Velký vánoční flám (2.12. - 8.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    mě chybí ještě něco kolem 50čepiček a 60 dárků, nepadá to skvěle, ale přece jen, snad to dám, už mi chybí pouze stonek :)
     
    skalara.v a lacrima tohle ocenili.
  2. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Padl poslední dárek a tím je hotovo.Kvítí dopěstováno už včera,no jako vždy čekala jsem na vypadávátka.Farmičku dám do zvířátkového stavu až zítra,dnes po pečení cukroví a nákupů toho mám plný kecky.A můžu se těšit na šlechtění a to bude teprv pro mě ta pravá zábava.
    Krásný večer.
     
    Naposledy upraveno: 6/12/14
  3. -(Katka)-

    -(Katka)- Pisálek fóra

    :music:taktiež hlásim finiš:music:
    doobeda z cibule vyskočili posledné čapice a krabice tak stonka je už zaplnená. Súhlasím z Rondonom ako písal na začiatku, že to je o ničom, ale čo už...ide to dole vodou, keď aj za neodkliknutie v kalendári mame platiť 2 FL. Pomaly sa budeme báť prihlásiť na farmičku, žeby nám to nestiahlo nejakú sumu z účtu :D .....no nechcem kaziť Mikulášsku náladu. Prajem všetkým nech čiapky napadajú, darčeky s Mikulášom prídu a potom sa všetci spoločne uklikáme v nebi na stonke. pa paa nabudúce:inlove:
     
    lacrima, švestinka a sisinka tohle ocenili.
  4. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak už začínám využívat ten stonek na výrobny ;). Při přestavování farmy do původního stavu jsem dal na plochy nějaké výrobny. Patří k nim kotlárny, továrny na plachty, losí pódia, textilní mlýn, sýrárna, maskovací obchod a na baha továrna na jídelní hůlky, takže výroben je docela dost a zkrácení času se hodí. Jen je trochu škoda, že ten bonus na zkrácení času není spojen s nějakým menším přídělem BZ/BBZ :D.

    Jinak, co se týče vypadávátek, tak docela padají i nad rámec a už je přes 100 od každého :).

    juta: 14 454 / 14 000 ( chybí 0 )
    mikulášská čepice: 812 / 700 ( chybí 0 )
    mikulášský dárek: 916 / 800 ( chybí 0 )
     
  5. mlsnekozy

    mlsnekozy Zelenáč fóra

    Jejda, tak jsem byla bez netu, z této akce nemám nic. Dohánět nebudu, pohořela bych na vypadávátkách. Takže všem co plní, přeji ať splní. Hlavně klídek a krásnou druhou adventní neděli.
     
  6. panzerkoby

    panzerkoby Rádoby autor

    Pěkný večer, i já už patřím mezi ty šťastlivce co jim čepičky a dárečky dopadaly. Řada na stonku mi už pomáhá u výroben. Přeji všem ať v klidu také akci splní. :)
     
  7. mituli

    mituli Polobůh fóra

    tak ja jsem si nejdříve udelala co jsem potrebovala a ted dodělávám v klidku co tam zbylo,takhle mi to vyhovuje vic nez když musim plnit postupne,hezkou nedeli
     
  8. AknedZ05AknedZ

    AknedZ05AknedZ Pisálek fóra

    Už mám také hotovo. A už se těším na další akci.;)

    Přeji všem brzké splnění akce.
     
  9. irka

    irka Zelenáč fóra

    konečně napadáno, úkoly splněny. Doufám, že další akce nebude o nekonečném pěstování rachejtlí
    dobrou noc všem
     
    skalara.v a lacrima tohle ocenili.
  10. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Dopadáno - takže hlásím úkoly splněny a můžu pokračovat v cukroví. Všem co ještě plní držím palečky ať jim to jde od ruky.
     
    skalara.v a lacrima tohle ocenili.
  11. liliana3211

    liliana3211 Perspektivní autor

    v dobrom závidím tým, ktorí ukončili akciu, mne to pada slabo a to som 92 level, nech zjem čokolvek.slabota.ale nevzdávam sa, ešte času mám kusok
     
  12. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Gratuluji všem, co mají hotovo. Na začátku akce jsem byla mimo a myslím, že vypadávátka nedám. Dárky moc nepadají. Jaká je pravděpodobnost, když do toho vrazím prachy, že to zvládnu? Kupoval jste někdo balíček? Dík za radu. ja-pe
     
  13. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    Ja som včera sadila lotosový kvet na striedačku s harmančekom a vypadávatka sa sypali takže do budúcna budem skúšať aj tie rastlinky nad 3hod rastu..
    Akcia ukončená a vám všetkým držím paľšoky a prajem krásnu nedeľu:)
     
    lacrima, švestinka a Julinka11 tohle ocenili.
  14. Jasmina

    Jasmina Pisálek fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš a nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    Úloha ukončená včera...pestujem čo mi chýba...hodne zdaru ostatným...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/12/14
    skalara.v tohle ocenil(a).
  15. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Ahojky všem, akce splněna včera v noci,farma rychle uvedena do původního stavu a zase šup do práce. Tento týden mám krátký,tzn.že do práce pouze 2 dny. Tak další akce a úkoly mohou přijít:-DDD Hezký den na farmě a bojujte,ať splníte to, co jste si předsevzali:)
     
  16. rak328

    rak328 Rádoby autor

    jupí napěstováno už od pátka ale dárky dopadali až dnes ráno tak akce na pohodu všem přeji at stihnou celou hezkou adventní neděli všem:)
     
    skalara.v, lacrima a zemanka01 tohle ocenili.
  17. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    s vánočními dárky je to nějak bledé, do zítra 117 ks , no nevím, nevím :p
     
  18. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj. Gratulace všem co mají hotovo. Já čekám na vypadávátka, napěstováno mám. Tak jsem si říkala že akci zvládnu celou v pohodě, ale co čert nechtěl - v úterý a ve středu nám nešla elektřina asi od 1 hodiny v noci do 4 hodiny odpoledne, tak jsem nemohla ráno sklízet. :cry:>:(. Naštěstí nestihnu jen celý úkol 1a 2 - stonek i dekorace do něj dám. Jupíííí
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  19. WeneeWenee

    WeneeWenee Rádoby autor

    Tak ja čakám , čakám a čakám na vypadávatka !!!! A čakáááám !!!!
     
    lacrima a AknedZ05AknedZ tohle ocenili.
  20. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    nedeľný ranný zber ma zasypal čapicami a darčekmi, mohla by som predávať, keby tu bol dajaký vianočný bazár. Úlohy ukončené, odskúšavam rýchlejšiu produkciu. Prajem všetkým, čo sa do toho pustili, aby to stihli včas ukončiť xD
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.