Velký útěk z vězení (29.5. - 4.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Netopýrku, hlavně pak musíš opatrně kousat koláčky, aby sis o ten pilník nepoškodila chrup ;) Návštěva zubaře je náročnější než splnění tří souběžných akcí na Farmě (psychicky i ohledně nákladů). :D
     
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak se chystám spát, vlezu-nevím proč- na kolo neštěstí a vytočím 200% na 12hodin. Takže jdu usnout naštvaná:(:)
    Jinak jsem na 20hrách;)
    Dobrou noc všem.:p;)
     
    Naposledy upraveno: 1/6/19
  3. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    3 hry,dost málo,jenže je dobře,že mě bludiště baví (docela),ani mě nenapadlo podívat se do mlýna,až dneska mi to trklo do hlavy

    Přeji všem hezkou akci (zbývající asi 2 dny)
     
    Helena1313, evainfo a zahradnice4 tohle ocenili.
  4. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Do stonku mi chybí 4 hry a ačkoliv jsem moc chtěla růžové chlívky, bojuju sama se sebou, jestli pokračovat. Labyrint mě baví, ale je to táááák šííííleně zdloooouhavéééé.
     
  5. Pliska1

    Pliska1 Rádoby autor

    Pomóóóc!!! To je tak otravné. Ale co naplat, když stonek chci? Ale tedy opruz šílenej.
     
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Hotovo. Labyrint mi šel velmi dobře, hlavolamy mě baví. Ke konci už jsem jen tak pro zábavu vymýšlela spojitou cestu, abych posbírala co nejvíc předmětů bez přesouvání cest.
     
  7. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Jupíííí: [​IMG]
    Ale tentokrát se i na mne usmálo štěstí na kole a 100% na 24 hodin = paráda!!!Škoda,že to není častěji:inlove:
    Nejhorší bylo dát na jeden zátah asi 35 her-brrrrrrrrrrr
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odehráno 77 her a nechci tuto akci aspoň dva roky vidět :p
     
  9. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojte,
    takže konečne som sa prepracovala ku stonke a viac mi netreba.
    Ten labyrint je riadny žráč času, som rada, že to mám za sebou. :D
     
  10. larelay

    larelay Analytik fóra

    Mně se minihra líbí asi ze všech nejvíc, ale je pravda, že teda 77 her jsem ještě nehrála, moc jich zatím nebylo, ještě ani nesbírám všechny předměty. Zatím se mi to jeví na pohodu, horší bude, až zjistím, že nestíhám :)
     
    Helena1313, Honzulka05 a kiki2305 tohle ocenili.
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Konecne jsem se dokopal a udelal stonek... no asi muzu jit dal, ale otazka je zda to teda bude mit smysl... oboje chlivky mam v neonu, takze ruzove celkem nanic, stejne neexistuje cas kdy bych je vytahnul... tedy existuje, prave ted, kdyz muzu s akci skoncit, jenze jsou tam dalsi odmeny a to pak se koncit nechce :)

    Vypadavat ma 165 pilniku/den, v tuto chvili ma byt 675 (nebo chybet 315 ), mam 1784 (chybi 0 ), mam 180% hotovo.
    Stav modrasku : idealne 8438 kusu (2063/den ), mam 16562 z 12375 (133% ).
    Stav kolkvetu : idealne 5813 kusu (1421/den ), mam 10152 z 8525 (119% ).
    Zatim uplynulo 68% casu, zbyva 45 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn nejmene na 54* Pilnikovych kolacku.
     
  12. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak je to docela zdlouhavé, ještě mi do stonku chybí 16 mini her, mám zasetoo 6ti hodinovku a na noc dám 8mi hodinovku, něco leží ve stodole připraveno na mletí, tak doufám, že ten stonek získám, všem, kdo má hotovo, veliká gratulace a mi ostatní makejme až do úmoru.
     
    Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahojky no koncem roku je to 8 let co hraju farmu ale tohle je nejhloupější a nejblbější akce co jsem kdy zažila fakt kazí náladu sotva otevřu farmu prostě než se dostanu ven potřebuju přes půl hodiny točím a otáčím jak to jde ale nechytám se určitě nejsem žádnej blb ale prostě s tím nehnu
     
    Naposledy upraveno: 2/6/19
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    wallik68: půlhoďka je asi přehnaná, ale nehledej v tom vědu. Nemusíš ani otáčet, stačí postrkovat cestička se vytvoří. Je dobré přenést hlavu (ne svoji) do průchodu se šipkami a také hledaný předmět, který bliká, lépe se s nimi manipuluje.
    Předmětů je zbytečně moc až to přestává bavit ,-))).
     
    Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. Adámek16

    Adámek16 Pisálek fóra

    Minihra je super,ale nesplním celou akci,což je škoda :oops::oops:,ale snad mi to vadit nebude
     
    Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Tak konečně hotovo, řádek již pracuje a 75 her hotovo, dosklízím "chytře" osetou akční a pak si zase pojedu svoje do družstva. A všem, co ještě pěstují přeji rychlé posouvání v minihře a pěkné nákupy. Jára
     
    evainfo, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky už mám stonek a piánko dojedu zbytek.Tahle hra mě bavila,ale chce to dělat po pár kouscích.

    Z tajuplných vyšla činčila.Jinak žluté chlívky.
     
    Naposledy upraveno: 4/6/19
  18. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Tak jsem se nakonec hecla a jedu až do konce. Odehráno 67 her, takže ještě 7x uprchnu a bude to doma. Nepodařil se mi vytočit žádný bonus ke sklizni a koše zásadně nekupuji. Pomohly mi 3 noční během akce, takže jsem sklízela i v dobu, ve kterou normálně nesklízím. Akce dobrá, minihra zábavná, ale zbytečně zdlouhavá. Stačily by sebrat 3 - 4 předměty. No ale do konce dojdu, tak jsem na sebe pyšná :music:
     
  19. slootr

    slootr Baron fóra

    Hm, rychlíci. Za 20 min sklidím a bude stonek. Jedu samozřejmě dál, není důvod to balit, času dost. Takže budou všechny odměny, navíc s rezervou. Potřebuju ráno jednu sklizeň dlouhý akční ráno a pak jednu kdykoli během dne. Paráda.
     
  20. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Hotovo, bez kola štěstí, bez SH (krom 100 na rozpěstování), jediný JC je v runě.
    Jak mám Labyrint (deskovku) ráda, tak hrát víc jak 5 her po sobě už mě tak nebavilo. Mám nápad - co kdybychom si v akcích mohli minihru zvolit, co kdo rád hraje, jde mu to nejlíp... ( já bych si vybrala hledání předmětů).
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.