Velký lov kaštanů (8.11. - 14.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    kaolín11:xD, také jsi nenašel kuličku do ščotu?:p

    Edit: Jestli jsem se nesekla levá strana: 12750 kytek
    pravá strana 14290 kytek
    celkem: 27040 kytek:oops:
     
    Naposledy upraveno: 7/11/18
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sem zavařil kalkulačku.o_O
    Díky doplním!;)
     
    Naposledy upraveno: 7/11/18
  3. rammstein2

    rammstein2 Perspektivní autor

    Také jsem na to myslela.
     
    aljanu a vilm4 tohle ocenili.
  4. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Největší radost mám z růžového želé.toho mám pouhých 500 kousků a to ho nevyrábím,je to jen z odměn,ale až přijde neonové šlechtění určitě ho všechno vypatlám:p:p:p
     
  5. irsko

    irsko Aktivní autor

    odměny na první pohled nic moc...
    ale pořád se nadává, že nejsou v odměnách floreny - tady se jich může získat 10...
    44 SK taky není k zahození... 14 párty lístků taky ne...

    ale stejně nevím, jestli do akce jdu :) přemýšlím o tom především kvůli stálému nedostatku prken a cihel :)
     
    aljanu a vilm4 tohle ocenili.
  6. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Odměny ani řádek nestojí vůbec za námahu:sleepy:Velké zklamání bohužel;)
     
  7. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Tak tomu říkám motivace k plnění akce xDxD Krásně spočítané, i kdyby to bylo blbě, tak já myslím, že ty nerozhodné do akce jít jsi právě přesvědčil svým matematickým přístupem xD Ovšem mimo mě a honiče bbowlinga xD Já si stojím za svým a vzdávám se předem...přeci jen ty expertní úkoly (pardon, že to nemám napsáno tučně a barevně) jsou záživnější :p
     
  8. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Ahojte, takového brblání nad odměnami, jejich (ne)užitečností, (ne)potřebností a podobně... Já myslím, že jsou OK. Ne každý hraje farmu osm let. A nikdo nikoho přece akce plnit nenutí. Díky za ty ostatní komentáře, které jdou k věci :)
    Přeji fajn hru!
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    maurehata - máš pravdu. Poblívky nedodáváme v každé dodávce. Ale zase na druhou stranu - to by byla hodně zajímavá akce :eek:xD

    Edit: Je to opraveno ;)
     
  10. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Vyslo mi to skoro stejne, jak psal Trepifajksl:
    37 polevek, 530 kastanu, akorát oslejchu mi vyslo cca o 1000 min, takze jsem nejspis něco prehlidla, no prepocitavat to uz nebudu :p
     
    aljanu, vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    ako no :D tie dekorky sú pekné ale nemám záujem o party lístky ani o floreny (5FL) stonok absolútne na nič (pre mňa, ostatným možno pomôže) splním pár úloh ale max na tu nálepku, za mňa nič moc. Tiki a normal cirkusovú slavnosť som dokončil obidve ale odmeny za to stáli, skôr si vyhradím čas na plnenie úloh v meste treba hviezdičky. za mňa rozhodne nie ale ostatným prajem šťastie nech získate čo chcete a čo potrebujete čafte :)
     
    vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Co to vidí oko mé???? Floreny? Jsem jak strýček Skrblík, už mi blikají všude. Áááále, jaképak to zklamání...... Pouze pětkrát sklidit... Nu což. Pokud přidám SK, úžasné podivňáky z pravěku Farmeramy, tak do toho snad tentokrát i půjdu. Stodola se zatřese jen trošičku, tak to asi zkusím. A hlavně "nefrfňejme přátelé, pěstovat budeme vesele" ;);)
     
  13. irsko

    irsko Aktivní autor

    co neznam: ale jestli jsem to dobře pochopila, tak tu dekorku můžeš získat dvakrát :)
     
    aljanu a vilm4 tohle ocenili.
  14. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Také tentokrát vynechávám, ale dárky sousedům posílat budu. Mám všude na farmě zvířenu a připravuji se na neonové šlechtění.
     
    aljanu, vilm4, fgs001 a 1 další uživatel tohle ocenili.
  15. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Tyto polévky jsou jaksi velmi nevýživné a nezáživné. Pokračuju v načatém trendu neúčastnit se podobných akci a vesele farmařit na svém. Zásob utěšeně přibývá a za chvíli asi budu docela bohatá farmářka. Takže za mně spokojenost.
    Vybrat si přece může každý po svém. ;):)
     
  16. zina

    zina Perspektivní autor

    Pre tých, ktorým sa lepšie číta zhora nadol ako mne, vkladám tabuľku, ktorú si robím pre svoju lepšiu orientáciu.
    Uvádzam len odkaz na úložisko, nakoľko je tabuľka dosť veľká:

    https://abload.de/img/akcia_gastanyqafl5.png

    Po otvorení úložiska kliknite na tabuľku pre jej zväčšenie.
     
  17. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jít či nejít (do akce)? - Toť otázka!

    Za sebe odpovídám: Jít!

    Zdůvodnění: Stálé expertní úkoly počkají a navíc jsem zjistil, že ač mám po včerejším postupu možnost pěstovat novou plodinu (Rákosí, 22:15), není pro plodiny počínaje právě tím rákosím doposud ustanoven žádný nový stálý expertní úkol. Takže až jednou vyčerpám možnosti již načatých expertních úkolů (a že jsou cenné!), sbohem aspoň malé urychlení postupu vpřed za prakticky "nekonečně vzdálenou" metou s číslem 300...

    Takže mě pozdržení plnění expertních úkolů nechává klidným a mohu se tak s lehkým srdcem věnovat nové akci, byť odměny nejsou světoborné.

    Jinak na splnění celé akce takříkajíc "do mrtě" by mělo stačit napěstovat 26780 ks Ošlejchu a napadat 1344 ks Zimních kaštanů... (bez záruky, počítáno v excellu)
     
    Naposledy upraveno: 7/11/18
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak to vypadá, že jsem si některou položku ošlejchu napsal 2x. To je tak, když někdo pospíchá... Tímto se omlouvám všem, které jsem zmátl. Na druhou stranu: když bude více kytí, tak nebudou chybět:)
    Stonek bude asi muset stačit, nějak mi brní ruce a také šlachy něco mrmlají o klidu...
     
  19. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Tak ja prestavam frflat. Toho, ze jsou tu dekorky, ktere davaji docela dobre bonusy, jsem si nevsimla. Dekuji vsem vsimavym, ze to tady zminili. Do akce teda jdu, jen ne s velkym nadsenim.
     
    evainfo, vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. Štika

    Štika Mistr fóra

    Jinak na splnění celé akce takříkajíc "do mrtě" by mělo stačit napěstovat 26780 ks Ošlejchu a napadat 1344 ks Zimních kaštanů
    jan.svatek
    jen 26 780 ??? xD Já jsem se někde sekla mě vyšlo o sto víc.
    Tak to je lážo,plážo,všechno vybourat,naplánovat sem tam noční vstávání,nakoupit párty lístky a modlit se aby jsme vytočili 200% na 24.hod. a každé ráno se pomodlit aby pajdátka skákala i ze salátu xD.
    Zkrátka jsi mě ukecal a jdu do toho,za tu prču to bude stát, jen se těším,kdy akční konečně překoná 30 000 a víc.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.