Velký lov kaštanů (8.11. - 14.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    pajda361 šikulka xD
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. ottawa1

    ottawa1 Zelenáč fóra

    hra velký lov kaštanů při ukončení hry jsem měl odehráto cca 135 položek ze 150. V inventáři mám 2 kaštany na klacku, 1kaštanobraní,
    2 hojnost peč. kaštanů a 1kaštan. gril. Přesto nyní nemohu po ukončení hry otevřít na magickém stonku tuto hru. Při kliknutí na
    kteroukoli položku je oznámeno že tato položka není v mém inventáři, i když tam je. Prosím poraďte. Děkuji.
     
    sabma411 tohle ocenil(a).
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím vespolek,

    pro všechny komu nejdou vložit dekorace do stonku.

    Nejdříve musíte dekorace umístit někde na herních plochách a spotřebovat bonusy - SK, SH, PL, Fl. Po vyčerpání těchto bonusů musíte dekorace odstranit z herní plochy a umístit je zpět do inventáře a pak vám půjdou vložit do stonku z akce.

    Můžete je samozřejmě zbourat ihned bez vyčerpání bonusů, ale tím přijdete o tyto bonusy.
     
    X-mole, Peto121 a sabma411 tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    To vypadá, že ten velký lov kaštanů hned tak neskončí :oops:
     
  5. baba1950

    baba1950 Zelenáč fóra

    • Citace bez vlastního obsahu se považuje za Spam. Skali
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Lidem z poslednich mnoha stran rikam polovicni analfabeti - psat umi, cist nikoliv a kupodivu se spis obavam, zda na to nezapomenu ja, dat je do stonku... ale diky nim to tu bude doufam jeste par dni otevreny a behem ty doby se prvni serie dekorek uz presune na stonek a druha vycerpa a aktivuje jejich TBZ vytrzenim :)
     
  7. ottawa1

    ottawa1 Zelenáč fóra

    pajda361 děkuji, ale stejně nerozumím proč je to v tomto případě tak komplikované. Dříve jsem to
    převáděl přímo z inventáře na stonek. Stejně jsem ještě zelenáč, ale člověk po devadesátce není
    tak bystrý, jako v mládí.
     
  8. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    ottawa1 po devadesátce ? to tedy pak smekam :D, taky bych rada sedela u farmy...
     
    Honzulka05 a tydýtková tohle ocenili.
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj ottawa1,

    je to protože dekorace mají přidaný bonus, který je potřeba nejdříve vybrat. Bohužel v nebi jej vybrat nelze.
     
    jindrasofr tohle ocenil(a).
  10. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak už jsou tam první vlaštovky. ;)

    [​IMG]
     
  11. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    jindrasofr - no možná u ní budeš ležet :)
     
    Honzulka05 a jindrasofr tohle ocenili.
  12. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Beznoska i to by se mi líbilo, jen abych na ten monitor ještě viděla a byla schopná obsluhovat PC :D
     
    Honzulka05 a Beznoska tohle ocenili.
  13. mytyja

    mytyja Zelenáč fóra

    Splnila som 120 úloh a nejde mi doplniť stonka, vyhadzuje, že nemám v inventári a pritom mám ..... čo s tým?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, zvedni prosím svůj zrak a přečti si příspěvky nad, pak pochopíš. ,-)
     
    Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mytyja

    Nejdříve musíte dekorace umístit někde na herních plochách a spotřebovat bonusy - SK, SH, PL, Fl. Po vyčerpání těchto bonusů musíte dekorace odstranit z herní plochy a umístit je zpět do inventáře a pak vám půjdou vložit do stonku z akce.
    Můžete je samozřejmě zbourat ihned bez vyčerpání bonusů, ale tím přijdete o tyto bonusy.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, je to marný, je to marný, je to marný 8)
     
    evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, nechápu, akce už skončila, vlákno by mělo být zamčené a případné dotazy, přesměrovat třeba do ostatních dotazů, aby si to i tam užili:)
     
    evainfo, Prepperka a jirinasinova198 tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - akce sice skončila, ale velký lov kaštanů stále ještě pokračuje :D
     
  19. GordonSargent
    i v Dotazech došlo na hledání dekorací, neboj ;) :)
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No stonek jsem konecne dal do kupy, ale ted jede druhe kolo vybirani bonusu - a vytrhavani, az probehne...
    Je to otravny si to psat, uz je jich s Ingrid a dalsich darku dost...
     
    Honzulka05, Y_n_O a jindrasofr tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.