Velký útěk z vězení (29.5. - 4.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    I_n_O poupravím nebyl to kumquat, ale mombín ,taková malá švěstička....27 level na ostrově. A když jsem ho měla po létech sázení papriky na dosah, tak na ostrově proběhla revoluce. Zpočátku nám nahrané body sebrali, ale když to po vlně protestů přepočítali, tak jsme se stali banánovými barony. Což vyvolalo nevoli u těch, co papriku nesázeli....xD
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Gordonko, pravdu díš, njn, to víš, už je to dávno, už nejsem nejmladší, tak se mi to popletlo... děkuji za opravu :)
     
    Honzulka05, radyn.m a GordonSargent tohle ocenili.
  3. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Dovolím si nesouhlasit, já radost mám :))
    asi jsem možná jediná, ale shromažďuji jako potravu pro farmářský expres :))
    moje vzpomínky se spíše vážou k liči, to byla modla, ten kdo měl liči byl king :))

    minihra: nevadila, zdlouhavá sice byla ale nuda na PN byla delší :)
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    anickamalirka - ahojky, no, to je taky jediné, k čemu je dobré. Ale všeho s mírou ;)
     
    Honzulka05 a anickamalirka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.