Velký lov kaštanů (8.11. - 14.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babako

    babako Expert fóra

    Hezký večer přeji,
    sice jsem rozpis ještě nečetl,ale do akce jdu,budu si vyrábět kaštánka a kaštanku se sirkama..
    Ať se daří..
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já už se těším, až si na náměstí ve stánku ty pečené kaštany opravdu koupím, tady to beru jako čekání a těšení se na ně ;)
    babako, ty máš taky tu knížku?
    :inlove:
     
  3. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    tak tu akci , kde byl autopilot v odměnách jsem asi přehlédla, nedodělala nebo možná vůbec nezačala
     
  4. babako

    babako Expert fóra

    Hezký večer Ti přeji,
    už asi ne,ale velice dobře si jí pamatuji..
    Vždyť to bylo takové naše leg...,a šlo z kaštanů vyrobit cokoliv..;);)
     
  5. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Pěkný večer, do akce jdu jako do každé, zkusit se má všechno, co dám to dám. Plodin je sice až nad hlavu, ale je to jen hra a na odměny už jsem si zvykla, jednou jsou lepší, jindy horší, no co už, že... :)
     
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak jsem koukala, že výpočet byl špatný... njn... dneska fórum ani nedočtu jsem nějak KO, chlap už taky parkuje (na Sinheimu, Německo), děti spí, takže jdu se uložit vertikální polohy na postel a asi usnu za 5 vteřin.... No ono bavit 20měs holčičku hodinu na STK než zkontrolují auto nic moc... Ale STK mám....
     
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Baroušku, kočkena tehdá brala antibiotika (v počtu jednoho ks, ač jich mělo být šest)) na zánět středního ucha a dásní, což si přinesla z útulku.
    Vojtín byl můj byvší kocourek, klasickej mour, ale tajnej ragdol, podle toho, jak se choval a mazlil. Takže Kašpárek, ač pes, převzal některé jeho přezdívky a zaplať pámbu i bezkonfliktní, tulivou povahu.
    Jen tak pro zábavu, jedna historka: Venčím v pozdní večer Kašpárka, z hospody se kejklá opilec. Kašpar ho šel okouknout a já v obavě, co ten spiťar může udělat, zavelela: Kocoure, pocem! A opilec visící na klandru zablekotal: To je kocour? To jsem blázen!xD
     
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    satelit:já se akce pokouším pořád splnit na 100% a prostě se to nepovede podle mých představ a já ještě nemám celou legendu na stromě moudrosti tak proto mi padá tak málo věcí na akci a legendu jsem ještě ani nezačal těch 300 hvězdiček dá hodně času mám jen 67
    skali:jak bys napsala svými slovy to co jsem podle tvého vyplodil
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 - to je těžké, když nevím, co jsi vlastně chtěl napsat. Druhý řádek chápu, tam je to v pohodě, ale z toho prvního řádku nejsem moudrá (a nejsem sama). Vždyť se na to podívej sám:
    Tak to bude zase akce alespoň když máme v zimě a v létě máme kalendář a na jaře a na podzim tuhle super akce ty sloupce se 120 odměnami

    Hodně nejasností a nepochopení dělá to, že neodděluješ věty - to je právě důležité, aby druhý pochopil, co chceš říct. Namastíš to tam na jednu hromadu a hotovo. Píšeš, že něco máme v zimě, ale nevím co. Že v létě máme kalendář - jaký? Nebo jak souvisí s touto akcí ? A na jaře a na podzim máme co ? ...tuhle super akce ty sloupce se 120 odměnami.... - no to už prostě nepobírám, nerozumím....
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Honzulka05: těch 300 hvězdiček potřebuješ teprve na otevření runy legendy na stromě? Nějak nechápu... legendu přece plníš poháry z družstva... a pokud je máš, ty poháry, splněné naplno, stačí je při každé sklizni stěhovat z pole na pole jako ostatní stěhují Johny Citrony - usadím na dvě připravená volná políčka, zmáčknu F5, aby si hra zapamatovala, že má přidat procenta k možnosti vypadávání, sklidím a pokračuju... myslím, že ti to už někdo i radil...
     
    Naposledy upraveno: 7/11/18
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak runu nemá evidentně otevřenou. Tudíž má na ploše (jestli vůbec) poháry. A jestli má, tak je otázka, zda je při sklizni stěhuje (jsem trochu na pochybách).
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pokud bych si to pro sebe přeložila tak: bude zase akce. Ještě že v létě a v zimě máme kalendáře a na podzim a na jaře super akce. Což nevylučuje, že i na jaře a na podzim máme kalendáře a v zimě i v létě akce. A že zatím co tady čekáme na bílého koně, na jižní polokouli zrovna končí jaro... možná proto to zmatení pojmů.V polokoulích to je.:)
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Netopýrku, píšeš o parametrech matičky Zeměkoule, doufám, hemisféry a jejich princip vnímání do toho nepletem? Taky polokoule, v jistém smyslu... Nebo je to jak ten korejský film Ki-Duk Kima: Jaro, léto, podzim, zima... a jaro. Moc se tam nemluví, vlastně asi vůbec, co si tak vzpomínám, ale ve finále to dává smysl...
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Sousedko, jo, v polokoulích to bude, máš recht xD Děkuji za překlad ;)
    Y_n_O - já sázela zrovna na tu pravou a levou, nikoli severní a jižní :D
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Skali, já jen tak, pro jistotu, to pravolevé propojení bylo sice přímočařejší než to severojižní... Zeptat sem se musela...
     
    Naposledy upraveno: 7/11/18
    Zrzinka11 a dasa1143 tohle ocenili.
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    No ale lehneme-li si na bok, může se z pravé a levé polokoule rázem stát polokoule severní a jižní, že jo :D

    Tak poháry jsem na plochách neviděla - ani při akcích (viz. deníček). Pěstování na velkých polích - to také není moc efektivní, byť s MJS. A na ploše dekorky a chlívky zabírají místo pro akční rostliny....No, takhle hopsátka ani akční kytitimititi ke zdárnému dokončení akce stačit prostě nemohou :sleepy:
     
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Njn... Honzulka... Já žasnu. Náš kluk je teď nadšenej ze stonku, hraje jen 2x denně, tudíž ví, že na akce nedosáhne, ale sbírá nálepky. Princip hry chápe, ví, že na to nemá, tak akce nejede. Hrozně chtěl stonek, ten má, co bude další "meta" zatím neřekl. Jo, ještě si dělá řemesla... Je mu 9 a hru hraje 2 roky.
    Druhýmu je 14 a přesně ví, co a jak. Akce si vybírá a když už, většinou je i dokončí. Level má 92.

    Tobě je 12, evidentně nemusíš chodit spát v 8, jako museli v tvém věku všichni moji kluci, takže kdyby jsi chtěl, můžeš si pořádně pročíst strategii hry. Ono jen těch různých odkazů, co tu kdo má v podpisu (Skali, Pezt, Makak-magot,...), měl bys hru zmáknutou levou zadní. Ne jen fňukat, že to nezvládáš. První udělanou akci jsem jela na kupony, asi po 4 měsících hraní hry... Teď mám pomocníky, ale posledních 3/4 roku.


    Marcelina007: Hit je výrobek LOSÍHO PÓDIA, někde z pravěku farmy. Koupíš na trhu
     
  18. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Určitě hrál a bude hrát i Včera,dnes a zítra,možná,že i V sobotu večer a v neděli ráno.Dosti jistě má i dlouhodobé strategie,na to ukazují zimní a letní kalendáře.Trochu mě mate,že chce plnit 120 úkolů celý podzim,já být rodič,asi se přeci jen zaměřím na ty hemisféry.

    Opravuji úsudek o nastávající hře, prodal jsem pár pódií za 56 M a tato odměna není zas tak špatná.xD
    Možná hodím na trh i pár sítí,jen počkám aspoň na tu stovku,teď jsou po 85 a nerad bych,aby měl zas někdo řeči,že podporuji charitu.
     
  19. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Njn akci začnu jestlivá se dopracuji ke stonku je mi tentokrát tak nějak u zádele pojedu stylem jak u tikycirkusu ale ten jsem dal hodinu před koncem tak uvidíme-dneska mám dovolenou tak aspon budu ve dvě na startuxD
     
  20. pompo68

    pompo68 Vážený autor

    Lovíme kaštany a na Vsetínsku sbíráme medvěda.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.