Velký lov kaštanů (8.11. - 14.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mikešku všimla, to raději budu pěstovat expertní plodiny a získávat nemalý počet BZ a KR na postup xD a 6 hodinovka mne fakt nebaví, když to nepřibývá

    Druide, mluvíš mi z duše, už to fakt není zábavné, je to jaksi stále stejné, tak proto člověk hledí i na ty odměny. Bez odměn si můžu opravdu pěstovat do stodoly a něco za to mám, ať za plnění úkolů v družstvu nebo z prodeje na trhu :music:
     
    Naposledy upraveno: 7/11/18
  2. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, sem myslel že bude Ťopka a ona je to obyč akce :(. No nic, ale do akce jdu i když s daleko menším nasazením než před otevřením FAQ.


    Hezkou hru ...
     
    myš59, vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ....ťopku sľúbili, aj že vyhovejú všetkým:music:, bude asi až na konci meciaca ako zvyčajne...
    a zase tu je srandy kopec, neviem, či na druhý deň ale na tretí mám určite hotovo8):p

    a pred koncom farmeramy dostane každý florenovník na každú plochu, už ste o tom počuli?xD
     
  4. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    celá akce k ničemu tak jak poslední dobou i Farmerama :wuerg:.
     
    myš59, vilm4 a jana151049 tohle ocenili.
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mikešku, to je složité. Jsem už starší osoba a negativně pobírám změny. Takže nejdřív jsem měla papoucha, po jeho odchodu jsem si opatřila kóču, ktará jaksi automaticky převzala některá papouščí názvosloví (počkej čičinko, panička ti dá hned něco do zobáčku). No a na svého psa občas volám, díky Vojtínovi blahé paměti, kocoure.¨
    Jo - a představte si, já se svou plantáží kalifornských broskví zjistila, že ve stodole nemám ani jednu červivou. O jiných komoditách, kterých bych měla mít mraky, ani nemluvě.
     
  6. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak to bude zase akce alespoň když máme v zimě a v létě máme kalendář a na jaře a na podzim tuhle super akce ty sloupce se 120 odměnami mimichodem akce je dobrá skvělé odměny a stonek taky není špatný
     
    marketka47, babako a vilm4 tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 - neber si to od těch starších spolužáků, nedělá ti to dobře. Pak tady píšeš takovéhle nesrozumitelné texty. Přečteš si někdy po sobě, co jsi vyplodil ? o_O
     
  8. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Skali - bereš mi to z pera xD. Já to po Honzulka05 musím číst vždycky nejmíň dvakrát, a přemýšlím, v čem jede :music:xDxDxD:p.

    K akci - pokračuji se zataženou ručkou: cirkusy jsem dělal na půl plynu (i když faremní se mi podařilo "zavěsit" komplet), nublony ignoruji a tuhle kaštanovou chamraď ani nezačnu :wuerg::(.
     
  9. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Honzulka05 - já nerozumět řeči Tvého kmene.xD

    Pokaždé píšeš jak skvělá akce to bude a pokaždé ji nedokončíš. Soustřeď se na přípravu před akcí a neploď tady takové nesmyslné věty.
    Ve Tvém levelu bys už měl akce plnit levou zadní.
    A co vidíš skvělého na stonku?
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Skali - chcel som Honzulkovi aj odpovedať,ale nejak som sa v tej jeho vete zamotal !:D:DxDxDxD
     
  11. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    cituji "S RT to máš jako s mojí kočkou. Poprvé jsem jí narvala do zobáku prášek, protože to nečekala. Podruhé a vůbec už nikdy, se mi to nepovedlo - a je to už pět let.:p"

    Fóglová, na co ty prášky měla jako ta kočka brát ?? Já jen že je 5 let nebrala a nic se nedělo...xD
    I když ...třeba ten jeden stačil a je jak rybka.

    PS: ..nijak nechci urazil tebe ani Vojtína,ale když je pejsek po něm..taky jsi mu říkala Kašpárku ?
    :p
     
    Naposledy upraveno: 7/11/18
  12. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Zdravice posedlým :)))

    Ty vzrůstající hodnoty dodávané akční i padátek na úkor množství použitelných ploch je dosti nevyvážené. za půl roku to vidím na 30000 akční na jedné ploše :D :D

    Do akce jdu, ale zapínám autopilota :D :D :D
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ale tak nechte kluka, že je nadšený! A v jeho věku na povzbuzení a vybuzení stačí ten hnusný létající vykastrovaný kus hovězího! A že to pijou po litrech - bych to prodával jen na OP a recepis, tolik je v tom kofeinu. A nikdo mne nepřesvědčí o tom, že to je lehce dosažitelná, těžce návyková droga. Ono je to také těžké - když jim to kupuje i rodič(kde ten nechal brejle a mozek?).
    Honzulko, fakt už to nepij! Je to hnus, co ti ničí játra i mozek... Pokud se ve své dedukci mýlím , sorry;)
    Mmch, také nejsem z odměn nadšen, ale to například nejsem ani z výplaty a přes to stále chodím do práce... Jediné, co mi dycinky nadchne je superhrubá mzda, pak se mrknu na to, co mi přistane na účtu a v tu ránu potřebuji 2dcl mléka na překyselený žaludek...
     
  14. elen45

    elen45 Expert fóra

    tak jsem se byla podívat na trhu - 21 položek Hitu bylo ve vteřině pryč, přibylo 5 kousků po 100000, Síť 37 kousků od 100000 do 128000
     
    myš59, evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  15. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Dočetla jsem příspěvky až sem,tak teď co já k tomu-akci hodlám dělat z vypočítavosti a z lenosti.Celá rodina bude na zahradě hrabat listí,to mě nebaví,bolí mě z toho záda,potřebuji si je vyhřát u NB.A odměny?Opravdu nic moc,ale vzhledem k tomu,že mi každý den po odkliknutí stonku,naskočí BZ o 3 mega,tak na odměny opravdu,ale opravdu odkázaná nejsem.Ale přesto potěší.A kdyby k nám přišel bílý *** a zalehl nám celý dvůr-tak mám další důvod hrát,protože se bude poflakovat celá famílie.Hrajte,bude to fajn!
     
  16. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    V poslednom čase robím všetky akcie len tak tak, alebo len tak do polovice, ale túto ani nezačnem. Odmeny ani riadok ma neoslovili, a to nekonečné pestovanie teda nemusím.
    Tým, čo do akcie idú, prajem nech sa darí a padátka nech padajú vo veľkom ;)
    Ja si budem vegetiť a pestovať do stodoly 8)
     
    myš59 a vilm4 tohle ocenili.
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Vynechal som obidva cirkusy,tak túto akciu skúsim,len neviem,kam sa až dostanem.Toho akčného je na mňa dosť,pretože stíham max 2 zbery/deň,tak sa nechám prekvapiť.Odmeny beriem,pretože ja ešte stále body naháňam.Aj tak sa mi však zdá,že RT začína byť pekne nenažrané.Je tu 55,5 mil.registrovaných hráčov,keby len 30 mil.hralo a 15 mil.boli platiaci,tak si myslím,že odmeny by sa dali urobiť aj zaujímavejšie.No a už by mohla byť aj nejaká 6 dňová akcia,pri ktorej by som nemusel pestovať stále dookola akčné! Trochu fantázie by im neuškodilo.Nech Vám to padá!
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vždyť je Honz. šťastný, klidně přeložím, člověk se z těch farm.textů k akcím procvičí ,-))))
    Prý ošlejch, ale jo, proč ne cibulka tak jako u sousedů. Velký lov kaštanů, teď je spíš výlov rybníků nebo lov zvěře, ale kaštanů? No na farmě je možné všechno i přepínání v mozku ,-)))
    Nějaký úkol splním, tak jako u cirkusů, finále zbyde jiným ,-)
     
  19. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    I ve mně se to bije. Jedno mé znovuhrající a natěšené já křičí Jdi do toho, druhé línější a skeptické mě odrazuje.
    Ta šestihodinová akční kytka se mi vůbec nelíbí. 3 sklizně denně taktak neb cena hnoje bude astronomická a kvítí bude velmi pomalu přibývat. Na zítra nachystám farmičku, rozpěstuju a uvidím, jak to půjde a bude-li chuť makat.
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer u nové akce :) jako vždy to jdu číst pozdě, ale jsem se už tak hezky sžila s nový podáním akcí v ofi, že jsem to přehrkla za pár minutek xD. No začátek akce vždycky přebrbleme a nakonec to jakože zkusíme. Kytí je docela moc, odměny jsou slabší, ale je jich 120 :D a dekorky taky dají nějaký zisk na ploše, než se ty nešťastně udané stonky aktivují :p. Odměny jako pro mladší hráče s lehkou akcí, ale množství kytí a padátek jako pro dlouholeté ... to nějak nejde k sobě ... nebo jó? :D jen, že už po práci vypínám.
    Ale určitě nemůžeme čekat vždy melounové BZ/TBZ, KR, stovky SH, SK, PL a podobné ... bych už s tím na další skromnější akci asi nenazula ani holínky xD. Vždyť
    akce jdou hezky a plynule ve svém rytmu ... větší dodávky, skromnější odměny a čest farmářům :p ... hmm ... tak to asi zkusíme ... no né? ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.