dny nebyla, a ani se o to nijak nezajímala. V poledne jsem si tudíž všude krásně všechno sklidila, včetně 11 kouzelných stromú. Až před chvílí jsem si všimla, že jsem blbá jak punštok (stojí za mnou můj milý škodolibý manžel, a diktuje, co mám psát :D ), ale co nadělám. Snad to napadá, no. O pěstování obavu nemám, to dám jak nic, ale ty vypadávátka budou horší :) Tak snad to dám, o ten řádek se nemůžu připravit, i když teda musím říct, že s tou kouzelnou mocí to RT tentokrát moc nevytrhli :)
     
  9. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak tentokrát jsem stihl začátek akce, takže super :). Dal jsem první rozpěstovávací otočku, se všemi bonusy trvá 1:04 hod., takže skvělý ;). Mikulášské vypadávátka padaly docela dobře a z první sklizně padlo 79 čepic a 98 dárků.
     
  10. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Začátek 107 čepic a 115 dárků


    Farmeráma 94 - Bahamaráma 210
    listopad 2010
     
  11. SuperKitten

    SuperKitten Zelenáč fóra

    Mě se stonek líbí, jen mohlo být 10%. Komu se to nelíbí, ať dělá slepice a vydělá na hnoji.
     
    alexandrakerulova00 a ezzra tohle ocenili.
  12. Googleen

    Googleen Pisálek fóra

    Počkat, počkat vy po nás chcete DALŠÍ zvířata? To je jako kdyby nás nezruinovaly dožínky:oops::pxD
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  13. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    začátek čepice 69 dárek 67, to je super, jedu ještě děsivku než rozpěstuji na veškerá pole
     
  14. dralva

    dralva Zelenáč fóra

    Tak sklizeny okurky a zasazena juta. dárků padlo pár, čepice žádná. Co je kouzelný strom? Ty čepice bude dávat jen on?
     
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    čepice 141, dárky 140 - snad to půjde...
     
  16. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak 74 čepic a 70 dárků a to jsem měla na jedné ploše růže a na ostatních chlívky a stromy. Použit cukiňák, věnec a mrkváč.
     
  17. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Chjo, Witchy.D, ty nahlodávačko ;)
    Tady píšu, jak na to nemám náladu a místo akce budu vytvářet domácí předvánoční atmosféru, pak napíšeš příspěvek ty, já znovu prostuduju ty dekorky (sýrárnu mám, řádek mě nenadchl) a .... a teď abych stihla oboje ... akci i vytvořit tu předvánoční atmosféru xD
    Ta akce bude na pohodu, když nepůjdu po všem. S tou atmosférou to bude horší :cry: No nic, to jsem celá já. Tak rukávy nahoru a jde se na to!
     
  18. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky vše vespolek,
    první sklizeň 79 čepic , 74 dárků - spokojenost.

    [​IMG]
    Přeji pohodové adventní dny a prima akci.
     
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ziggystardust my moderní farmářky stihneme všechno, takže makééééj :D

    Bude i napečeno, i výzdoba, i akce na farmě....já to tedy v plánu mám, akorát na úklid se vybodnu - Ježíšek se narodil ve chlívě a když vygruntuju, tak by k nám nemusel trefit ;)
     
  20. Chemlon.

    Chemlon. Rádoby autor

    Tak mi napadalo 45 čepic, 47 dárků a ještě mi dozrává plocha růží a další plocha mix.: pórek, špalda, žito. Tak myslím, že dobrý ne? :)
    Ať se Vám daří, šup, šup pro sýrárnu - nemám/chci/dostanu! :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.