Velký farmářský kvíz (3.7.-31.7.)

Diskuze na fóru 'Hry na fóru' zahájená uživatelem doben, 3/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Kterou soutěž mám uspořádat příště?

Anketa uzavřena 4/8/18.
  1. Farmářský kvíz II

    10 hlasy(ů)
    41.7%
  2. Závody na farmě

    9 hlasy(ů)
    37.5%
  3. Poznej dekoraci

    3 hlasy(ů)
    12.5%
  4. Odpověz včas

    1 hlasy(ů)
    4.2%
  5. Jinou soutěž

    1 hlasy(ů)
    4.2%
  1. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG]
    Soutěž začíná 3.7. ve 12:00 a končí 31.7. ve 23:59.

    Jelikož se zatím nezapojilo 10 soutěžících, tak je soutěž prodloužena do 31.7. 23:59. Další prodloužení již nebude.

    Jak jste se již mohli dozvědět v mém deníku, jedná se o lehce upravený kvíz, který měli za úkol vyplnit finalisté 4. kola Soutěže o JC. Obtížnost tohoto kvízu je celkem vysoká, takže budu určitě rád, pokud se zapojí i déle hrající hráči nebo moderátoři a uvidíme, jestli někdo dosáhne plného počtu bodů.

    Jakékoliv dotazy k soutěži mi pište herní poštou na jméno doben. Upozorňuji, že rozhodně nebudu odpovídat na dotazy týkající se jednotlivých otázek.

    Jelikož nechci sbírat emaily soutěžících a zároveň to nechci komplikovat ověřovacími kódy, tak jsem se rozhodl pro jiné bezpečnostní opatření, které má za úkol ověřit, jestli kvíz opravdu vyplňoval hráč, který má přístup na herní účet, pod kterým se do soutěže zapojil.
    Do prvního políčka kvízu napište váš herní nick. (=přezdívka, jméno pod kterým se přihlašujete do hry)
    Po odeslání kvízu mi napište herní poštou na můj nick doben zprávu, že jste tento kvíz vyplnili. Do příjemce zprávy napište doben a do předmětu Farmářský kvíz-ověření. Samozřejmě z herního účtu, jehož název jste napsali do prvního políčka kvízu. Čím rychleji po odeslání kvízu to uděláte, tím lépe, akorát si dejte pozor na to, abyste zprávu odeslali opravdu až po odeslání kvízu. To je vše.

    Není potřeba posílat zprávu s tím, že jste kvíz vyplnili. Jakmile zaznamenám, že jste kvíz vyplnili, tak vás budu kontaktovat herní poštou.

    Informace k vyplňování kvízu a k jednotlivým skupinám otázek v kvízu najdete přímo u něj, takže mi přijde zbytečné psát to samé i zde na fórum.

    Soutěžní kvíz
    Soutěžní kvíz najdete ZDE(klik).


    Odměny
    Po ukončení soutěže budou soutěžící seřazeni podle počtu získaných bodů. Pokud bude mít více soutěžících stejný počet bodů, tak bude rozhodovat, kdo zaslal vyplněný kvíz dříve.
    U některých odměn mají soutěžící na výběr ze dvou možností.

    1. místo
    1x Výběh pro slony IV: Růžový
    1x Ledvinovník západní XXL + 1x Ledvinovník západní
    1x Neonová žába nebo 1x Kaštanová srna
    1x Jarní věnec

    2. místo
    1x Výběh pro žirafy
    1x Ambroň
    1x Hvězdářský dalekohled nebo 1x Vodní kanon

    3. místo
    1x Beruščí hnízdo nebo 1x Sokolí hnízdo
    1x Javor cukrový XXL
    1x Vodní kanon

    4.-6. místo
    1x Akébie pětičetná XXL + 1x Akébie pětičetná
    nebo 1x Láska je bojiště
    1x Sladká marmeláda z růží

    7.-10. místo
    1x Tamarindový strom XXL + 1x Tamarindový strom
    nebo 1x Láska je bojiště
    1x Sladká marmeláda z růží

    11.-20. místo
    1x Sladká marmeláda z růží

    Speciální odměna
    Tuto odměnu získá soutěžící, který získá v kvízu plný počet bodů.
    Co je odměnou se dozvíte až po ukončení soutěže.


    Pravidla
    Poslední aktualizace pravidel: 4.7.

    1) Každý může zaslat vyplněný kvíz pouze jednou. Celkem lze získat 100 bodů. Pokud se to někomu povede, tak získá speciální odměnu.
    2) Nesdílejte před ukončením soutěže s nikým správné odpovědi. V případě porušení bude soutěžící ze soutěže vyloučen.
    3) Účastí v této soutěži automaticky potvrzujete souhlas s pravidly této soutěže a také s pravidly letních soutěží 2018, které najdete v mém deníku na fóru. Také souhlasíte s tím, že v případě jejich porušení budete z této soutěže vyloučeni.
    4) Účastí v soutěži soutěžící potvrzují souhlas s tím, že může být po ukončení soutěže zveřejněn počet jejich bodů zde na fóru. V případě, že s tímto bodem nesouhlasíte, tak mi jednoduše napište herní poštou a váš počet bodů zde zveřejněn nebude.
    5) Pokud se soutěže do 15.7. 23:59 nezúčastní alespoň 10 soutěžících, tak bude prodloužena do 31.7. 23:59. Pokud by se ani do 31.7. 23:59 nezúčastnilo alespoň 10 soutěžících, tak budou rozdány pouze odměny, které jsou zvýrazněny tučně.


    Na závěr bych se chtěl omluvit, že je kvíz pouze v češtině. Je to z toho důvodu, že já sám bych ho nedokázal kompletně přeložit do slovenštiny a nikoho, kdo by to zvládl a měl čas jsem zrovna neměl k dispozici.

    Hodně štěstí

    EDIT:

    Připomínky a zpětnou vazbu k soutěži mi pošlete herní poštou na jméno doben.

    Výsledky soutěže
    Soutěž nám již skončila a teď přišel opět čas na vyhlášení vítězů, zveřejnění správných odpovědí a rozdání cen.
    Ještě než se k tomu dostaneme bych chtěl všem soutěžícím poděkovat za účast. Ano, dělám to vždycky, ale tentokrát si všichni zaslouží obrovské poděkování za to, že si našli na soutěž čas a hlavně sebrali odvahu k účasti. I když se to někomu úplně nepovedlo, tak jsou na tom stále mnohem lépe než hráči, kteří se soutěže vůbec nezúčastnili a to by si měl každý soutěžící uvědomit, protože odměny dostanou všichni.
    Musím říct, že cílem při vytváření tohoto kvízu bylo vytvořit co nejtěžší kvíz, který by rozhodl o vítězi Soutěže o JC. Do této soutěže se sice dostal v mírně upravené podobě, ale stále si myslím, že se jednalo o jednu z nejtěžších soutěží, které jsem kdy pořádal. A snažil jsem se, aby se to promítlo i na odměnách. Při vytváření otázek jsem většinou používal pouze mé znalosti hry a fórum jsem využil jen na tvorbu doplňkových otázek, které jsou díky tomu o něco jednodušší. Tudíž netuším, jestli šlo veškeré odpovědi dohledat na fóru.
    Abychom se vyhnali spekulacím o férovosti, tak bych chtěl zmínit, že dle mého názoru jsou potřeba na vyplnění kvízu maximálně 2 hodiny s tím, že by člověk potřeboval některé informace dohledávat na fóru. Proto si myslím, že ty původní necelé 2 týdny na soutěž bohatě stačily. Samozřejmě se mohlo stát, že někdo byl na dovolené, ale tak to v létě prostě bývá. Navíc byla nakonec soutěž prodloužena, takže na vyplnění byla opravdu spousta času. Soutěžící, kteří tento kvíz vyplňovali ve Finále Soutěže o JC nedostali ode mě do této chvíle žádné správné odpovědi ani informaci o tom, které otázky měli zodpovězeny správně nebo špatně. Tudíž jejich jedinou výhodou mohlo být, že měli na kvíz o trošičku více času, což by ale nemělo hrát žádnou roli.
    Správné odpovědi
    Co se týče správných odpovědí k jednotlivým otázkám, tak je možné, že se mnou někdo nebude u některých otázek úplně souhlasit. Proto má každý možnost napsat mi herní poštou na jméno doben a můžeme to spolu probrat. Na svou obranu ale musím říct, že na všechny otázky odpověděli správně minimálně 2 soutěžící. Pouze u jednoho obrázku odpověděla správně pouze jedna soutěžící, ale u obrázků je správná odpověď jasná. U všech otázek, u kterých jste psali vlastní odpovědi jsem každou odpověď vyhodnocoval zvlášť, takže tam jste mohli mít něco jiného, než mám já a uznal jsem to, pokud odpověď dávala smysl a týkala se rozdílu ve hře.

    Pokud si někdo bude chtít zkontrolovat své odpovědi, tak mi napište herní poštou na jméno doben a domluvíme se na způsobu.

    Správné odpovědi
    1) Mrkvovo-jablečná směs
    2) Podivuhodný výběh
    3) 58
    4) 3
    5) Soví klec I: Žlutá
    6) Chrám dveří
    7) Všechny z těchto odměn lze vytočit na Párty kole štěstí
    8 )22 a půl hodiny
    9) 1 bezplatný parfém během chovu
    10) 10 hodin a 48 minut
    11) papoušek
    12) Karate panda
    13) 2923
    14) 10 zpráv
    15) řádek na stonku Melounové šílenství
    16) Psí soutěž v chytání frisbee
    17) 14.12.2017
    18 ) netopýr
    19) čtyřikrát
    20) 2 floreny
    21) sova - pochází z TCH
    22) žába - není savec
    23) Kaktusová svíce XXL - nezkracuje čas růstu oproti základu
    24) Jabloň - má kratší dobu růstu
    25) ruční vějíř - není z roku 2016
    26) bedna s rybami - neobsahuje ji bedna beden
    27) lanýž - neroste na stromě
    28 )vavřín - není květina
    29) bobr - není původně z TCH
    30) Tour de Farma - úkol v družstvu, který má pokračování (2 části)
    31) Netopýr sportovec - trh
    32) Premium vila - město
    33) Nápis Farmerama - mapa
    34) Amherstie - Křišťálové vodopády
    35) Ostrov - Baha plantáž
    36) Opičí chrám - vpravo nahoře
    37) Párty KŠ - tabulka
    38 )Socha ovce - Řemeslnická čtvrť
    39) Prázdný tulidomek
    40) Hlavní louka - slunečnice vedle erbu


    Výsledky soutěže
    Soutěžící jsou v tabulce seřazeni podle data a času zaslání odpovědi - nahoře je nejrychlejší zaslaná odpověď
    SoutěžícíUmístěníPočet bodů
    kajka1106. místo44
    .mammina.8. místo12
    Danielaa254. místo49
    medved2221. místo89
    Pepe44675. místo48
    krtekradek732. místo89
    Osgood189. místo11
    anickamalirka3. místo64
    babioli7. místo26
    rossi197210. místo11
     
    Naposledy upraveno: 2/8/18
    rossi1972 tohle ocenil(a).