Velký třesk (30.12. - 4.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    s akce mám Skvělý ohnostroj celkem to ujde za to že jsem byl den o půl bez Pc ;).
    Těm co dokončili gratulka.
     
  2. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Milí farmári, keďže v novom roku som tu prvý raz, dovoľte mi, aby som Vám do nového roka popriala len to najlepšie, hlavne veľa zdravíčka, ale k tomu aj šťastia , nech sa Vaše sny plnia.
    S novým rokom som zmenila aj svoju vizáž a zo sladkej maliny sa vykľula krásna blondýna ;)
    Veľký tresk som dokončila aj keď na slepo, keďže na fórum som sa nevedela dostať , a už sa teším na ďalšie akcie .
    Ešte raz Vám všetkým prajem všetko dobré v novom roku.
     
  3. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Podle mě je fakt nutné co nejdřív udělat co nejvýš Legendu. Před pár dny jsi psala, že ji máš na 15%, což je opravdu málo. Já jsem s ní na 22% a přijde mi, že každé procento je teď hodně znát. Chtělo by to zvýšit aspoň na těch 20%. Zvlášť ten úkol s rostlinstvem jde dobře. Sama bych na to vlastními silami napěstovávala dlouho, proto jsem kupovala co nevýhodnější plody (dobrý poměr cena/protihodnota) a naopak prodávala svoje výpěstky jiných druhů, u kterých mi protihodnota byla jedno, ale velmi mě zajímala cena (abych si tím vydělala na nákup těch pro mně výhodných). Takhle se dá úkol v družstvu, který vyžaduje rostliny a plody, udělat během pár dní do 10. úkolu.
    Úkol se zvířaty je náročnější, jde to s nimi pomaleji, ale stejným systémem - prodej těch, za které dostanu hodně a nákup levných s vysokou protihodnotou, to jde do 10. úkolu také docela svižně.
    Takže vyhrnout rukávy a šup ať už tam máš tu dvacítku. ;)
     
  4. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Krásný večer,
    tak za první volný lístek, získaný z dekorace této akce jsem si vytočila...
    [​IMG]
    asi v hodnotě 800 000 krejcárků ;) A rázem se mění pohled na tak "obyčejnou" akci ;)
    Jinak padátek asi 500 navíc a to jsem to neurychlovala ani kaštanovým řádkem.

    Edit Pruhovaná :D to je za tu sněhovou peřinu :D taková drobná kompenzace, kterou beru klidně co tři dny :D :D
     
    Naposledy upraveno: 4/1/17
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Andulííí - taky mně ten zelenej lupen přinesl mutanta :p
    [​IMG] :D:D
    Asi jsme byly hodné :p:music:
     
    Naposledy upraveno: 5/1/17
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jsem šel ráno domů po noční - 15 cm sněhu, v některých místech závěje až 40. Do odpoledne bylo ještě hůř. Chodníky neuklizené, jó to není simulace, to je život!
    Akci jsem nakonec udělal celou a tak se těším na ten velký třesk, až chytnu jednu děravou fusku. Akorát nevím, jestli prásknu s PC nebo se sebou.
    Sakrblé, já jsem ten bazmek dal na ostrov teprve před hodinou a ještě jsem kvůli tomu musel dělat stěhovací manévry, abych viděl, jak krásně prská...
     
  7. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Akce hotová v pohodě,chci se jen pochlubit,že mi padají úžasně ptáci z bedny....vrána do šestého šlechtícího úkolu a podobně,až jsem se musela jít podívat co to je,vrány nešlechtím,není kdy.Hned jsem to musela všude říct,nejdřív jedna do druhéhoa pak asi tři do toho šestého.Přeju dobrou noc a hodně zdaru ve hře i v osobním životě:D.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.