Velký narozeninový banket (21.1. - 29.1.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kolo štěstí stávkuje,tak jedu skoro normálně. Položeny 3 záplaty. Dalších 40 čeká ve frontě ,než se domele krmení pro zvěřinu. Jinak se do toho pořádně opřu až zejtra ráno se třemi řádky na SH. Kolo již pokoušet nebudu.o_O
    Zatím se mi to jeví o kapánek lepší,díky docela velkýmu plánu. No uvidíme jakej bude další.:) Příště bych raději uvítal pohled se shora,jako tomu bylo doposud!8)
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jde to dobře, 45 her bez bonusu, pohled shora, zdola, ze strany nedělá mi problém, přetahovaná taky v pohodě ;) pořád lepší než záplaty s příslušenstvím :p dobrý nápad chválím.
     
  3. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Hlasim, ze riadok za chvilu bude riadkovat. Budem este hrat, ale prilis vela nie, nemam teraz cas (pracovne zalezitosti).
    [​IMG]
    Vsem prajem peknu vecer!
     
  4. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Tak nevím,co dělám špatně.Krabice mám namleté,po položení prvního dortu už ale nemůžu přikládat,zčernaly mě dortíky a nepohnu s tím.Pomoc.:oops:
     
    kája53 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Tak aj ja uz stonku pojdem skladat a pak se uvidi.:p..nech sa vam dari a fajn hru

    [​IMG] [​IMG]
     
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Otázka: Položím 7-8 jahodových koláčov ku sebe (dávajú mince),kurzorom prejdem ponad koláče a nad jedným mi ukazuje,že momentálne mám 12 mincí,o koláčik ďalej je to už 14 mincí,keď sa vrátim kurzorom,tak opäť 12 mincí a keď idem odkliknúť a ukončiť hru,dá mi to 10 mincí!o_O To isté aj SH,SK. Má to niekto podobne?,alebo si to nikto nevšimol?
     
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121 tato vizuální chyba byla doslova před pár minutami opravena. ;)
     
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Dob ďakujem,ja som tiež doslova pred pár minútami dohral,tak dúfam to už bude ok. Fajn hru.
     
    kája53, tmell a -Jara05- tohle ocenili.
  9. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Všetko najlepšie Farmerama:inlove::D

    [​IMG]
    riadok už mám zaradený v obľúbených, na kolese nešťastia sa mi dnes pošťastilo 3x100%, do slotov som šupla 200 a 100% + 3xJack Darček, párkrát som otočila láskavec, keď už boli tie bonusy a po Topke trochu prievan v stodole, tak to odsýpa, zdá sa, že proti záplatám je minihra vylepšená, dajú sa naskladať slušné kôpky hnojív, SK...


    [​IMG]

    Nech sa vám darí;)
     
  10. 14087

    14087 Hrabě fóra

    DANKA722 super já jen zírám.. šikula.. já zatím trapně takto xD
    [​IMG]
     
  11. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tak hotovo,,stonka stonkuje a piccola su tiez doma..nech sa dari....musela som si dat nieco sladke,,,lebo ta grafika krasna na tortickyxD
    [​IMG]
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Také jsem to před chvílí dotáhl na stonek. Beru hlavně hvězdičkové mince a výsledek je zatím tento. ;)

    upload_2022-1-21_21-33-31.png upload_2022-1-21_21-33-38.png
     
  13. janar53

    janar53 Rádoby autor

    To jako že máte všichni hotovo? Po asi 5.hodinách?. protože to asi hodinu nešlo? Já jsem vytočila 100%, dala Jacka, zelený, vrtule a jsem na 60. Jak vy to děláte, jsem z toho PAFF
    No a zlatý záplaty, ale jak je vidět, vám, kteří jste hotoví, to nevadilo
     
    Naposledy upraveno: 21/1/22
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Poskládala jsem pár prvních sladkých dominových kostek, zisk 11 mincí, jahodám se u mne nedařilo, ale to zelené, co dává body, padalo dost. Uvidíme, řekl slepý hluchému a šli s beznohým do kina na němý film. Času kotel, někam se snad propěstuju, promelu a proskládám - nejlépe k řádku, abych mohla doufat v odměny ze hry. Ty floreny by bodly, konto jsem dost vyluxovala a klobouky nějak z Piccolek nepadají ;) Gratuluji rychlíkům, holky nezklamaly, i chlap se pochlubil. Mezi děvčaty mi chybí Gordonka (ta ale tuším říkala, že do prvního Večerníčku už se hnát nebude) a naše Angličanka Alexandrička, že by ten časový posun? :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 21/1/22
  15. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Taky jsem poskládala jahody na 16 mincí a dalo mi to 6 mincí tak nevím !:oops:
     
    Peto121 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    zrovinka jsem aktivoval řádek ve stonku, mám zaseto na pohopolích,
    od zítřka pojedu jenom s kombinací MJS + voda + hnůj.
    Farmaření zdar! kája53
     
  17. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Y_n_O nebol cas vcera ;)
    ale dnes doobedu to dam ;)
     
  18. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Unístila jsem první dlaždici s jahodami a v oknech mám dlaždice jiné,šedé, už nelze měnit ,vypotřebovala jsem těch 5 pokusů, ani hru ukončit,dlaždice musí být 2 ,tak teď babo raďxDzkouším vše ale stále nevím....pomooooc
     
    Naposledy upraveno: 22/1/22
    evik.chemik a -Jara05- tohle ocenili.
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    libakos, baba nejsem, ale odejdi ze hry (plochy zákusků) a zase se vrať, zase dostanou barvu ;) pomůže i jiný vstup do skládání (lišta, ikona...). Když tě vyhodí dveřma vrať se oknem :D
    83 her
     
    Naposledy upraveno: 22/1/22
    goldedawn, kája53 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Pitrýsek47- díky xDvše dělám už půl hod,asi si po ránu dám i frťana:eek:ta svíčka měla jen jeden přístup a tam je ta dlaždice s 2jahodama ,tudíž další dlaždise by měla mít jahodu a to ty 3 nemají,asi je konec,her mám 182:(
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.