Velký vánoční flám (2.12. - 8.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jupíííí, dopadáno a jdu to naházet do úkolů :music:
     
  2. marcipánka74

    marcipánka74 Pilný autor

    Tak hlásím taky hotovo :music:, akcička na pohodu :music:
     
  3. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    Tak já také se svou troškou do mlýna vypěstováno už dva dny ,ale vůbec mi nepadají padátka ani z dlouhodobek takže stojím a koukám kdy mi vypadne nějaká čepičky nebo dáreček a běžím s ní do úkolu,no budu doufat,že to snad dopadá,jinak akce docela prima
     
  4. maribeja

    maribeja Stará škola

    Za akci jako takovou dávám palec nahoru ,alce byla pohodová,nyní již čekám na na čepičky a dárečky těch mi chybí poměrně dost ,ale zatím neházím jak se říká flintu do žita a doufám,že mi čepičky a dárečky dopadají a nebo taky ne, nějak se jim ke mně nechce potvůrkám .Všem přeji příjemný víkend a hezkou hru
     
  5. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Souhlasím s maribejou a 1robinsonkou1. Pěstování bez problémů, ale vypadávátkům se moc nechce.
    Ale ještě je čas - a po zkušenosti z dřívějších akcí jich napadá možná pak dost. No uvidíme. :)
     
  6. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Zdravím všechny....tedááá vy jste fofrníci:DJá mám:
    Juta:10 649+zasázeno
    čepic:628
    dárečků:725
    Jedu polehoučku,ale zvládnu to a to je hlavní...myslím,že zítra by mohlo bejt hotovo:music:Ten kdo má hotovo tak gratuluji a ty co ještě pěstují jako já tak držím palečky;)
     
  7. kacaba57

    kacaba57 Rádoby autor

    Ahoj všem, mám hotovo, poslední padátka vypadaly z heřmánku. Jsem ráda, že jsem to stihla, protože zítra zabíjíme a nebyl by čas. Přeji všem ať se drží a udělají vše co chtějí.
     
    Laca-25 tohle ocenil(a).
  8. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    Ahojky,tak já po dlouhé době také přispěji,napěstováno mám od rána,čekám na čepičky.Ale jsem v klidu,do pondělka času dost,těm,co ještě pěstují,držím palce.
     
    AknedZ05AknedZ a marcipánka74 tohle ocenili.
  9. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak já nestíhám, ale je to má chyba. spousta práce a zapomínám sklízet. rostlinky dopěstuju ale vypadávátka asi nedopadnou ale neva :)
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Vypadavatka od rana v pohode, sice nevim kolik ceho, ale to si pohlidejde spis kdyz bude vyrazny rozdil... pestuju na ne uplne vsech polickach, ale hlavne 6 hodinovka mi nevyhovuje... s vodou je to 3*, nevstavam, ale hlavne se nevyplati na noc - na to je zase moc kratka...

    Vypadavat ma 250 vypadavatek/den, v tuto chvili ma byt 812 ([4.ukol]+97 ) nebo chybet 688, mam 1693 (chybi 0 ), mam 112% hotovo.
    Stav kytky : idealne 7574 kusu (2334/den, [4.ukol]+774 kusu ), mam 11717 z 14000 (83% ).
    Zatim uplynulo 54% casu, zbyva 66 hodin.
     
    evca190 tohle ocenil(a).
  11. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Tak já mám od včerejšího večera vše co jsem chtěla. Tj.: dekorky a sýrárnů. :) Ostatní se uvidí, ale vypadá to, že dám celý úkol v pohodě. Pádá to sice pomalu, ale určitě toho bude dost.
    Tak ať Vám padají čepičky ;)
     
    AknedZ05AknedZ a evca190 tohle ocenili.
  12. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ahoj, já mám hotovo od včera, SHáčkovala jsem o 106, protože po cca 3.tí točce jsem zjistila že mě to nebaví. A SHháčkovala jsem tak vydatně že jsem si v zápalu honu na vypadávátka nevšimla že mám skoro o 3tisíce kusů akčního navíc. Stále hledám nějaký moment, záblesk, nebo pořádnou ránu do čela, kdy mě akce zase začnou bavit a nebo přestane bavit farma. Nedaří se ani jedno ani druhé. Ráno vstanu, po povinnostech jdu na farmu, sklidím, vypnu, v poledne zapnu, sklidím a možná si vzpomenu poslat dárky, večer zjistím že do další sklizně usnu, poSHháčkuju, pošlu dárky (hodně sousedů mezitím už dostalo - plný počet), sklidím a zaseju a pak se divím že mám kytí ještě na jednu akci.Toto je asi na dlouho poslední pěstovačka co jsem jela, svrběly mi ruce ale rychle to přešlo, bohužel až moc rychle. Nevím jak se nakopnout buď tak nebo tak:(. Ono se to nějak vyvrbí, chtělo by to asi cvak a dráty od modemu visí v luftu;)
     
    1robinsonka1 a -(Katka)- tohle ocenili.
  13. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Vánoční flám hotov jupí :):):)


    Farmeráma 95 - Bahamaráma 211
    listopad 2010
     
    KOKO5169, evca190 a AknedZ05AknedZ tohle ocenili.
  14. AknedZ05AknedZ

    AknedZ05AknedZ Pisálek fóra

    Ahoj všem,
    už mám taky napěstováno, jela sem na pohodičku a ne vše jsem odstranila z plochy.
    Chybí mi 112 čepiček a 168 dárečku. Na noc nahodím růže a do neděle bude určitě hotovo.
    Akce se mi líbila, hvězdičky se šiknou a mám radost ze sýrarny. Tu jsem neměla.

    Přeji všem brzké dokončení.
     
  15. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Zajtra večer by som mala mať všetko dopestované.Čiapok mi chýba niečo cez 200 tak sa potom hodím na dlhodobky. Mala by to po dlhom čase byť akcia ktorú som stihla dopestovať celú ak mi to vyskakovátka nepokazia. ;)
     
    1robinsonka1 tohle ocenil(a).
  16. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Dobrý večer všem,tak já na hlavní farmě hotovo a na zbylých mě chybí nějakých 20 dárečků,takže ty vypadnou ráno a bude hotovo všude.Teď jen přemýšlím,jestli dekorky nechám chvíli na ostrově,nebo je dám do stonku,jsou moc pěkné,uvidím však času je dost je tam dát.Hezkou hru a zdárné dokončení akce. ;):)
     
    1robinsonka1 a skalara.v tohle ocenili.
  17. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    ahojky, tak já mám od včera napěstováno, ale ty potvory čepičky a dárečky nějak slavně nepadají...ale nevadí, farma je v původním stavu a z dlouhodobek určitě napadají. Chybí cca po 150 kusech od každého.
    Akce pohodová...ráno sklidím oříšky, nasadím karafiát, odjedu na vánoční trhy do Drážďan a večer po další sklizni dlouhodobek bude určitě dopadáno.Tak všem hezkou hru;)
     
    Mersi7, 1robinsonka1 a AknedZ05AknedZ tohle ocenili.
  18. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak už jen několik kousků čepic a dárků a bude to :p. Předpokládám, že při ranní sklizni už vše vyskáče a budu to mít komplet :).

    juta: 14 454 / 14 000 ( chybí 0 )
    mikulášská čepice: 673 / 700 ( chybí 27 )
    mikulášský dárek: 755 / 800 ( chybí 45 )
     
  19. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Tak mi už chybí jen 145 čepiček a 173 dárečků - snad to dopadá.Jinak sýrárnu mám už na ploše a to je to hlavní pro co jsem akci dělala, takže, když to nedopadá, taky se nic nestane.Všem přeji pohodové farmaření
     
  20. sisinka

    sisinka Pilný autor

    chybí mi 60 dárečků, čepice hotové a navíc mám přes 2000 juty. Jooo, to je tak, když chodím do práce a nepočítám...Dekorky jsou moc hezký, mám je v parku, na stonek je ještě nechci dát.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.