Velký lov na potraviny (11.1. - 17.1.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/1/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    moncicak7070
    Já například vše syslím a až je toho více pak teprve dávám na plochu. Dělám to tak u všeho :music:
    K akci: KŠ pořád stávkuje a tak zatím chodím nakupovat průběžně :p Vždyť času dost ;)
     
  2. stefan.h

    stefan.h Perspektivní autor

    Akcia dobrá ,síce bez stonky..ešte dva dni a končím...;)
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotová.Jdu hledat kam dát dekorky
     
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Můj cíl, dokončit akci před odjezdem na hory, se mi podařilo splnit. Trochu mě zaráží, že tím, že nakupuji, tak regály plním místo vyprazdňuji. To by v reálu nebylo špatné - žádné vyprodané zboží.
     
  5. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Hotovo, už jen, co s dekorkama.
     
  6. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak tedy hlásím že pan obchodník má také hotovo!
    Ještě chvilku a zajdu to oslavit k urně, hurááá.
    Všem ostatním farmářům přeji úspěch v akci a nejen tam...
    ;)

    [​IMG]
     
  7. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak právě zakončila akci ,poslední akce za uplynulý měsíc jsem vynechala ,byla jsem na Slovensku 4,5 týdne a to nikdy není čas na PC,už jsem doma tak zase vše v normálu
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ráno hotovo a na vedlejší právě teď ;)
     
  9. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    konecne som doma a pred pol hodkou som zacala. uvidim kam dojdem, 10800 buriny je dost... zber dlhych plodin mi dal 174 penazeniek a 290 lopatiek. co je celkom fajn :) do konca akcie je dajakych 102 hodin, este mam dnes jednu skusku, takze az k veceru sa mozem naplno povenovat hre :) od pondelka som zas mimo skoro cele dni, tak snad vypestujem skoro vsetko cez vikend :)

    P.S. tymto sa chcem este ospravedlnit priatelom, ze som im neposielala darceky, bola som mimo pc a nemala som moznost sa pripojit k hre.
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak i já jsem před malou chvílí dokončila akci ;). Napěstováno bylo docela rychle, ale padátka ..... těm se na mojí farmě moc nechtělo :), ale nakonec vše ok. Těm, co mají hotovo, posílám gratulaci a těm kteří finišují, přeji úspěšné ukončení.
    Hezký víkend všem :)
     
  11. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak také už jsou obě farmy v normálním režimu, teď jenom nezapomenout najít místo na dekorace, snad ne.
    Pěkný večer přeji!!
     
  12. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Taky už mám hotovo , ani jsem nemyslela , že to půjde tak dobře !
     
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,já to vedím tak v neděli hotovo, padátka šli pěkně ale nějak akční zapomínám sklízet a sadit.No času dost a taky se dočkám.
     
  14. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Napěstováno je, ještě pár padátek a je hotovo.
     
  15. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Začiatok roka som začala chorobou, urobila som si radosť a dala som Pikolku a stal sa zázrak vykukol na mňa floreňák. Už sa mám celkom dobre, akcia ukončená, Pikolky sú na ploche tak uvidíme.
     
  16. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Hotovo, nakoupeno ;)

    mamanka21211 jsem na tom stejně, taky se mi podařilo začít nový rok chorobou a ještě teď nejsem úplně OK :eek:
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Políčka 1, 2, 3 a 7 splněna, u čtyřky chybí jedna ekotaška. To pude... :)
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne ešte treba na poslednú ekologickú tašku 24 peňaženiek ráno pomeliem a budem mať tiež hotovo.Aj skôr by som mal hotovo,ale na čo by som ich kupoval?Keď do konca akcie ešte napadajú.Kto šetrí má za tri:D;).
    A je to:D:D.
     
    Naposledy upraveno: 14/1/23
  19. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    V pracovní dny jsem měla kvůlivá práci hodně velké prostoje... tak jsem si šla před chvílí zatočit KŠ. A světe div se bonus +1 ke sklizni na 6 hod. o_O Tak mě to naladilo, že jsem točila dalších 25 párty lístků... a už jsem spadla z křesla +100 % na 24 hod.

    xD teď jsem si šla zkontrolovat v liště ty bonusy... tak nakonec je z toho +1 ke sklizni výroben a +1 ke sklizni stájí... jj, to poté, co jsem sklidila celou Farmu a Baha, potěší. Ale těch +100 % na 24 hod. tam je. Tak aspoň to :music:
    Chybí mi odevzdat č. 5, 6, 9 a 10.

    Cíl: až udělám, tak udělám.

    Časomíra do konce akce 84 hodin.
     
  20. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak mám též splněno a dekorace jsem vyměnila v parku za slabší zisky, tak snad bude rychleji přibývat počet bodů na farmě, všem, kdo má hotovo, veliká gratulace, a ostatní to snad taky dáte.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.