Velký třesk (30.12. - 4.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Hojky, pěstování se táhne jak smrad od Litvínova... Zvlášť, když si nejmenovaný íkvoš zapomene zbaštit né oběd, ale MJS. A tak mi chybí ještě 1264 pyrokytek a 863 ohnivých a abych to mohla odpálit, tak ještě 44 třísek. Snad to do rána zmáknu. Zaseto je, tak uvidím...
    Všem přeji zdar a sílu k přežití toho nekonečného čekání, až to uzraje.
    A ti, co mají už fajront, tak nechť se věnují nějaké bohulibé činnosti - jako třeba preventivní léčbě chřipky, zánětu průdušek či ledvin atp.
    Posílám jim gratulku! Eli
     
  2. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Tak i já jsem v pohodě před chvílí dokončila celou akci najednou. Teď se musím ale vrátit na první stránku abych zjistila, co se na co staví. Mám v těch ohňostrojích trochu zmatek. Zjistila jsem, že i z minulých silvestrovských akcí mám nějaké v liště a nejí jich zrovna málo. Za chvíli se staví dcera na kávu, tak pak budu pátrat co na co a snad to do příštího Silvestra stihnu. Těm co mají hotovo, gratuluji, těm co ještě na něco čekají, držím palečky, ať dopadá, to co má. Akce se mi líbila. Podle mně byla na pohodu a bez stresu. Stonek sice není, ale bude zase někdy příště.
    Jo a ke kuřatům se normálně stále ne a ne dostat. Vypadá to, že dnes budou bez krmení.
     
  3. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já jsem konečně dodala potřebné věci do akce. Napěstováno bylo včera po polední sklizni, padátka pak dopadala dnes brzy ráno ze špaldy, která překvapila, vyskákalo mi z ní 137 padátek, bohatě to stačilo na dokončení akce, ale neměla jsem ráno dost času si to tam naházet. Takže teď naházeno, ohňostroj posazen do parku a teď si ještě musím přečíst, co mi vlastně ta dekorka přináší dobrého.
    Vítám oraz, ty osmihodinovky moc zábavné opravdu nejsou.
     
  4. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak dnes ráno hotovo. Dopadáno třísky včera odpoledne, dopěstováno dnes ráno.
    Ještě bych si někde mohla postavit ten Velký třesk, že? ;)

    trochu statistika
    zbývá času: 22:30 hod.
     
  5. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    tak já mám také hotovo - dekorku ani nikam nestavím, nějak se mi nezdá čekat na cosi 72 hodin
     
  6. šebejda

    šebejda Baron fóra

    tydýtková.....počet ti zodpověděli kamarádi o pár řádků výše. Ale já mám takovou zkušenost, že se nevyplatí těch produktů dávat příliš mnoho. Já krom jiného s MJS používám cukino-jablečný koláč a královské želé. Když použiju více kusů od každé marmošky + pinky, zablokuji si všechny zlaté sloty. V případě, že přichází nová akce, jsou zlaté sloty obsazené a není kam dát např.vánočku,bílou nevinnost či růžové želé.Dívám se, kdy začíná další akce a použiji výše zmíněné věcičky tak, abych na začátku akce měl volné ruce pro naplnění zlatých slotů. Nemám recept na Pinkí a je mi líto jej využívat jenom na diamantový slot. Takže většinou baštím 3 až 5 marmošek a posilním je Pinkí. Ale chápu, že diamantový slot je jasně daný pro MJS, jde jich tam narvat hromada a ostatní sloty se dají využívat i jinak.
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ahoj vsem, neni moc casu se rozepisovat, tak jen ve strucnosti hodnoceni:
    2 kytky na 8 hod. otravne dlouhe, odmeny nebetycne nudne, celkovy dojem: akce tahnouci se jako velmi neliby smrad tzn. lidove receno: totalni vopruz! Az jednou dospeju a nebudu tvrdohlave trvat na plneni vsech bezduchych akci (dej Buh, at k tomu dospeju a je to co nejdriv), dalsi podobnou s nejvetsi radosti vynecham. Jako ve skole: 4

    PS: Kdo prelozil nazev akce jako "Velky tresk" ma nejspis problem s prstokladem, neb akce se mela jmenovat Vlekly tresk.
     
    Naposledy upraveno: 3/1/17
  8. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    šebejda: No jo, to máš pravdu. Nepoužívám sice produkty na BZ, ale Růžové želé nebo Vánočku + Bílou nevinnost ano, což už by byl problém. MJS tam mám pořád, a když jich tam dám těch 37, tak o to vyjde o jeden méně, než kdybych dávala jako teď každý den. To není velká úleva, ale MJS si vyrábím a alespoň nezapomenu.
    Pinkie pie koláč taky běžně nepoužívám, ale mám za to, že se ve slotech nezobrazuje, že se zobrazí nahoře v erbu - jako ostatní bonusy... Je to tak? Vlastně - já to zkusím...

    EDIT: Jasně - PP nezabere slot, jen se přilepí růžový papoušek (či co to za růžovou věc) na slot k produktu - mně teď zrovna na MJS.
    Alespoň mám vyzkoušeno, díky vám moc za pomoc ! A zítra dáno to tam namáznu v 37ks.
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak odpoledne hotovo, zadny rychlik, jen dve plochy... tri sklizne i neefektivni noc, protoze s padatkama jsem nemel problem, to nastesti ted padalo fakt dobre... jedu MJS, ale PP na to nedavam, protoze i s ni to neni 24 hodin, ale zase clovek nezapomene, takze to delam jen kdyz je Desivka nebo tak, kdy mam v dalsich slotech neco "dulezityho" co se tim prodlouzenim ziska tedy vyhoda co ma smysl...
    No tak dalsi akce to bude slozitejsi kvuli praci a taky kdyz trochu blbne i hra samotna...

    Vypadavat ma 180 trisek/den, v tuto chvili ma byt 749 ([4.ukol]+89 ) nebo chybet 151, mam 1344 (chybi 0 ), mam 149% hotovo.
    Stav ohnostrojovych : idealne 5616 kusu (1350/den, [4.ukol]+816 kusu ), mam 6832 z 6750 (101% ).
    Stav pyrokvetu : idealne 5616 kusu (1350/den ), mam 6832 z 6750 (101% ).
    Zatim uplynulo 83% casu, zbyva 20 hodin.
     
  10. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Hotovoooo!!! teď si počkám 72 hod na 1 lístek zelený na kolo štěstí a to si pak určitě vytočím 1 ks zuzanino ultra hnojivo :((((Ještě že je to spojeno s 5000 BZ, mám to umístěno na baha louce pro dekorky tak to budou tropické bodíky...:))))
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak nevim, ta akce ještě běží nebo neběží o_O Sice mi z polí lítaj třísky, ale někdo mi ukrad časomíru. Leda že by zmizla z důvodu dokončení akce o_O:eek: Máte to taky tak ?:eek: Som z toho volako zmetená o_O
     
  12. jankami

    jankami Pisálek fóra

    hlásím hotovo jen mám problém nemohu dekorku vložit na plochu čim to je? poradí mi někdo?
     
    petaM2001, Apachie1 a dana9494 tohle ocenili.
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    skalara.v : presne tak, zmizi kdyz dokoncis...

    jankami : zaklad je Stojan na ohňostroj na nej 4x Větší třesk - to nove znaceni co neodpovida nazvu spojene dekorky mi tak nejak nevyhovuje...
     
  14. jankami

    jankami Pisálek fóra

  15. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Napadl sníh tak mi to prokluzuje ale i tak jsem už na cílové rovince. Rostlin už mám dost a třísek mi chybí 44 kusů tak to snad dopadá v klidu. Všem kdo dokončil gratuluji a kdo prokluzuje se mnou tak hlavu vzhůru je to už jen kousek.
     
  16. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    ahojte
    akcia ukončená:D
    len sa mi nedá nikde umiestnit ani otvoriť dekoraciu väčší tresk:(dakujem za info:)
    Tassadar11 dakujem...už to ide
     
  17. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj kristinabesinova, väčší tresk sa samostatne nedá umiestniť, je to upgrad. Musíš ho dať na základnú dekoráciu Stánok s ohňostrojmi
     
  18. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Tak já mám od odpoledne hotovo.Ani jsem nechtěla akci dělat celou,ale pokud se moc nesnažím,jde to nějak samo. Dokoncce jsem tentokrát vydržela a naházela jsem vše do úkolu najednou. Dekorka už dekoruje a už delší dobu se chystám na ordung(bilanci a úklid)ve stodole.Nějak ztrácím přehled co mám dávat na plochu a co ne.
    Tak zas při příští akci ....
     
  19. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Nejsem tu tak dlouho, tak se ptám jako naprostý neznalec - těch více MJS lze posílit PinkiePie pouze za pomoci řady na stonku? Bez této řady můžu použít vždy jen 1 MJS, nebo ne?
     
  20. nyvltova13

    nyvltova13 Pisálek fóra

    hotovo příště se na takovou akci vyprdnu
     
    petaM2001 a Xenie6161 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.