Velký narozeninový banket (21.1. - 29.1.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jerja seznam všech dekorací za denní přihlášení najdeš i zde. Stačí projít pár stránek a máš je tam seřazené, jak šly za sebou.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vše důležité z krámku vybráno a teď již vyklusávám.8)
    Marně se pokouším pokořit 100 mincí na jednu hru.Jak se to blíží ke stovce ,jahody přestávaj chodit,nebo už není místo na plánu.https://1iq.cz/img/fJMn8/35YfT.jpg
    Fakt se jim akce ,až na záludnost s nemožností minihru ukončit,velmi vydařila!:)
     
  3. stadole

    stadole Aktivní autor

    Ahoj. chtěla bych poradit...mám položené 2 dortíky,ostatní jsou šedivé a nejde udělat vůbec nic..vyměnít,přidat anebo ukončit....poradí mi někdo .Děkuji.
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    stadole - ahoj, tak zkus zavřít kompletně hru - prohlížeč/klienta a naloguj se znovu (mohlo by to pomoct).
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  5. jerja

    jerja Zelenáč fóra

    díky to je to co jsem nemohl najít:):D
     
  6. stadole

    stadole Aktivní autor

    Děkuji za radu ...vyzkouším.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    stadole - vyzkoušej a když tak dej vědět, kdyby se nedařilo. Přejdeme na další protihmaty - čištění prohlížeče, vyzkoušení jiného apod... ;)
     
    Apachie1 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] včera mi dopadali potrebné košíčky, obchod som komplet vybielila a už ma to našťastie aj prestalo baviť:D, tak som farmu vysadila stromami a zbieram veľkú úrodu s nahromadenými bonusmi:p

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    fajn akcia a ešte raz Všetko najlepšie Farmerama!:inlove:;)

    Ďakujem za darčeky,
    nezabudnite bonus.kód 12BDAY;)
     
  9. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    12 let. NEUVĚŘITELNÉ!!! A já byla téměř u zrodu, do farmy jsem nakoukla hned v březnu 2010. No, tehdy ještě nevypadala tak jak dnes. Jedno pěstovací pole, druhé si člověk musel vyčistit za pomoci sousedů. Rostlinky umíraly, pokud jsme je včas nesklidili. Na farmu občas přišel déšť a zaplavil pole. A zase bylo po úrodě. A také, pokud jsem se na farmu nepřihlásila po nějakou dobu (půl roku či rok - už nevím), vypnuli účet. A tak jsem o něj přišla během rozvodu (asi v rámci majetkového vypořádání). Posléze založila nový účet a od té doby frčím a frčím.... V každém případě, milá farmo, všechno nejlepší, ať se ti daří....
     
  10. 14087

    14087 Veterán fóra

    Tak taky už konečně řádkuju.. Krásné narozeniny farmo! ;)
    [​IMG]
     
  11. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    A já jsem dnes byla nadšená, jelikož jsem všechny tři řádky k narozeninám obsadila hned dnes a žádná dekorka nechyběla, což je u mně naprosto šokující. Třeba loni jsem měla dva řádky nevyužité snad půl roku, chyběly dvě dekorky, v každém jedna, vyhledala jsem si je, ale byly umístěné obě na zrovna extrémně dlouhých řádcích a tak jsem si nikdy nevzpomněla, když to šlo, dekorku zbourat a nasadit tam jinou.
    Akci stále plním, a jelikož mně pořád baví, zřejmě ještě jednou využiju i Jacky, mám jich celkem sedm, tak to hezky přibude a ještě trochu nahamouním SH a další zlepšovače života na farmě.
     
  12. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    Tak aj mne koláčiky ošediveli a nejde ich pohnúť. Vypla som klienta aj PC, reštartovala som rooter, a nič, nemôžem pokračovať:oops:
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    vvanilka - ahoj, máš položené aspoň dvě dlažice ? Vyčerpala jsi už možnosti dlažice vyměnit ? Pokud ano, můžeš ukončit minihru a začít si novou ?
    [​IMG] [​IMG]
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    práveže to nejde, ani vzmeniť, ani ukončiť, všetko zamrzlo
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    chci se s vámi podělit o zkušenost z této akce.Hraji v klientu a jak už jsem psala,nešlo mi dortové domino skládat,měla jsem velké potíže a tak jsem si v GCH otevřela unity a tam to jde jako po másle:p
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Řádek řádí, formulář do soutěže jsem odeslala a do rána si ještě zkusím pár koláčků poskládat. Obě Piccolky jsem koupila, z první byl tečkovaný deštník, druhou teď jdu usadit na pobřeží, večer se uvidí, co se v bedně skrývá ;) Všem, kteří ještě bojují, držím pěsti, aby se k řádku na stonek propěstovali a proskládali :)
     
  18. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Stále peču a servíruji zákusky. Kytek mám hromadu, teď jsem zasadila šlechtěné karafiáty a budu dohánět padátka. Lopatiček na výměnu zákusků je víc než dost, za což jsem ráda. Akci pojedu až do konce. Tak šikovná, že bych vykoupila celý obchod nejsem, ale i tak mě tato akce baví.
     
  19. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, stonek maká.

    [​IMG]
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak ja aj moja vedlajsia bosorka uz stonkujeme od nedele :music: Momentalna mam 421 zakuskov mnam :) zatial vybrala som 2 picolky a 2 posilky,samozrejme florenak zase nenasiel cestu ku mne ale aspon som dostala carovny klobuk a skreckolapku;) Pokracujem dalej a zajtra sa rozhodnem co si z obchodu zobnem xD Zajtra mam volno tak v pohode ukoncim akciu a zacnem novu ;):pxD
    Akcia super aspon mne sa pacila,pekne som si zamlsala ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.