Velký vánoční flám (2.12. - 8.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *mermaid*

    *mermaid* Pisálek fóra

    Tak jsem chtěla jen sýrárnu a jednu dekorku na památku (znáte to, není důležité vyhrát, ale zúčastnit se...), a nakonec mám sýrárnu, dekorky všechny tři a z poslední sklizně budou ještě kupóny na pomocníky na přilepšenou. Stonek v nebi oželím, víc užitku budu mít z dekorek v parku. Kdybych pěstovala intenzivnějš, tak bych to zřejmě dala komplet, ale i takhle jsem nadmíru spokojená. :)
     
    skalara.v, babioli a Witchy.D tohle ocenili.
  2. Hopskulička

    Hopskulička Pisálek fóra

    Tak já jsem sice získala, co jsem chtěla, ale přestože používám komfortní pole, superhnojivo (ne na každou setbu, tolik superhnojiva nemám) i bílou nevinnost a dýňovku, tak se mi za celou dobu akce podařilo napěstovat sotva 5000 ks juty. Opravdu mi neni jasný, jak je někdo schopen napěstovat 15000 ks za dva dny (pokud teda k tomu nevstává v noci a nemá čas u toho sedět 24 hodin denně).
     
    Naposledy upraveno: 8/12/14
  3. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    Tak jsem nakonec taky získala všechny dekorky, nejak jsem to předvánočně flákala xD ale kromě prvního úkolu mám vše a už to trůní na chvilku v parku neý půjdou do nebe :p takže díky za akci, takhle se mi to líbí, že si můžu vybrat co udělám a co nee ;) a sýrárna se mi taky hodí, akorát pro toho, kdo nemá myšky je to trochu drahý provoz... na našem trhu je sýr levnější než tři myšky, chtělo by to i tu myškárnu :p

    Hopskulička: oni všichni používají pidipole a MJS a k tomu třeba i superhnojivo a zuzihnojivo...;)
     
    Naposledy upraveno: 8/12/14
  4. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Uf, za 5 minut 12, ale akce splněna. Pěstování juty bylo vpohodě, ale akční vypadávátka ne a ne padat... Ale je to doma a další řada je na stonku :D.

    Všem přeji pěknou hru a málo předvánočního shonu ;)
     
    skalara.v, babioli a evca190 tohle ocenili.
  5. Hopskulička

    Hopskulička Pisálek fóra

    Simík21: No jo, ale superhnojiva i zuzi hnojiva mám velmi omezené množství. Rozhodně mi nestačí na každou setbu. A MJS nemám. Vyrábět ji ještě nemůžu a na trhu je příliš drahá. Musí mi stačit dýňovka. S těma pidipolema si to ještě spočítám, jestli to bude rychlejší než s komfortním polem. Díky
     
  6. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Hopskuličko, není to tak složité. Je důležité mít v zásobě dostatek MJS (mrkvovo-jablečná směs - vyrábí se v marmeládovně ve 4. stupni, nebo koupit na trhu) a funkční kombajn. Na začátku akce si na obyčejných velkých polích napěstuješ dostatek akčních plodin pomocí vody a superhnojiva. Pak velká pole odstraníš (nejlépe z ploch odstranit vše, já nechávám jen některé stromy), dáš pidi pole a zasadíš akční rostliny, zaliješ vodou a při sběru zapneš MJS, případně další vychytávky pro vyšší BZ. No a pak už jen pěstuješ a pěstuješ... Když dopěstuješ daný počet akčních rostlin, zasadíš dlouhodobky, aby Ti častěji padaly akční vypadávátka... Tak to dělám já, tak příště vyzkoušej a přeji pěknou hru :D
     
  7. Hopskulička

    Hopskulička Pisálek fóra

    Vefro_CZ : Díky za radu, zkusím to. Ale častěji mi bude muset stačit dýňovka. Než dojdu do 4 levelu v Marmeládovně, to ještě chvíli potrvá. Mám zatím 3 level v marmeládovně a do čtvrtýho mi chybí ještě 30 000 bodů. :)
     
  8. teta.skrblice

    teta.skrblice Rádoby autor

    Tak se hlásím ,že zdárně jsem dokončila
     
  9. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Hezké ránko..z noční šklizně mi vypadly poslední vypadávatka, tak i já mám akci hotovou, což se divím protože poslední 3 akce jsem neudělala ,právě kvůli vypadavátkam...vzpomínám jak jsem se těšila až budu mít konečně 4 marmeládu a sama si vařit MJS-dočkala jsem se. :)
     
    skalara.v a Ria30. tohle ocenili.
  10. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    Hopskulička: a zkusila jsi urychlit postup v marmeládovně? každý den můžeš použít 5 marmelád na urychlení, když je v marmeládovně zbaštíš (na poličce si jí označíš, pak dáš počet a použiješ tu ikonku v pravo, má teď trochu jiný obrázek, je to ta nad ovečkou)... já si na to na trhu kupuju růžové želé, to je většinou cenově dostupné a dává dost bodíků :)

    • [​IMG] Vylepšit své schopnosti
      Připíší se body na postup do dalšího Stupně na Ukazateli bodů. Bohužel můžete investovat jen 5 produktů denně na zlepšení vaší profese. Tato možnost nejde přes Zásobárnu, musíte přímo v budově, kde chcete zlepšit profesi.
     
    Naposledy upraveno: 8/12/14
  11. Hopskulička

    Hopskulička Pisálek fóra

    Simík21 - to vím, jsem v levelu 89, ale stejně to jde pomalu :) S těma pidipolema jsem si spočítala, že se to dá zvládnout, když má člověk opravdu velké množství superhnojiva. Ale kdybych dala všude pidipole, a že se jich na jednu plochu vejde okolo 180ti, tak by mi superhnojivo nestačilo ani na osetí jedný plochy. Mám sice na to šest super stromů, ale i tak můžu dát superhnojivo tak obden (tzn. vždy když stromy dozrají, trvá jim to cca 16 hodin s ultrahnojivem a se zuzi dávají po 6ti kusech ) . Z toho důvodu používám komfortní pole, protože s nima toho pořád napěstuju víc než s pidipolema.
     
    babioli tohle ocenil(a).
  12. LadyDrakijon

    LadyDrakijon Pisálek fóra

    Vše co jsem potřebovala pro magický řádek jsem splnila chybí mi jen 100 mikulášských dárků, vůbec nepadaj z baharamy jsem jich dostala jen 5 ks po noci a sklizni. Proč z polí tak málo padaj? Nevím jak to do 14 hod dohoním...:cry:
     
  13. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Hopskulička, superhnojivo používam len pri rozpestovaní na obyčajných, už na mini polia mi stačí len voda a samozrejme MJS,ak nemáš postačí aj dyňovka, len to potrvá trošku dlhšie :)
    Edit:nz;)

    Ahoj LadyDrakijon, vypadávatká väčšinou padajú lepšie z rastliniek, ktoré majú dlhšiu dobu rastu. Ešte sa môžeš pokúsiť napísať žiadosť o pomoc vo vlákne Zasílání a výměna dárků
    Držím palce a peknú hru prajem
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/12/14
    skalara.v tohle ocenil(a).
  14. Hopskulička

    Hopskulička Pisálek fóra

    • Necituj prosím príspevok, pod ktorý píšeš, stačí napísať meno.Ďakujem.
    *odstránená zbytočná citácia*

    Díky, vyzkouším. :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/12/14
  15. Linnhe

    Linnhe Pisálek fóra

    Keďže som na minulú akciu trochu kašľala a celkom mi vyšla, tak som si povedala, že aj na túto pôjdem pomaly. Nechala som polia na hlavnej a pestovala akciovku, na lúke zvery a na lesnej ostali stromy. Pomaly som pestovala, zbierala a sledovala, či toho bude dosť na úlohu a čuduj sa svete. Bez stresov sa mi konečne podarilo dokončiť akciu. Mám okrem prvých dvoch (tam mám len prvý) splnené všetky ciele v úlohách a som rada :) Takže aj syrovňa, aj celá stonka aj nálepka (ja idem vždy hlavne po nálepkách :D) sú u mňa a ja si idem spokojne pestovať ďalej čo mi treba .) Hlavne sa mi podarilo sa zásobiť SK čo som rada a už sa trasiem na Vianočné šľachtenie :)
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  16. Lucia11

    Lucia11 Zelenáč fóra

    ak nepríde pomoc od susedov a možno aj z neba, tak to nezvládnem, aj keď sa ešte chystám zberať úrodu. Chýba mi 27 čapíc a na moju prosbu o darčeky nik nereaguje, asi aj preto, že herný nick nemám ako tu, ale RomankaDekanova:cry:
     
  17. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Kdyby tak šly poslat vypadávátka darem ve větším množství,akce splněna od soboty a navíc zhruba 400ks vypadávátek od obojího,těch pár bodů a krejcarů co za to je nemá význam,spoustě dalších by to pomohlo.
    Nebo kdyby se daly ty přebytky prodávat na trhu,cena by asi byla různá ,ale ten komu chybí pár kousků by určitě nakoupil
     
  18. Verense

    Verense Stálice fóra

    Myšky už zařezávaj v sýrárně, dekorky zdobí, jako bonus i kupóny na pomocníky a pár tisíc krejcarů utržených na hnoji. Splnila jsem, co jsem si stanovila, a ještě něco navíc, takže u mě dobrý!
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  19. vladimir1959

    vladimir1959 Pisálek fóra

    Ľudia,potrebujem ešte 16 DARČEKOV-prosím Vás,kto ešte neposielal,POŠLITE MI ICH - budem Vám veľmi vďačný!!!!!!!!
     
  20. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    ahoj tak i já jsem včera akci dokončila, v sobotu jsem napěstovala akční plodinu a pak jsem čekala na vypadávátka měla jsem strach ,aby vše stihlo vypadat,ale nakonec v neděli večer akce dokončená a magický stonek vyplněn všem co finišují držím palce HELENIE
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.