Velký třesk (30.12. - 4.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 30kvido

    30kvido Pisálek fóra

    Tak jedu na jistotu - vzhledem k tomu, že dělám jen na hlavní ploše - udělala jsem jedničku celou, nyní jsem se prohrabala do pětky kterou udělám taky celou, kvůli banánům a potom se vrátím ke dvojce, abych udělala aspoň jeden upgrade... a pak se uvidí. Přeji všem do roku 2017 zábavné farmaření...
     
  2. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj zdenka.59, nehľadaj stojan, ak si ho už vylepšovala. Hľadaj názov v inventári toho už vylepšeného, podľa toho koľko krát si vylepšila. Zložená dekorácia sa už nerozloží, skús pozrieť na dekorku, pod jedným názvom ju určite nájdeš :)
     
  3. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    šebejda není to jen u tebe, já jsem na tom stejně. Abych nebyla trochu mimo, vypadávátek už mám 930 a jednu rostlinku napěstovanou. Na noc jsem dala kuřátka a zítra dopěstuji to co schází. Odevzdám pak vše najednou. Hezký zbytek večera všem
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak nastipany stromky uz mam, ted jen ty vysokoteplotni kytky :)
    Chybi jedna otocka a kousek, tak se uvidi, jak moc ten kousek bude velky...

    Vypadavat ma 180 trisek/den, v tuto chvili ma byt 596 ([3.ukol]+146 ) nebo chybet 304, mam 1045 (chybi 0 ), mam 116% hotovo.
    Stav ohnostrojovych : idealne 4468 kusu (1350/den, [3.ukol]+1318 kusu ), mam 4906 z 6750 (72% ).
    Stav pyrokvetu : idealne 4468 kusu (1350/den ), mam 4906 z 6750 (72% ).
    Zatim uplynulo 66% casu, zbyva 40 hodin.
     
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    šebejda, taky mi trvá hodně dlouho než nakrmím kuřata - a musím po jednom, když se snažím krmit "hromadně", nezobrazují se mi žádné dárky....

    K akci: od včerejška hotovo a takovou nudu už nechci, pěstuju salát a mrkev :D
     
  6. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    šebejda-také mě to dělá:kuřata se nezobrazí,až když se třeba 2x vrátím,potom nejdou zase poslat dárky,když to u jednoho jde,tak to nejde vedle,jen prázdná plocha a tak přeskakuji z jednoho na druhý,dokud to nenakrmím.Dělá už to tak 3 dny.Hledala jsem jestli se někdo ozve,že je chyba a nic jsem nenašla.
    Jinak akcičku také pomalu dojíždím,padátka jsou,ale nějak jsem se zasekla na kytkách.

    A ještě stím přihlašováním do hry mám to samé jako GordonSargent,končím na 55% a také musím ukončit a najet znovu na hru a pak OK
     
    Naposledy upraveno: 2/1/17
  7. doben

    doben Ikona fóra

    Tak už mám taky splněno.
     
  8. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    pre mňa najnudnejšia akcia ,akú mohli dať :cry:
    padátka mám,len ešte jeden druh kytiek treba dopestovať :-(
     
  9. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    ahojky
    akciu mám už skoro splnenú:D
    a neukazuje sa mi nálepka:oops:
    je to normálne ?o_O
    na podpore mi stale zkazuje. že vraj chyba>:(
     
    Naposledy upraveno: 2/1/17
  10. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj tak akci jsem odpoledne dodělala byla celkem na pohodu,jinak k farmářům co se jim špatně zobrazují kuřata patřím také už tři dny.
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kuřatama posloužit nemůžu, ale také farma už třetí dne zlobí a to při přihlašování. Na první pokus se často ovečky zastaví na pět pět a musím to znovu shodit na prohlížeč a opět se přihlásit, pak běží vše bez problému. Vyčištěno, alespoň v počítači mám:)
     
  12. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Ahojky.Takže vypadávatka mám 887 a rastliny: KO - 4228 a OK - 3617. Snáď sa mi to podarí dokončiť. Taktiež hlásim problém s kuriatkami. Želám krásnu a úspešnú hru. ;););)
     
  13. Ria30.

    Ria30. Guest

  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tahle akce mne neskutečně baví, protože neskutečně nestíhám... snad se propěstuji až k tomu ohňostroji 2017... mám před sebou jen jedno a půl kola...
     
  15. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    ráno sklidím posledních 500 ks pyrokvětů a akce je hotová..padátek je přebytek,jela jsem jen na dvou plochách a to ještě na jedné s pár stromy a lasičkou..měla jsem i nějaké prostoje,ale akce se dala zvládnout v pohodě...odměny spíš nic než moc ale KFC je sfině :)
     
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    šebejda - jsem ráda, že s těma kuřatama nemám problém jen já (fakt se mi nechtělo čistit kompa xD). Poslat jim dárek či zprávu vyžaduje hodně trpělivosti. Včera mi z toho už málem hráblo >:(
    Doufám, že odměny v příští akci budou lepší, jinak si budu pěstit do stodoly (beztak je tam jen průvan). RT - snaž se trochu :)
     
  17. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Tak akce dokončena a ted hurá do levelu 100 ;) Akce pohodová, a to jsem měl velké prostoje .... ;) a jel jsem tak jen na 3/4 plochy

    Na tři krále o level dále ;)
     
  18. kastrolek

    kastrolek Pisálek fóra

    mám veliký problém,dokončila jsem akci Velký třesk a ted mi nejdou dát dekorky na plochu ....prosím poradte mi.
     
  19. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    ahoj akce u mě splněná, plním každou a je mi jedno, jaké jsou odměny. Jinak s kuřatama úplně stejný problém a od včera i s přihlašováním, buď se to zasekne na 55 % a nebo sotva mě to přihlásí, tak okamžitě vykopne. Přeji všem hezký den
     
  20. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj kastrolek,
    to bude asi tím, že je potřeba na plochu posadit Stojan na ohňostroj a na něj posazovat upgrady, které samostatně na plochu nedáš.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.