Velký třesk (30.12. - 4.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    to aby nepozorný farmář mohl prskat že špatně nasadil
     
  2. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    taky mě sluníčko láká víc než sedět u PC a klikat a klikat a co z toho????
     
  3. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Čekal jsem nějakou pecku na závěr roku, něco z čeho si sedneme všichni na zadek - no bohužel nic se nekoná. Pro mne zklamání a čím dál víc jsem bez impulzu, hrát tuto hru dál. Potřebuji něčím nakopnout, ale tato akce to tedy není. Všem kteří do toho jdete, tak ať se daří - hezký sluníčkový den všem.
     
  4. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Zklamání,snad bude narozeninová akce lepší:(
     
  5. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    Tak pro mě jsou největším lákadlem ZB, takže do akce jdu. Snad to zmáknu celé ;)
     
  6. tepui

    tepui Mistr fóra

    Ahojky Lyžařko,
    tak to ti závidím že tam máte sníh.Taky bych šel kdyby bylo po čem sánkovat.
    Jinak akce stejně "dobrá" jak ta vánoční.Jde to s Farmeramou od 9 k 5.
    Čím dál tím horší akce.Co takhle udělat jednu za měsíc?To asi nee nebyl by příjem peněz od hráčů.Kdyby se aspon snažili.
     
  7. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Kolegyně a kolegové farmáři, RT nám dalo jasně na vědomí, že se na Silvestra a Nový rok máme radovat a veselit s přáteli, nacpat do sebe spoustu dobrého jídla a pití, protancovat nejedny boty a příchod nového roku 2017 máme přivítat s kocovinou a opicí za krkem. ;)Den 30.12.2016 máme věnovat pořádné přípravě na rozloučení se starým rokem 2016 a 2.1.2017 mnozí už budou v práci či zaměstnání a ti šťastnější budou ještě přemýšlet kolik ten jejich drak má vlastně hlav a která bolí nejvíce. xDxDTakže se touto akcí nemáme příliš vzrušovat a dát si od hry na dobu od 30.12.2016 do 4.1.2017 oddech. Koneckonců i reálná pole a zahrádky zakryl sníh svou bílou peřinou a taky jim dopřává zaslouženého oddechu a času k nabrání nových sil.
    Takže nezbývá než doufat, že Velký třesk odstartuje něco úžasného, fenomenálního, něco, co nám všem vyrazí dech..... tak tomu přeci bylo i v dějinách této planety a já se budu těšit. Doufám, že nebudu zklamán.8):D
     
  8. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ahojte, tak i za mě je tato akce zklamání. Docela nuda. Ani se mi nebude chtít kvůli tomu bourat farmu. Sice, jak se znám, nedá mi to a akci budu dělat, ale tak nějak ze setrvačnosti..Minulá akce byla parádní, nějak jsem se namlsala, že na konec roku to bude ještě větší pecka, a ono prdlajz..
    Krásný den, LF
     
  9. satelit

    satelit Hvězda fóra

    U sousedů je to jinak ;)

    [​IMG] [​IMG]

    EDIT: Tak už je to u nás opraveno
     
    Naposledy upraveno: 29/12/16
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tešil som sa na túto akciu ale je to pre mňa sklamanie.Akcia pre mňa nezaujímavá.A čo s toho plynie?Bude aj bez mňa že áno?
     
  11. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    satelit: Díky že ses kouknul. Tak to nejspíše bude správně.
     
  12. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Jak ráda bych :D ale musím na sedmou do práce ... Jak se říká jak na Nový Rok, tak po celý rok ;) alespoň si udržím práci :D
    Ale to nic nemění na tom, že bych ráda měla záživnější akce ;) hlavně TY očekávané ;)
     
  13. Nefertiti

    Nefertiti Rádoby autor

    Ahojte farmářky a farmáři, do akce jako vždy jdu. Nejprve půjdu pro banány a superkrmivo a pak se, podle toho, jak to bude padat, uvidí :) Přeji všem krásný den :)
     
  14. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pěstovačka a vypadávátka! Také jsem zklamaná, závěr roku na farmě jsem si představovala ve větším stylu! Odměny nic moc, pouze banány a hvězdičky jsou vítané! Trochu jsem vyčistila hvězdné konto na rozšíření hnojiště!!! Plním každou akci, tak půjdu i do této a jsem zvědavá, co nás bude čekat v novém roce 2017! Všem přeji pěkný zbytek starého roku a šťastné vykročení do nového roku 2017!;);););)
     
  15. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    ahoj farmari, me se akce nahodou libi... Jelikoz se me silvestrovske oslavy netykaji v realu, farma moc pece potrebovat nebude, tak si uziju plnymi dousky tech rostaku doma, vyrazime nekam na hory na prochajdu, uzijeme si volna a farmu zvladnu v mezicase taky :p Takze ja jsem nadsena ;) Jinak samozrejme chapu, v podstate je akce vcelku nezajimava, ale o to min nas bude mrzet, kdyz ji nedodelame, ne? :)
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, dyť je to dobrý ,-) co pořád čekáme, kdo bude mít čas si zahrát tak nějaký úkol splní (hlavně nižší levely). Vtipné je to, na závěr roku ohňostroj patří, tak se bavme. Velký třesk raději ne, abychom se nepropadli do let minulých ,-))))
     
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Do akce jdu, s nemocným dítětem jsem stejně doma, chlapci jsou na dřevě, takže mám na starost reálná zvířata, atd. od toho na pár minut k farmě skočím vždycky.. akorát mám jednu plochu a asi konečně mrknu, jestli nejde někde ušolichat další políčka na pěstování po výbězích, stromech atd., kde mám zásobu zvířat, plodů dostatečnou a nemusí na ploše být...
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    animace, jsou opraveny, bohužel zase zavládl šotek a při šesté aktualizaci, se nezměnil odkaz na novou grafiku :(. No hlavně když ji sousedi mají od nás :(.
     
  19. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    kalendář byl super i ceny a že nejsou nic moc tady mě nevadí...i tak jdu do toho aspoň že nejsou krátký na čas
    nemusím to moc hlídat ..tak nebudte naštvaný je to hra
     
  20. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Mě se to líbí, bude času habaděj i na ostatní co k Silvestru patří:):):)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.