Velký narozeninový banket (21.1. - 29.1.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. samec

    samec Magnát fóra

    Čumákuji tu 1h marně----bude za to nějaké odškodné????Nemám čas tady stopovat a stepovat
     
    burds, Bokonon a malanek70 tohle ocenili.
  2. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    samec - jasně že bude odškodné, dostaneš dva lístky na kolo a vytočíš si banána nebo hvězdu
     
  3. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Já jsem se po půl roce vynechávání akcí (mimo šlechtících) včera rozhodla do toho jít, když slavíme ty narozeniny, a ono to nejde :) Že by znamení, ať se na to vybodnu ? :pxD
     
    raddre, -Jara05- a malanek70 tohle ocenili.
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Vypadá to, že postupně už byste se mohli všichni začít dostávat do hry a začít s akcí. Jestli bude nějaká kompenzace nebo prodloužení akce v tuto chvíli nevím, ale případně se to dozvíte v oficiálním oznámení.
     
  5. blanule13

    blanule13 Zelenáč fóra

    Jsem jen blond, nebo má někdo stejný problém - nemůžu skládat dlaždice k sobě. Vždy když dlaždici přetáhnu (dávám k svíčce), tak se mi vrátí. Herní pole mám červené, nikoli zelené jako na videu u akce :oops: Je to chyba, nebo dělám něco špatně? :cry:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. Plea

    Plea Pilný autor

    opětovně trapný začátek akce..
    nejvíce mne štve, že mi to rozhodí sklízení řad na stonku.. to mi pak žádný bonus a ani posunutí akce nenahradí, jelikož v následné akci nebudu začínat po třetí hodině..
     
    burds, 14087 a malanek70 tohle ocenili.
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To nevím, jestli jsi blond, dlaždici přetáhni ke svíčce, ale taky na ni musíš kliknout aby si sedla.
    A proč spěcháš, třeba máš ještě nějaké problémy ve hře.
    277 košíků
     
  8. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky! Košíků 417 a lopatiček 249. Začal jsem okolo třetí. Vytočil jsem si 100% do stodoly, tak doufám, že to trochu pohnu kupředu. O víkendu mám odpolka, to toho moc nenahraji.
    S chutí do toho! Každý posun v lidské historii měl těžký začátek. Však takový da Vinci by mohl vyprávět...;)
     
  9. 14087

    14087 Hrabě fóra

    100PL protočeno ale na pole ani Ň tak že to asi půjde pomalu :sleepy:
     
    kája53, -Jara05- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak se to konečně rozběhlo...
    ...a 15 minut před sklizní jsem si cca na 40. pokus vytočil 100% do stodoly (!), což mě přesvědčilo, že pošetřím své 4 Jackovy dárky.
    Není kam spěchat - na hlavní ceny ceny dříve či později dosáhnu (je třeba napěstovat minimálně 23232 ks Dortové květiny a dosáhnout na 1452 Košíčků na muffin).
    Zatím mám 440 Košíčků (z první sklizně laskavce plný počet 404 košíčků + 10 košíčků z Kouzelných stromů, čili z 10 polí Dortové květiny a 394 políček Slunečnice jsem získal 30 košíčků... i kdyby bylo 10 košíčků jen z Dortové květiny, znamená to zisk z 394 políček hodinové Slunečnice zisk 20 košíčků, čili zhruba každé desáté políčko hodinovky mi přineslo padátko - a to není vůbec špatné!)
    Všem přeji bezproblémové farmaření za podpory leckterých bonusů z Kola štěstí či z dostupných dekorací!
     
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Pitrýsek47 - nevěděl jsem jak začít,ale potom,co jsem si přečetl tvůj příspěvek,tak už to šlo normálně
    teď už jen hurá pěstovat
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte konečně jsem se dostala na farmu, tak rozpěstovávám.:p:(;)
     
  13. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    ahojte. rozpestovala som okolo 16, na hlavnej som mala karafiat, na divej komplet stromy. 181 kosikov a 92 lopatiek. vzhladom na mnozstvo rastlin neviem ci akciu dorobim, no v kazdom pripade to skusim :)
     
    kája53, -Jara05- a raddre tohle ocenili.
  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Zaspala jsem začátek akce. Když jsem se kolem třetí probrala z mrákot, tak jsem pustila farmu. Moc jí to nešlo. Každopádně jsem první várku rozpěstování dala jen se SH a zuzi. Vánočku a nevinnost jsem nepoužila (díky špatnému chodu farmy se mi použití nezapočítalo). Nevadí. Děkuji jan.svatek za orientační počty - fakt se mi to nechce počítat. Košíčků mám aktuálně 293. Uvidíme, jak to půjde.
    KŠ jsem zkoušela, ale nic nedalo. Když jsem viděla žluté stáje/výrobny, tak jsem koukala, zda opravdu točím za správné lístky... Třeba zítra něco padne.

    Do akce se mi moc nechce neb jsem chytla bacil díky ohleduplné kolegyni v kanceláři, která tři dny chodí do práce a říká, že je jí fajn, ale jedním dechem dodává, jak jí bolí klouby, jak se jí točí hlava, škrábe v krku apod. :sleepy: Teď jsem na tom podobně.

    Každopádně bonusový kód BADSTART se bude hodit všem. 8)
     
  15. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mno tak jsem prubla ještě 50 Pl a zase nic, tak že 50 PL schovám, nebudu je plýtvat, očividně mi to není přáno a co v akci udělám tak udělám.. nebudu to hrotit. předchozí akce šla moc fajne tak asi proto mi to teď není přáno.. ostatním hodně štěstí ;)
     
  16. 7koljan4

    7koljan4 Pisálek fóra

    Špatně se ty dlaždice tahají, než si sednou, je to na pět pokusů... takže spíš než narozeninová oslava je to vopruz...
     
  17. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Aha , tak jsem zase přišla o emoční začátek akce.
    Měla jsem návštěvu a vidím, že jsem o moc nepřišla.
     
  18. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Bonus za špatný start-hnojiv není nikdy dost.Ty mufiny na polích překážejí(chtělo by to něco menšího).Zítra ráno konečně přibude laskavec.Mýtina je volná tak hned začnu sázet a šlechtit.
     
    kája53 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    položila jsem několik dlaždic a už mě bolí ruka,nevím jak na to tahání,vůbec je nejde vyzvednout,musí tam být nějaký fígl jak se tolik nenamáhato_O
     
  20. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Jak to vše čtu, tak jsem o nic nepřišla. V 17.30 farma funguje normálně, takže dnes rozpěstuji a zítra už pofrčí skládání dortíků. Doufám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.